Web Analytics
Teknobu

Snapchat Abonelik Nasıl Açılır? 2021
Snapchat Abonelik Nasıl Açılır? 2021

Snapchat Abonelik Nasıl Açılır? 2021

Snapchat Abonelik Nasıl Açılır? Bu yazımızda Snapchat’te abonelik nasıl açılır tüm detaylarıyla sizlere bunu açıkladık. Şimdi sizde öğrenin.

Snapchat’te başarı, birçok kullanıcının çabaladığı bir şeydir. En fazla görüntülemeyi, takipçiyi ve hatta aboneyi elde etmek, iOS ve Android uygulamasını kullanan milyonlarca insan tarafından paylaşılan ortak bir hedeftir. Ancak, konu daha fazla abone almak olduğunda, Snapchat’te nasıl Abone Ol Düğmesine sahip olunacağı ilk etapta çok net değil. Snapchat Abonelik Nasıl Açılır? aşağıda açıklanmıştır.

Snapchat Abonelik Nasıl Açılır? 2021

Snapchat Abonelik açma
Snapchat Abonelik açma
  1. iOS veya Android’de Snapchat uygulamasını açın.
  2. Profil fotoğrafınıza dokunun.
  3. “Spotlight’ta aşağıdakileri oluşturun”u seçin.
    • Not: Kullanıcıların bu seçeneği alabilmesi için iyi istatistiklere (görüntüleme vb.) sahip olması gerekir.
  4. Bilgileri okuyun ve “Oluştur”a dokunun.
  5. Herkese açık profili önizleyin ve “Abone Ol” düğmesinin eklendiğini onaylayın.

Snapchat abone ol düğmesini çevreleyen birçok efsane var. Bu yöntemlerden bazıları, kullanıcıları kişisel profil gizlilik ayarlarını değiştirmeye teşvik eder. “Herkese” açık iletişim kurmak tehlikeli olabileceğinden, insanlar bu ayarları değiştirirken dikkatli olmalıdır. Snapchat ayarlarını değiştirirken dikkatli olun.

Herkese açık profil ayarlandıktan sonra, insanların abone olup olmadığını görmenin zamanı geldi. İyi içerik oluşturun ve daha fazla abone alma şansını elde etmek için sürekli olarak aktif kalın.

Tüm kullanıcılar Abone Ol Düğmesini alamayacak. Snapchat şu anda topluluk içinde etki yaratan içerik oluşturucular için saklıyor. Abone Ol Düğmesinin kilidini açmak için en iyi şansı elde etmek için kullanıcıların farklı lensleri denemeleri ve sık sık gönderi paylaşmaları önerilir.

Snapchat, Abone Ol Düğmesini almayı kolaylaştırırsa, bu yazı yeni bilgilerle güncellenecektir.

”Google
13 Beğenmekten Vazgeç