Web Analytics
Teknobu

Snapchat Doğum Günü Öğrenme (Nasıl Öğrenilir)
Snapchat Doğum Günü Öğrenme (Nasıl Öğrenilir)

Snapchat Doğum Günü Öğrenme (Nasıl Öğrenilir)

Snapchat Doğum Günü Öğrenme; Snapchat’te bir arkadaşınızın doğum gününü öğrenmek için ne yapabilirsiniz. İşte tüm detaylar.

Snapchat ,birçok özelliğinden biri, bir arkadaşının doğum gününü kolayca takip etme ve kişiselleştirilmiş bir Snap ile kutlama yeteneği olan pek çok insan için sosyal merkezdir .

Yeni tanışılan bir arkadaşın veya daha flört aşamasında olunan bir kişinin doğum gününü sormak bazen zor olabilir. Bu gibi durumlarda o kişiye doğrudan sormak yerine, internetin faydalarından yararlanabilirsiniz. Bu işlemin birçok basit yolu olmakla birlikte Snapchatten doğum günü öğrenme denenebilir. Kişinin haberi olmadan doğum tarihini öğrenip sürpriz yapmanız, ona kendisini özel hissettirecektir.

Doğum gününü öğrenmek istediğiniz kişiye direkt olarak bu soruyu yöneltmek kolaya kaçmak gibi görünebilir. Bu kişi hayatınızda özel bir yere sahipse, daha farklı yollar denemelisiniz. Sosyal medya insanların birçok bilgilerinin yer aldığı sanal ortamlardır. Snapchat uygulaması da kişi hakkında birçok bilgiye ulaşabileceğiniz sosyal medya mecrası olma özelliğine sahiptir.

Snapchat Doğum Günü Öğrenme

Snapchat Doğum Günü Öğrenme
Snapchat Doğum Günü Öğrenme

Sevdiklerinin doğum günü tarihlerini öğrenmek isteyen kimseler, Snapchatte doğum günü nerde yazıyor sorusunun cevabını aramaktadır. Snapchat, kullanıcılarının doğum günlerinde isimlerinin yanına doğum günü pastası emojisi eklemektedir. Snapchat aracılığıyla doğum günü tarihini öğrenmek için şu adımları izleyin:

  1. Kişinin Snapchat profiline girin.
  2. Arkadaş listesinden kişiyi bulun.
  3. İsminin yanında pasta işareti olup olmadığına bakın.

Doğum gününü öğrenmek istediğiniz kişinin yaklaşık doğum günü tarihini bilmeniz gerekmektedir. Bu sayede Snapchat’ten doğum günü tarihini öğrenmek çok kolaydır. Düzenli aralıklarla kişinin profiline girip pasta işaretini kontrol edebilirsiniz. Bu yöntemi kullanmak için düzenli aralıklarla, yılmadan ve bıkmadan profili kontrol etmek gerekmektedir. Yalnızca bu şekilde Snapchat’ten doğum günü bilgisi öğrenilebilir.

Sevdiklerine jest yapmak isteyenler doğum günlerinin çok önemli olduğunu bilirler. Fakat yeni tanışılan insanların doğum gününü öğrenmek sorun yaratmaktadır. Bu soruyu açıkça sormak yerine, sosyal medya aracılığıyla bilgi edinmek kişiyi mutlu edecektir. Bu nedenle Snapchatte doğum günü nerde yazıyor sorusu insanlar tarafından merak konusu haline gelmiştir. Bu bilgiyi edinmek isteyenler, kişinin Snapchat adresini kontrol etmelidir.

Snapchat uygulaması, kullanıcılarının doğum günlerinde isimlerinin yanına mini bir pasta emojisi yerleştiriyor. Bunun için kişinin Snapchat ayarlarına girip doğum günü bilgisi eklemiş olması gerekiyor. Böylece doğum günlerinde, kullanıcının arkadaş olduğu kişiler kutlama filtreleri ile doğum gününü kutlayabiliyor. Doğum günü bilgisi edinmek isteyen kişiler ise, ortak arkadaşların hesaplarını takip edip bu bilgiye ulaşabiliyorlar.

”Google
13 Beğen