Web Analytics
Teknobu

Shadow Fight 2 Level Max Apk İndir 2022
Shadow Fight 2 Level Max Apk İndir 2022

Shadow Fight 2 Level Max Apk İndir 2022

Shadow Fight 2 Level Max Apk güncel son sürümünü hemen indirin. Shadow Fight 2 Maksimum seviye sınırsız para ve sınırsız silahlara erişmek için bu apk’yı indirin.

Bu oyun, milyonlarca internet kullanıcısı tarafından indirildiği için popüler bir kategori olan dövüş aksiyon kategorisine dahil edilmiştir.

BuShadow Fight 2 Level Max Apk oyununun 99. seviye kilidi çok fazla uğraşmadan kolayca oynamanız ve geçmeniz için açılmıştır, sadece düşmanınızı öldürün ve bu seviyeyi bitirin ve bu web sitesinde alacağınız dosya yüzde yüz çalışıyor.

Shadow Fight 2 Level Max Apk

Shadow Fight 2 Level Max Apk
Shadow Fight 2 Level Max Apk

Özelliklerin eksiksizliğinden bahsetmişken, endişelenmenize gerek yok çünkü Shadow Fight 2 Mod Apk zaten önceki sürüme göre oldukça eksiksiz özelliklerle geliyor.

Aslında Shadow Fight’ın bu apk sürümü önceden yüklenmiş bir çok özelliğe sahip ancak biz en son amiral gemisi olarak gördüğümüz şeyden bahsedeceğiz.

Shadow Fight 2 Level Max Apk modunun tüm özelliklerini görmek için işte bilgiler.

1. Silah Görünümü

Deri veya ölüm alacakaranlığı kullanmazsanız, aksiyon oyunu kesinlikle kalabalık olmayacak ve şimdi bu mod versiyonu deneyebileceğiniz çeşitli havalı silahlarla donatılmıştır.

İyi silahlar ve görünümler kuşanmak, her seviyede çok sayıda kötü adamla savaşırken size yardımcı olacaktır.

Pek çok farklı silah türü olsa da, hepsinin farklı yetenekleri olduğu için güçlü yönlerini ve işlevlerini bilmek önemlidir.

2. Grafik Kalitesi

Heyecan verici oyunlar oynarken, bu gölge dövüşü 2 mod apk’deki gibi yüksek kaliteli grafikler eşlik etmelidir.

Shadow Fight 2 zaten oyuncuların bu savaş macerası oyununu oynarken uzun süre kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlayacak iyi grafiklere sahip.

3. Sınırsız Para

Buradaki mükemmel özellik, oyunun Shadow Fight 2 mod sürümünün kurulumunu tamamladıktan sonra etkinleştirebileceğimiz sınırsız paradır.

Sınırsız para özelliği ile, ihtiyacımız olan derileri veya silahları almamıza gerçekten yardımcı olacak çünkü ilk önce toplamaya gerek kalmadan zaten paramız var.

4. Kontrol etmesi daha kolay

Kahraman oyununu çalıştırın, çünkü geliştirici çocuklar dahil herkesin oynayabileceği Shadow Fight 2 oyununu yaptı, bu yüzden kontrol etmek çok kolay.

Oyun çok stratejik konumlarda kontrol düğmelerine sahiptir, bu nedenle kickboks gibi saldırıların gerçekleştirilmesi daha kolaydır.

5. En yüksek seviye

Mod apk versiyonu max seviyeye ulaşmamızı kolaylaştırdığı için orijinal versiyonda max seviyeye ulaşmamız zor fakat burada bir noktadan diğerine rahatlıkla geçiş yapabiliyoruz.

Shadow Fight 2 Level Max Apk İndir

Aşağıdaki bağlantıdan son sürüm güncel Shadow Fight 2 Level Max Apk’yı hemen indirin.

Downlaod APK 300x55 23
”Google
13 Beğen