Web Analytics
Teknobu

Snapchat Galeriden Hikaye Ekleme Nasıl Yapılır? 2022
Snapchat Galeriden Hikaye Ekleme Nasıl Yapılır? 2022

Snapchat Galeriden Hikaye Ekleme Nasıl Yapılır? 2022

Snapchat Galeriden Hikaye Ekleme Nasıl Yapılır? Bu yazımızda sizlere en güncel anlatımlarla Snapchat Galeriden Hikaye Ekleme Nasıl Yapılır bunu öğreneceksiniz.

Snapchat, insanların telefon galerilerindeki fotoğrafları gerçek zamanlı olarak uygulamada paylaştığı en popüler sosyal medya platformlarından biridir. Ancak, en uzun süre boyunca kullanıcılar hikayelerine yalnızca Snapchat kameradan görüntü gönderebiliyor. Bu, Snapchat kamerası yerine telefon galerisinden fotoğraf yüklemek isteyen birçok kullanıcı için sinir bozucu olabilir. Neyse ki, artık üçüncü taraf uygulamaları kullanarak bir telefon galerisinden Snapchat hikayesine resim eklemenin farklı yolları var.

Bu yazıda, Android ve Ios cihazları için telefon galerinizden Snapchat Galeriden Hikaye Ekleme Nasıl Yapılır? bu konuda size birçok seçenek sunacağız.

Snapchat Galeriden Hikaye Ekleme Nasıl Yapılır?

Snapchat Galeriden Hikaye Ekleme
Snapchat Galeriden Hikaye Ekleme

Android kullanıcısıysanız, üçüncü taraf uygulamaları kullanarak galeriden Snapchat hikayesine resimler ekleyebilirsiniz.

Kullanabileceğiniz bazı iyi bilinen uygulamalar, Snapchat hikayenize resim yüklemek için Swift Pic, Casper ve Photo Saver uygulamalarıdır.

Casper uygulaması Play Store’da mevcut değildir. Android telefonunuzdan Snapchat’e fotoğraf ve video yüklemek için kullanabileceğiniz alternatif bir Snapchat yazılımıdır.

Telefonunuzun galerisinden Snapchat hikayesine fotoğraf eklemek için Casper uygulamasını kullanmak için aşağıdaki adımları izleyin.

1. Adım: Casper uygulamasını indirin

Öncelikle android cihazınıza Casper uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Uygulama yaklaşık 3 MB’dir. Doğrudan aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz:

Casper apk dosyası

2. Adım: Uygulamayı yükleyin

Casper apk dosyasını indirdikten sonra yüklemeniz gerekmektedir.

Android Ayarları muhtemelen ilk denemenizde apk dosyasını yüklemenize izin vermez, bu nedenle uygulamayı başka kaynaklardan yüklemek için izin almanız istenebilir. Bunu yapmak için aşağıdaki adımları izleyin:

· Önce Ayarlar’a gidin

· Ardından, Güvenlik’i seçin

· Şimdi, Cihaz Yönetimi’ni seçin 

· Ardından, Bilinmeyen Kaynaklar’a tıklayın.

3. Adım: Snapchat’ten çıkış yapın

Casper uygulamasının kurulumunu tamamladığınızda Snapchat’i açın ve Snapchat hesabınızdan çıkış yapın. Çıkış işlemini bilmiyorsanız aşağıdaki adımları izleyin:

· Önce kameranıza veya ana ekrana gidin.

· Ardından, hayalet simgesine dokunun. Bunu ekranın üst kısmında bulacaksınız. Simgeye tıkladığınızda, profil ekranınıza gidersiniz.

· Şimdi, profil ayarlarınızı açmak için sağ üst köşedeki dişli simgesine dokunun.

· Son olarak, oturumu kapat düğmesini arayın ve oturumu kapatmak için üzerine dokunun. Düğmeyi bulmak için aşağı kaydırmanız gerekebilir.

4. Adım: Casper’da oturum açın

Casper’da oturum açmak için aşağıdakileri yapın:

· Casper uygulamasını açın.

· Snapchat kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapın. Orada Snapchat’e neredeyse benzer bir arayüz bulacaksınız, sadece kamera ekranı olmayacak.

5. Adım: Bir fotoğraf veya kısa videolar yükleyin

Şimdi, telefonunuzun galerisinden bir resim veya herhangi bir video yükleyin. Seçtiğiniz fotoğrafı düzenleyebilir veya dilediğiniz gibi filtreler ekleyebilirsiniz. Ayrıca buraya metinler, çıkartmalar vb. ekleyebilirsiniz.

6. Adım: Anlık veya hikaye olarak gönderin

Bireysel snap’i düzenlemeyi bitirdikten sonra, onu diğer Snapchat kullanıcılarıyla paylaşabilirsiniz. Snapchat hikayenize eklemek için gönder düğmesine veya paylaş simgesine tıklayın.

7. Adım: Casper’dan çıkış yapın

Artık Casper uygulamasından çıkış yapabilirsiniz.

Snapchat hikayenize eklenen fotoğrafı görüntülemek için Snapchat uygulamasını açın.

Casper uygulamasını sürekli kullandığınızda, Casper uygulaması silinene kadar Snapchat’ler tarafından kilitleneceğinizi unutmayın. Snapchat’in kullanım koşullarına göre Snapchat’e erişmek için üçüncü taraf uygulamaları kullanmamalısınız.

”Google
13 Beğenmekten Vazgeç