Teknobu

Snapchat Fotoğrafları Video Olarak İndiriyor 2021


Snapchat Fotoğrafları Video Olarak İndiriyor 2021

Snapchat Fotoğrafları Video Olarak İndiriyor 2021

Snapchat Fotoğrafları Video Olarak İndiriyor, Snapchat Fotoğrafları Video Olarak Kaydediyor. Bu sorun nasıl çözülür işte açıkladık.

Snapchat fotoğrafları neden video olarak indiriyor, kullanıcılar son zamanlarda bu soruyu çok araştırmaya başladılar. Bu sorunun çözümü için sizlere snapchat’te fotoğrafları nasıl indirebilirsiniz bunu açıkladık. Peki snapchat fotoğrafları video olarak indiriyor bunun çözümü nedir?

Günümüzde Snapchat videolarını/fotoğraflarını akıllı telefonunuzda film rulosuna kaydetmek çok daha kolay. Snapchat uygulaması resmi olarak hala bu işlevselliğe izin vermese de, bunu başarmanın hala bazı yolları var. Bunu yapmanın yollarını arıyorsanız, bu kılavuz size yardımcı olacaktır. Bu işlevi elde etmek için kullanabileceğiniz birkaç yolu listeledik.

Snapchat Fotoğrafları Video Olarak İndiriyor (Çözümü)

Snapchat Fotoğrafları Video Olarak İndiriyor
Snapchat Fotoğrafları Video Olarak Kaydediyor

Aşağıda sizlere detaylı olarak snapchat fotoğraf ve videolarınızı nasıl sorunsuz bir şekilde indirebilirsiniz bundan bahsettik. Aşağıdaki adımları sizlerde uyguladığınız da artık snapchat fotoğrafları video olarak indiriyor demeyeceksiniz çünkü sorununuz çözülmüş olacaktır. 🙂

Snapchat fotoğraf ve videoyu galeriye kaydetme

  1.  Uygulamanın içerisindeyken resim veya videonuzu çekin.
  2. Çekmiş olduğunuz fotoğrafa veya videoya etiketler yahut notlarınızı ekleyin. 
  3. Daha sonra yukarıdaki şekilde olduğu gibi seçenekler sizlere sunuluyor.
  4. Alt kısımda yer alan seçeneklerden, süre ayarlama butonunun yan kısmında bulunan buton Kaydet butonu olarak tasarlanmış durumda.
  5. Kaydet butonuna basarak indirme işlemini gerçekleştirin. 
Bu Yazımızda Okuyun :   watchOS 7.4 Beta Güncellemesi geliştiriciler için yayında (Şimdi İndirin)
”Google
1 Beğenmekten Vazgeç