Teknobu

Spotify Bağlanıyor Sorunu Çözümü 2021


Spotify Bağlanıyor Sorunu Çözümü 2021

Spotify Bağlanıyor Sorunu Çözümü 2021

“Spotify çalışmıyor mu” veya “Neden hep aynı Spotify sorunlarım var?” Bu yazımızda Spotify Bağlanıyor sorunu ile ilgili bir yazı yazmak istedik. Gelelim yazımıza .

Spotify çalışmıyor mu” veya “Neden hep aynı Spotify sorunlarım var?” Diye merak ediyorsanız bu, müzik hizmetinizden biraz tatmin olmak için kullanmanız gereken rehberdir.

Spotify premium hesabı için ayda 9,99 $ ödeyin veya Spotify’ı ücretsiz kullanın, Spotify’ı dinlemeye geri dönebilmeniz için sorunu çözmenize yardımcı olabiliriz.

Can sıkıcı Spotify sorunlarını ve can sıkıcı Spotify hata kodlarını ele alacağız ve PC, Mac, iPhone, Android ve PS4’teki sorunları çözmenize yardımcı olacağız.

Spotify Bağlanıyor Sorunu
Spotify Bağlanıyor Sorunu

Spotify Bağlanıyor Sorunu ?

İnsanların Spotify’ın çalışıp çalışmadığını sorduğunu, çünkü hizmetin müzik yayını yapmadığını veya “Çevrimdışısınız” hatasını gördüklerini düzenli olarak görüyoruz. Kullanıcılardan Spotify’ın çalışıp çalışmadığını sormasını isteyen yaygın sorunlar;

  • Akış sorunları
  • Giriş sorunları
  • Web sitesi sorunları

Spotify’ın kapalı olup olmadığını görmek için gidilecek en iyi yer DownDetector’tır . Bu hizmet, kullanıcı tarafından bildirilen Spotify sorunlarını izler ve hizmetin kapalı olup olmadığını veya yalnızca siz olup olmadığını bilmenize yardımcı olur.

Bu Yazımızda Okuyun :   Vestel Tv Security Error Hatası (Çözümü) 2021

Kontrol edilecek başka bir yer de resmi SpotifyStatus Twitter hesabıdır. Hizmetle ilgili sorunlar ve sorunlar olduğunda bu hesap tweet atacaktır.

Sistem genelindeki sorunlar oldukça nadirdir, bu nedenle hesabınızda, cihazınızda veya deneyiminize özel olarak bir Spotify sorununuz olması, Spotify’ın tamamen çalışmadığından daha olasıdır.

Spotify’a hiç bağlanamıyorsanız, tekrar çevrimiçi ve akışa geçmek için bu hileleri kullanabilirsiniz. Bunlar, diğer uygulamaları kullanmaya ve web sitelerini ziyaret etmeye devam edebiliyorsanız en iyi sonucu verir.

İPhone, iPad veya Android’inizdeyseniz, hücresel veri üzerinden akış yapıp yapamayacağınızı görmek için önce WiFi’yi kapatmayı denemelisiniz. Bu, sorunu daraltmaya yardımcı olacaktır.

Ayrıca, cihazınızdaki Spotify uygulamasını kapatmaya zorlayabilir ve yeniden başlatabilirsiniz. Bu başarısız olursa, bilgisayarınızı veya cihazınızı yeniden başlatın. Spotify uygulamasını kullanıyorsanız, oturumu kapatıp tekrar açmanız ve hatta uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemeyi denemeniz gerekebilir.

image 164
Spotify Bağlanıyor Sorunu
”Google
7 Beğen