Teknobu

Ooki Coin Nedir, Geleceği Ve Yorumları 2022
Ooki Coin Nedir, Geleceği Ve Yorumları 2022

Ooki Coin Nedir, Geleceği Ve Yorumları 2022

Ooki Coin Nedir, Ooki Coin nereden ve nasıl satın alınabilir? Ooki Coin geleceği hakkında tahminler, Ooki Coin yorumlar ve hakkında bilinmesi gereken herşey bu yazımızda.

Merhaba sevgili dostlarım son zamanlarda Ooki Coin gündem oldu. Kripto para yatırımcıları Ooki coini araştırmaya başladılar. Bu yazımızda neleri öğreneceğiz diye merak ediyorsanız. Ooki coin nedir, nereden satın alınır, nasıl satın alınır Ooki coin geleceği var mı, Ooki coin hakkında yorumlar ve Ooki coin güvenilir mi, satın almalı mıyım ve daha fazlası bu yazımızda yer alacak. İşte Ooki coin hakkında bilgiler.

Arkadaşlar öncelikle şunu belirtmeliyim ki sitemizde her zaman sizlere en güncel konuları yayınlıyoruz. Sizlerde her zaman güncel oyun haber içeriklerinden faydalanmak için lütfen bizleri Google News’ten Teknobu’yu Takip ederek destek olabilirsiniz. Çok teşekkür ederiz.

Merkezi olmayan finansa ilginin her geçen gün arttığı kripto para piyasasında yeni ürün ve hizmetler ortaya çıkmaya devam ediyor. Bunlardan en yenisi Ooki Protokolüdür. Ooki protokolü ve Ooki coin ile ilgili tüm bilgilere bu içerikten ulaşabilirsiniz.

Ooki Coin Nedir?

Ooki, Ethereum, Polygon ve şimdi Chainlink tarafından desteklenen Binance Akıllı Zincir blok zinciri dahil olmak üzere merkezi olmayan uygulamaların oluşturulmasını sağlayan, marj işlemleri, ödünç alma/verme ve stake için bir DeFi protokolüdür. 

Bu Yazımızda Okuyun :   FunFair FUN Coin Nedir? Geleceği Var mı 2021
Ooki Coin
Ooki Token

Ooki, protokoldeki tüm büyük değişiklikler için topluluk oylarıyla yönetilen, tamamen merkezi olmayan, topluluk tarafından yürütülen bir projedir. Projenin amacı, merkezi olmayan bir gelecek için finansal hizmetleri yeniden tanımlayarak ve güncelleyerek kullanıcılara finansal bağımsızlık sağlamaktır. Ooki protokolü, ağların yanı sıra tüm popüler cüzdanlarla tamamen entegredir.

OOKI belirteci, protokolü yönetmek için Ooki DAO’da oylamaya izin veren bir yönetişim belirtecidir. Ooki topluluğu bu tokenleri stake edebilir ve faiz geliri elde edebilir. Ooki ekosistemi, yönetişim, ücret paylaşımı ve oylama yoluyla protokol üzerindeki topluluk kontrolünü vurgulamak için tasarlanmıştır. OOKI token sahipleri protokol gelirinin bir kısmını alır. Protokol tarafından oluşturulan ücretlerin %50’si OOKI stakerlarına dağıtılır. Ücretlerin kalan %50’si sigorta fonuna ve Ooki hazinesine tahsis edilir.

Ooki Coin Nereden Ve Nasıl Satın Alınır?

Tıpkı BZRX gibi yeni kripto para da ilk olarak Binance listelerinde yer alacak. Yukarda da açıkladığımız gibi elinde BZRX Coin’i olanlar, bir coin karşılığında 10 Ooki coin elde edecek.

Bunun dışında satın almak isteyenler Binance platformuna kayıt yaptırarak ve gerekli kayıt işlemlerini tamamlayarak, alım satım yapabilecekler.

Bu Yazımızda Okuyun :   Storj Coin Nedir? Nasıl Çalışır? 2021

Ooki Coin Geleceği Hakkında Tahminler

Ooki coin’in geleceği hakkında araştırmalarınız varsa sizlere kendi tahminlerimize dayanarak açıklayacağız. Ooki coin geleceği için yapılan yorumlar sadece tahminidir. Burdaki hiçbir açıklamamız yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmadan önce iyice araştırmanızı tavsiye ederiz. İşte Ooki Coin geleceği hakkında tahminlerimiz.

2021 Aralık 27, Pazartesi itibarıyla, şu anki Ooki fiyatı 0.04331 USD’dır. Ooki’taki son fiyat değişikliklerine bakarak, fiyat tahmin sistemimiz Ooki’un yarın kapanış fiyatı olarak kabaca 0.04550 USD olacağını tahmin ediyor. Ooki geçmiş fiyat verilerine dayanarak, Ooki fiyatının 2022 yılı sonunda 0.04696 USD olabileceğini tahmin ediyoruz.

Ayrıca tam bir yıl sonra bugün de 0.05870 USD olabilir. Önümüzdeki 3 yıl içinde, en yüksek Ooki fiyatı 0.34363 USD’a ulaşabilir ve en düşük Ooki fiyatı 0.02461 USD olabilir. Hesaplamalarımıza göre, 2023 sonunda Ooki fiyatının 0.09498 USD civarında olacağını ve 2024 sonunda 0.15368 USD fiyat seviyelerinde kolayca sonuçlanabileceğini tahmin ediyoruz.

2025 sonunda Ooki yakın gelecekteki fiyat tahminini hesapladığımızda şaşırtıcı bir şekilde Ooki başına dikkate değer bir 0.24865 USD değeri buluyoruz. Ayrıca, Ooki gelecek fiyatı ve ooki hedef fiyatı verilerini kontrol edin.

Bu Yazımızda Okuyun :   CLV Coin Geleceği 2021, CLV Coin Yorum (Güncel)

Ooki Coin Yorumları

Ooki Coin için yorumları merak ediyorsanız sizlere burada Ooki coin hakkında yapılmış yorumlardan bahsedeceğiz.

Ooki Coin yorum haberleri, yeni bir değişim gerçekleşeceği için oldukça olumlu görünüyor. Uzmanlar ve pek çok heyecanlı yatırımcı, bir BZRX karşılığında 10 Ooki coin elde edeceği için oldukça heyecanlı. 

Sosyal medya platformlarından yapılan yorumlara bakıldığında, bu coin’in fazla talep görmesi bekleniyor. Ancak yatırım yapacak olan kişilerin riskleri göz önünde bulundurması, fiyat performansını çok iyi takip etmesi ve ilk etapta, grafik verilerini bir süre izlemesi gerekiyor.

”Google
9 Beğenmekten Vazgeç