Teknobu

Snapchat Beklemede Ne Demek? (Güncel)


Snapchat Beklemede Ne Demek? (Güncel)

Snapchat Beklemede Ne Demek? (Güncel)

Snapchat Beklemede Ne Demek? Snapchat’te bir şey göndermeye çalıştıysanız ancak “Beklemede” olarakmı görünüyor. İşte ne anlama geldiğini açıkladık.

Kendinizi, Snapchat’te birine bir anlık mesaj veya kısa mesaj gönderdiğiniz ve mavi bir okla Teslim edildi yerine yanında gri bir ok bulunan Beklemede’yi gördüğünüz bir durumda bulabilirsiniz . Bunun nedeni, mesajınız veya snap’inizin henüz teslim edilmemiş olmasıdır.

Snapchat Beklemede
Snapchat Beklemede

Snapchat Beklemede yazısının birden fazla nedeni olabilir. Ancak birçok hızlı düzeltme de var, bu yüzden endişelenmenize gerek yok.

Peki, Snapchat’te beklemede ne anlama geliyor? Neden oluyor? Olası nedenleri araştıralım ve bu sorunları çözelim.

Snapchat Beklemede Ne Demek?

Aşağıda sizlere Snapchat Beklemede Ne Demektir bunu açıkladık.

1. Snapchat’te Arkadaş Değilsiniz

Snapchat Beklemede
Snapchat Beklemede

Bir kişiye Snapchat üzerinden arkadaşlık isteği gönderdiyseniz ve bu istek henüz kabul edilmediyse, adının yanında Beklemede ifadesini görürsünüz . Bu kişinin arkadaşlık isteğinizi kabul etmesini beklemeniz gerekecek, ardından snap veya metin otomatik olarak kendilerine teslim edilecek.

Bu Yazımızda Okuyun :   5. Sınıf Ortalama Kaç Olursa Takdir Alınır? 2022

Başka bir neden de, mevcut bir arkadaşınızın sizi arkadaş listesinden çıkarmış olması ve artık Snapchat’teki kişi listesinde olmamanız olabilir. Ne yazık ki, bunun için düzeltme, ekranda birkaç dokunuş kadar kolay olmayabilir. Sizi geri eklediklerinde mavi bir onay işaretiyle Teslim Edildi’yi göreceksiniz .

2. Snapchat’te Engellendiniz

Snapchat, birileri tarafından engellendiğinizde size herhangi bir bildirim göndermez. Birinin sizi Snapchat’te engelleyip engellemediğini anlamanın birçok yolu vardır ve Beklemede’yi görmek bunlardan biridir.

Kişi tarafından engellenip engellenmediğinizi veya sadece arkadaşlıktan düşürülüp çekilmediğini bilmek isteyebilirsiniz. Bu durumda, Arama Çubuğunda kullanıcı adlarını hızlı bir şekilde arayın . Kullanıcı açılırsa, arkadaşlıktan çıkarıldınız. Onları hiç görmüyorsanız, sizi engellediler.

3. Snapchat Hesabı Silindi

Arkadaşınız Snapchat hesabını silmeye karar vermiş olabilir, bu yüzden snapleriniz teslim edilmeyecektir. Hesap ayrıca yasaklanmış olabilir ve sonuç olarak artık mevcut değil.

Anlık görüntüleriniz otomatik olarak Beklemede’den Teslim Edildi’ye geçtiğinde geri dönüp dönmediklerini bileceksiniz ve bir Snapchat hesabını kurtarmak nispeten kolaydır. Tekrar etkinleştirmek için tek yapmanız gereken 30 gün içinde tekrar giriş yapmak.

4. Snapchat Uygulamasında Bir Aksaklık Var

Snapchat genellikle sorunsuz, verimli bir sosyal medya platformudur, ancak arada sırada dezavantajları da vardır. Uygulamanın aksaklıklar yaşadığı belirli zamanlar vardır. Bunu yaptığında rastgele bir Bekleme durumu açılır görebilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Discord Bitiş Noktası Bekleniyor Hatası (Çözümü) 2022

Telefonunuzda bir uygulamanın arızalanmasının farklı nedenleri olabilir. Bunlardan biri, depolama eksikliği veya aşırı yüklenmiş bir yazılım güncellemesi olabilir. Bir miktar depolama alanını temizlemeyi deneyebilir, ayarlarda Snapchat önbelleğini kaldırabilir ve telefonunuzun yazılımını güncelleyebilirsiniz. Önbelleği temizlemek için şu adımları izleyin:

  1. Sol üst köşede, Bitmoji’nize veya avatarınıza dokunun.
  2. Sağ üst köşedeki Ayarlar simgesini seçin .
  3. Aşağı kaydırın, Hesap İşlemleri altındaki Önbelleği Temizle’ye dokunun .
  4. Temizle’yi seçin ve bitirdiniz.

5. Sizin veya Alıcının Güvenli İnternet Bağlantısı Yok

Snapchat’iniz “Beklemede” diyorsa, bunun nedeni zayıf bir internet bağlantısı olabilir.

Wi-Fi’ye bağlandığınızda, Snap’i tamamen göndermek için bağlantıyı kesmeyi ve mobil verilerinizi kullanmayı deneyebilirsiniz. Alternatif olarak, yönlendiricinizi yeniden başlatabilirsiniz. Merak etme; Çıtçıtlarınızın karışımda kaybolması konusunda endişelenmenize gerek yok.

Diğer durumlarda, alıcının sabit bir internet bağlantısı olmayabilir ya da kapatmış olabilir. Bu durumda, tekrar çevrimiçi olana kadar beklemeniz gerekir.

6. Snapchat’in Sunucuları Kapalı

Bu genellikle toplu bir kapanmaya neden olur ve hiç kimse uygulamayı düzgün şekilde kullanamaz. Uygulama ya çökecek ya da bunun gibi hatalar üretecek.

Snapchat’in tekrar çalışmaya başlaması çok uzun sürmez, bu nedenle sorun çözülür çözülmez enstantaneleriniz ve mesajlarınız iletilecektir. Bu arada, işlemi hızlandırmak için uygulamayı birkaç kez yeniden başlatmayı deneyin. Uygulamayı silip yeniden yüklemeyi de deneyebilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Güvenlik Ayarları Nedeniyle Bu Numaraya Bağlantı Gönderemiyoruz 2021

7. Alıcının Telefonu Kapalı

Bazen alıcının sizinle kişisel düzeyde herhangi bir sorunu olmayacaktır. Ayrıca, bağlantı sorunlarıyla karşılaşmayabilirler. Bunun yerine, kullanıcının telefonu açık olmadığı için snap’iniz “Beklemede” olarak görünebilir.

Alıcı, önemli bir şeye odaklanmak için telefonunu kapatmayı seçmiş olabilir veya pilleri bitmiş olabilir. Cihazlarını tekrar açtıklarında ve internet bağlantılarına sahip olduklarında, snap’iniz teslim edilmelidir.

Snapchat Beklemede Ne Anlama Geliyor? Şimdi biliyorsun

Snapchat’te Beklemede durumunun birçok nedeni vardır. Bir kullanıcı isteğinizi kabul etmemiş olabilir veya engellenmiş veya arkadaşlıktan çıkarılmış olabilirsiniz.

Diğer durumlarda, bir uygulama arızası veya internet bağlantınızla ilgili bir sorununuz olabilir. Bu teknik sorunları hızlı bir şekilde çözebilirsiniz, ancak biri sizi engellediyse veya arkadaşlıktan çıkardıysa, kararına saygı göstermelisiniz.

”Google
1 Beğenmekten Vazgeç