Teknobu

Spotify Apk 2022 v8.6.94.306 (Son Sürüm) İndir


Spotify Apk 2022 v8.6.94.306 (Son Sürüm) İndir

Spotify Apk 2022 v8.6.94.306 (Son Sürüm) İndir

Spotify Apk 2022 için son sürümü olan v8.6.94.306 hemen indirin. Spotify premium apk 2022 için kilitsiz özelliklere erişin.

Bir müzik aşığı mısınız ve zamanınızın çoğunu müzik listeleyerek mi geçiriyorsunuz? O zaman 50 milyondan fazla parçaya ulaşabileceğiniz bu güncel sürümü olan v8.6.94.306 Spotify Apk 2022‘yi mutlaka denemelisiniz.

Reklamsız müzik, sınırsız karıştırma, ücretsiz Spotify bağlantıları ve daha pek çok diğer Premium özelliğin keyfini ücretsiz olarak çıkarın ve sınırsız şarkı koleksiyonuyla ruh halinizi rahatlatın.

Bildiğimiz gibi Spotify premium apk 2022, 50 milyondan fazla parçaya ve 1 milyardan fazla kullanıcı tarafından oluşturulmuş çalma listesine sahip 1 numaralı dijital müzik hizmeti sağlayıcısıdır. Romantik, Hüzünlü, Rock ve Motivasyon, Spotify, ruh halinize göre herhangi bir müziği aktarabileceğiniz çok sayıda şarkı kategorisi koleksiyonuna sahiptir.

Ancak Spotify müziğinin keyfini çıkarırken bazı sınırlamalar vardır. Spotify ücretsiz sürümünde en sevdiğiniz müzikleri çalarken reklam sorunlarıyla karşılaşmanız gerekebilir ve cihazınıza ve diğer pek çok cihaza şarkı indiremezsiniz.

Bu sorunu aşmak için bugün Spotify’ın ücretli tüm özelliklerini ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Spotify Premium Mod Apk 2022’yi getirdik . Okumaya devam edin, tüm premium özelliklerin keyfini çıkarmak için bu premium apk’yı nasıl kullanabileceğiniz konusunda size rehberlik edeceğim.

Spotify Apk Nedir?

Spotify Apk 2022
Spotify Apk 2022

Spotify , plak şirketlerinden ve şirketlerden müzik, podcast ve videolar sağlayan en iyi ses akışı platformudur. Bu tür müzikler DRM korumalıdır , yani Spotify hiçbir yerde duymadığınız benzersiz bir müzik koleksiyonuna sahiptir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Postegro Tarzı Uygulamalar Nelerdir 2021

Spotify’ı kullanarak, hareket halindeyken en sevdiğiniz şarkıyı ve podcast’i dinleyebilirsiniz.

7 Ekim 2008’de piyasaya sürüldü ve bugüne kadar her geçen gün artan aylık 271 Milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip. Ayrıca Spotify, Play Store’da 500 milyondan fazla indirmeye sahip ve bu da onu Müzik ve Ses kategorisindeki en iyi müzik uygulaması yapıyor.

Spotify, bazı sınırlamalarla özgürce kullanabileceğiniz anlamına gelen bir freemium hizmetidir. Tam özelliğini kullanmak için ayda yaklaşık 119 Yen’e mal olan bir premium üyelik satın almanız gerekir. Ancak Spotify Premium Apk ile tüm bu özellikleri ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Spotify Premium Mod Apk Özellikleri

Spotify Apk 2022
Spotify Apk 2022

Daha önce de söylediğim gibi, bu Spotify mod apk 2022 bazı harika ve benzersiz özelliklerle dolu. Aşağıda benim en çok hoşuma giden özelliklerinden bazılarını açıklıyorum, sizin de seveceğinizi düşünüyorum.

Bu uygulamayı indirme konusunda hala kafanız karıştıysa, bu özellikler kesinlikle bir karar vermenize yardımcı olacaktır.

 • Sınırsız müzik arama

Herkesin bildiği gibi, Spotify’ı dünyanın en iyi müzik akışı uygulaması yapan ana özelliği budur. Her geçen gün artan 50 milyondan fazla şarkıya sahiptir.

Spotify premium apk’nızı ilk açtığınızda sizden bazı kategoriler seçmenizi isteyecektir. Bundan sonra Spotify, seçilen kategorilerden en iyi şarkıları otomatik olarak önerecektir.

Bu Yazımızda Okuyun :   TRGoals TV APK Nedir ?

