Web Analytics
Teknobu

Spell Coin Nedir, Geleceği ve Yorumları 2022
Spell Coin Nedir, Geleceği ve Yorumları 2022

Spell Coin Nedir, Geleceği ve Yorumları 2022

Spell Coin Nedir, Spell Coin nereden ve nasıl satın alınabilir? Spell Coin geleceği hakkında tahminler, Spell Coin yorumlar ve hakkında bilinmesi gereken herşey bu yazımızda.

Merhaba sevgili dostlarım son zamanlarda Spell Coin gündem oldu. Kripto para yatırımcıları Spell coini araştırmaya başladılar. Bu yazımızda neleri öğreneceğiz diye merak ediyorsanız. Spell coin nedir, nereden satın alınır, nasıl satın alınır Spell coin geleceği var mı, Spell coin hakkında yorumlar ve Spell coin güvenilir mi, satın almalı mıyım ve daha fazlası bu yazımızda yer alacak. İşte Spell coin hakkında bilgiler.

Arkadaşlar öncelikle şunu belirtmeliyim ki sitemizde her zaman sizlere en güncel konuları yayınlıyoruz. Sizlerde her zaman güncel oyun haber içeriklerinden faydalanmak için lütfen bizleri Google News’ten Teknobu’yu Takip ederek destek olabilirsiniz. Çok teşekkür ederiz.

Spell Coin Nedir?

Spell Coin
Spell Token

Spell Coin, kullanıcıların MIM’i basabilmeleri için faiz getiren kripto varlıkları, örneğin yvUSDT, yvYFI, yvUSDC, xSUSHI şeklinde teminat yatırmasına olanak tanıyan bir platform olan Abracadabra.money’i yöneten bir kripto tokenidir. 

Bu teminatla, bir stablecoin ile sihirli internet parası (MIM) ödünç alabilirsiniz. Bu ekosistemde MIM, Abracadabra kredi modelini destekleyen temel bileşendir. SPELL, dünyanın en büyük akıllı sözleşme platformu olan Ethereum’da barındırılmaktadır. Kullanıcılar Spell’i stake edebilir.

Spell token fiyatı başlangıçta Ekim ve Kasım ayları arasında %231’den fazla arttı. Daha sonra %83’ten fazla düştü ve tüm zamanların en düşük seviyesi olan 0,006 dolara ulaştı. Talep arttıkça bu hafta toparlandı. 

Spell Coin Nereden ve Nasıl Satın Alınır?

Bu coini almak için adım adım bir yazımızı okumaya devam ediniz.

 • Bir Coinbase hesabı oluşturun.
 • Bir ödeme yöntemi ekleyin ve kimliğinizi doğrulayın.
 • SPELL için ticaret bölümüne gidin.
 • SPELL’i doğrudan oradan satın alabilirsiniz.

Spell Coin Geleceği Ne olur?

Spell coin’in geleceği hakkında araştırmalarınız varsa sizlere kendi tahminlerimize dayanarak açıklayacağız. Spell coin geleceği için yapılan yorumlar sadece tahminidir. Burdaki hiçbir açıklamamız yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmadan önce iyice araştırmanızı tavsiye ederiz. İşte Spell Coin geleceği hakkında tahminlerimiz.

2021 –

 • Minimum Fiyat – 0.010$.
 • Maksimum Fiyat – 0.012$

2022 –

 • Minimum Fiyat – 0,019 ABD doları.
 • Maksimum Fiyat – 0.017$

2023 –

 • Minimum Fiyat – 0,022 USD.
 • Maksimum Fiyat – 0.027$

2024 –

 • Minimum Fiyat – 0,022 USD.
 • Maksimum Fiyat – 0.027$

2025–

 • Minimum Fiyat – 0.045$.
 • Maksimum Fiyat – 0.055$.

Bu Spell Coin Fiyat Tahmininin kesin olmayabileceğini bilmelisiniz . Bunlar analiz açısından tahminlerdir. Bununla birlikte, kripto çok belirsiz bir pazardır, bu yüzden her yere gidebilir.

Spell Coin Yorum Tahminleri

Spell Coin için yorumları merak ediyorsanız sizlere burada Spell coin hakkında yapılmış yorumlardan bahsedeceğiz.

Dört saatlik grafik, SPELL fiyatının geçen haftaki en düşük seviyeden önemli ölçüde yüksek olan 0.018$’a yükseldiğini gösteriyor. Dört saatlik grafikte kripto para 25 günlük ve 50 günlük hareketli ortalamaların üzerine çıkmayı başardı. İkisi bir yükseliş geçişi oluşturdu. Ayrıca %38.2 Fibonacci düzelme seviyesi boyunca bir miktar direnç buldu. 

Bu nedenle, boğalar 0,0225 dolardan %50 geri çekilmeyi hedefledikçe madalyonun yükselmeye devam etmesi ihtimali var. Desteğin 0,015 doların altına düşmesi, yükseliş görünümünü geçersiz kılacaktır.

”Google
13 Beğen