Web Analytics
Teknobu

Snapchat Sarı Kalp Nedir? Ne Anlama Geliyor? 2021
Snapchat Sarı Kalp Nedir? Ne Anlama Geliyor? 2021

Snapchat Sarı Kalp Nedir? Ne Anlama Geliyor? 2021

Snapchat Sarı Kalp Nedir? Ne Anlama Geliyor? Snapchat kullanırken merak ettiğiniz konulardan birisi sarı kalp emojisinin ne anlama geldiği olmuştur. İşte Sarı Kalp Emojisinin anlamını açıkladık.

Snapchat Sarı Kalp Nedir?

Snapchat Sarı Kalp
Snapchat Sarı Kalp

Daha önce Snapchat kullanıp arkadaşlarınızın isimlerinin yanındaki bu emojilerin ne anlama geldiğini merak ettiniz mi? Diğer kullanıcıyla olan ilişkiniz hakkında farklı şeyleri temsil eden pek çok farklı emoji var. Snapchat’te en çok rağbet gören noktalardan biri, sarı kalp emojisi ile gösterilen 1 numaralı en iyi arkadaş pozisyonudur. Bu, kullanıcıyla 1 numaralı en iyi arkadaş olduğunuz ve onların sizinle 1 numaralı en iyi arkadaş olduğunuz anlamına gelir. Birbirinize en anlık mesajları göndererek bu kalbi kazanıyorsunuz.

Sarı kalp, bir kullanıcıyla 1 numaralı en iyi arkadaş olmanın ilk iki haftasını gösterir. 2 hafta sonra hala birbirinizin en iyi arkadaşıysanız, kalp kırmızıya döner. Snapchat, Z kuşağı ile birlikte en popüler sosyal medya biçimlerinden biridir . Snapchat ve emojilerin ardındaki anlamlardan haberdar olmak istiyorsanız okumaya devam edin.

Snapchat’te Sarı Kalp Nasıl Alınır?

Biriyle sarı kalp elde etmenin yolu basittir – birbirinize çok sayıda snapchat gönderin. Bunu diğer insanlarla yaptığınızdan daha fazla birbirinizle yapmalısınız. Biriniz veya her ikiniz sürekli olarak çok sayıda insanla sohbet ederse , başka bir kullanıcıyla sarı kalp elde etmek daha zor olabilir . Bu, rekabet edecek daha fazla kullanıcı olduğu için en iyi arkadaş statüsünü kazanmanın daha uzun sürmesini sağlayacaktır. Yine de, birisiyle gerçekten sarı bir kalp emojisi almak istiyorsanız, bu mümkün, onları mümkün olduğunca sık çektiğinizden emin olun.

Snapchat Sarı Kalp
Snapchat Sarı Kalp

Birden Fazla Kişiyle Snapchat Sarı Kalbine Sahip Olabilir misiniz?

Hayır, birden fazla kişide sarı kalbe sahip olmak mümkün değildir. Bu özel bir emojidir ve onu elde etmek ve bu durumu korumak için emek ister. Yine de sarı kalp, kırmızı veya pembe kalp gibi diğer arkadaş emojilerine kıyasla daha kolay. Sarı kalbe şu anda sahip olduğunuzdan farklı bir kullanıcıyla sahip olmak istiyorsanız, o kullanıcıyı yakalamayı bırakın ve en iyi arkadaş olmak istediğiniz kişiyle daha fazla sohbet edin.

Snapchat Sarı Kalp Neden Önemlidir?

Snapchat sarı kalbinin önemli olmasının nedeni, yalnızca başka bir kişiyle paylaşılabilmesidir. Sarı kalp en iyi arkadaş durumunu ifade ettiğinden, sadece en çok kırdığınız kişiyle ve en çok o sizi kırdığında ortaya çıkabilir. Sarı kalp, kırmızı veya pembe kalp gibi daha zor arkadaşlık emojileri kazanmanın ilk adımıdır. Snapchat’te bir numaralı en iyi arkadaşınızın kim olduğu hakkında fikir verir.

Sonuç

Sarı Kalp – Bu, Snapchat’te bu kişiyle en iyi arkadaş olduğunuz anlamına gelir. Aynı şekilde, sen onların en iyi arkadaşısın. En çok fotoğrafı bu kişiye gönderirsiniz ve en çok fotoğrafı size gönderir. Ayrıca besties emoji denir.

”Google
11 Beğen