Teknobu

Scary Teacher 3D APK Nasıl İndirilir 2021 (Para Hileli)


Scary Teacher 3D APK Nasıl İndirilir 2021 (Para Hileli)

Scary Teacher 3D APK Nasıl İndirilir 2021 (Para Hileli)

Scary Teacher 3D Apk nasıl indirilir , para hileli scary teacher apk indir son sürüm 5.9.1 indir 2021

Scary Teacher 3D MOD APK (Sınırsız Para), boş zamanlarınızda eğlenceli bir oyun bulmak istiyorsanız bu oyunu indirmek için uygun bir seçimdir.

Scary Teacher 3D APK

Scary Teacher 3D APK
Scary Teacher 3D APK

Bu oyun, korku oyunları konusunda tutkulu bir yayıncı olan Z&K Games tarafından piyasaya sürüldü. Oyunları oyuncular için bir drama ve gerilim duygusu yaratır. En son oyunları Scary Teacher 3D, lansmanından bu yana Google Play’de 10 milyondan fazla indirmeye ulaştı ve bu sayı her geçen gün artmaya devam ediyor. Eşsiz, yenilikçi oyun, basit kontrol mekanizmaları ve çarpıcı 3D grafiklerle oyun, oyuncuların kalbini hızla fethetti.

Bu oyun, bir ilkokulda matematik öğretmeni olan Bayan T hakkındadır. Görünüşüne bakıldığında, o sadece normal bir öğretmendir. Ama aslında Bayan T, şehirdeki öğrenciler için bir kabustur. Çocuklara işkence yapanlara fiziksel ceza vermekten hoşlanıyordu. Bir gün evinizin yanına taşındı. Evine girmeye ve onu kızdırmanın bir yolunu bulmaya karar veriyorsun.

Bu Yazımızda Okuyun :   MT Manager Apk İndir 2021 (Pro Son Sürüm)
Scary Teacher 3D APK
Scary Teacher 3D APK

Scary Teacher 3D APK Nasıl Oynanır ?

Çocukken bir yetişkine alay etmek kötü bir şeydir. Ancak Scary Teacher 3D oynadığınızda bu önerilir. Bu oyunu oynarken Granny’yi hatırlayabilirsiniz . Her iki oyun da korkutucu bir kadının evine girmenizi gerektirir. Ancak Scary Teacher 3D ile kaçmak yerine aktif olarak nesneleri (fare kapanları gibi) arayacak ve onları Bayan T.’nin masasına yerleştireceksiniz. Öfkeyle bağırdığında tatmin olacaksın.

Bayan T her sabah gazete almaya çıkacak. Onun dairesine gizlice girme şansın. Ardından, hızlı bir şekilde bir nesne bulmanız ve masadaki gazetenin altına yerleştirmeniz gerekir. Arama oldukça uzun sürebilir çünkü burası oturma odası, yatak odası, müzik odası, banyo, mutfak gibi birçok odası olan oldukça büyük bir ev… Ve “şakanızı” tamamlarken acele edin ve o evden hemen çıkın.

image 267

Kahvaltı yapmaya hazırlanıyorsa, kahvaltınızı yiyeceğe bolca tuz (veya isterseniz soda) ekleyerek şımartın. Bayan T rahatlamak ve en sevdiği programı izlemek, bunu yapmadan önce televizyonu mahvetmek istiyor. Onun için sayısız şaka var. Bazen şakaların biraz aşırı olduğunu düşünmeme rağmen, çocuklara sık sık işkence yaptığında ödemek zorunda olduğu bedel bu.

Elbette her seviyenin kendi görevi vardır. Ancak bu görevi birçok şekilde, hiçbir kısıtlama veya kısıtlama olmaksızın gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin, oyunun görevi Bayan T.’nin çorba kasesini bozmaktır. Ancak çok fazla şeker eklemek veya çok fazla acı biber eklemek gibi birçok şekilde ona zarar verebilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Farming Pro 3 Apk Son Sürüm İndir 2021

Scary Teacher 3D APK Nasıl İndirilir Son Sürüm

Scary Teacher 3D APK’yı Android cihazınıza nasıl indirebilirsiniz. Aşağıdaki Bu adımları dikkatli bir şekilde uygularsanız, kurulum sürecinde herhangi bir zorluk yaşamazsınız. 

  • Öncelikle, cihazınızın minimum gereksinimleri karşıladığından emin olmanız gerekiyorsa. Android cihazınız Android 5.0’dan alınmış olmalıdır. 
  • İkinci olarak, indirme bağlantısından son sürüm para hileli Scary Teacher 3D APK dosyasını indirin.
  • Android cihazınızda Ayarlar > Güvenlik > Bilinmeyen Kaynaklar’a giderek ve Etkinleştirerek “Bilinmeyen Kaynaklar” ın etkinleştirildiğinden emin olun .
  • Bu yapıldıktan sonra, .apk dosyasının indirildiği indirme klasörünüze gidin, kurulumu başlatmak için üzerine tıklayın.
  • İleri düğmesine tıklayın.
  • Kurulum sadece birkaç saniye sürecektir ve tamamlandığında bazen otomatik olarak yeniden başlayacaktır. Ancak değilse, ana ekranınıza gidebilir ve uygulamayı başlatmak için uygulama simgesine tıklayabilirsiniz.

Scary Teacher 3D APK 5.9.1 Para Hileli İndir

Aşağıdaki bağlantıdan Scary Teacher 3D APK 5.9.1 para hileli dosyasını indirebilirsiniz.

DOWNLOAD APK 31
Scary Teacher 3D APK 5.9.1 Para Hileli İndir

”Google
13 Beğen