Ayrıca, Nucleya gibi herhangi bir sanatçıyı seviyorsanız ve tüm şarkılarını dinlemek istiyorsanız, arama bölümüne gitmeniz ve adını arama çubuğunda aramanız yeterlidir. Bundan sonra, o belirli sanatçının tüm şarkı listelerini alacaksınız. Daha sonra bu şarkıları favori listenize kaydedebilirsiniz.

 • Reklamsız akış

Bu, bu Spotify premium ücretsiz apk’sinin en önemli özelliğidir. Bildiğimiz gibi Spotify, ücretsiz sürümünde herhangi bir şarkıyı çaldığımızda açılan reklamlar içeren bir freemium uygulamasıdır. Ancak bu Spotify premium’da müzik deneyimini kesintiye uğratan banner reklamlar ve sesli reklamlar gibi tüm reklamlardan kurtulacaksınız.

Spotify, Spotify uygulamasında 30 saniye boyunca görüntülenen reklamlar, geri gelen ziyaretçilere gösterilen yer paylaşımlı reklamlar ve video arasındaki ticari reklam arası olan Video Takeover gibi çeşitli reklam türleri kullanır.

 • Sınırsız çevrimdışı indirme

Çevrimdışı indirme, kullanıcının herhangi bir şarkıyı çevrimdışına kaydetmesine olanak tanıyan başka bir harika özelliktir. Bu özellik sadece premium sürümde mevcut ancak Spotify premium mod apk ile ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Çevrimdışı modu etkinleştirdiğinizde yalnızca indirdiğiniz müzikleri görürsünüz.

Spotify’dan müzik indirme prosedürü aşağıdaki gibidir:

 1. En sevdiğin şarkıyı aç
 2. Sağ üst köşedeki üç noktayı tıklayarak çalma listesine müzik ekleyin >> Çalma listesine ekle
 3. Şimdi çalma listenizi açın ve indirme düğmesine tıklayın.
 4. Çalma listesinde bulunan tüm şarkılar indirmeye başlayacaktır.

Bu Spotify çevrimdışı modu, sunucu tabanlı bir özelliktir; bu, erişim sırasında bazı sorunlarla karşılaşabileceğiniz anlamına gelir.

 • Sınırsız karıştırma
Bu Yazımızda Okuyun :   Real Racing 3 Mod Apk v9.3.0 İndir

Herhangi bir müziği 2-3 kez dinlediğinizde sıkılıyor musunuz? O zaman bu karıştırma özelliği tam size göre. Temel olarak, bir karıştırma seçeneği kullandığınızda, şarkıların sıralarını rastgele düzenler, böylece onları rastgele sırayla dinleyebilirsiniz.

Herkesin bildiği gibi, her gün belirli bir sırayla şarkı dinlediğimizde, bir süre sonra bu şarkılardan sıkılıyoruz.

Spotify’da karıştırma özellikleri nasıl açılır:

 1. Kitaplığa gidin ve çalma listenizi seçin
 2. Ruh halinize göre çalma listenizi açın
 3. Ardından, ‘Karıştır Oynat’ düğmesine tıklayın
 4. Rastgele sırada şarkıların keyfini çıkarın

Bu karıştırma özellikleri yalnızca premium sürümde mevcuttur ve bu Spotify Premium Apk’yı kullanarak bunları ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Spotify Apk 2022 v8.6.94.306 (Son Sürüm) İndir

Spotify Apk 2022
Spotify Apk 2022

Aşağıdaki bağlantıdan 2022 için en güncel son sürüm spotify premium apk’yı ücretsiz indirebilirsiniz.

 • Spotify Apk 2022 İndir’i indirmek için verilen indirme düğmesine dokunmanız gerekir.
 • İndirmeniz, dokunduktan kısa bir süre sonra başlayacaktır.
 • Şimdi Android telefonunuzdaki Bilinmeyen Kaynaklar ayarını açmanız gerekiyor. (Bu, Android cihazınızı yetkisiz uygulamalardan ve cihazınıza zarar verebilecek kötü amaçlı yazılımlardan koruyan, Android tarafından yapılmış bir programdır.)
 • Cihazınızı açın Bilinmeyen ayarı, Ayarlar-Güvenlik-Bilinmeyen kaynaklara gitmenizi ve açmanızı gerektirir.
 • Ardından, indirilen dosyalarınızın bulunduğu dosya yöneticinize veya indirme alanına gidin ve Ateşleme APK İndirme dosyasına dokunun.
 • Dokunduktan sonra tekrar dokunmanız gereken ekranda kurulum seçeneği belirecek ve kurulum başlayacak ve bir süre sonra tamamlanacaktır.
 • Artık uygulamayı çalıştırabilir ve harika özelliklerinin keyfini çıkarabilirsiniz.
Spotify Apk 2022
Spotify Apk 2022
”Google
Beğen