Teknobu

VAVOO PRO APK v2.6 İNDİR (2021)


VAVOO PRO APK v2.6 İNDİR (2021)

VAVOO PRO APK v2.6 İNDİR (2021)

VAVOO Pro Apk v2.6 full son sürüm indir, vavoo pro apk nedir, vavoo pro apk nasıl indirilir. İşte tüm detaylar.

Vavoo TV, Android akıllı telefonlarda, Windows ve Mac OS’de ve ayrıca akıllı TV’lerde tüm favori TV programlarınızı ve filmlerinizi ve çok çeşitli görsel-işitsel içeriği izleme avantajı sağlayan bir medya merkezi ve IPTV uygulamasıdır. 

Bu uygulama, bir Alman şirketi olan Vavoo AG tarafından geliştirilmiştir. Bu uygulamayı akıllı telefonlarınızda, Windows ve Mac cihazlarınızda Kodi gibi cihazınızda bulunan videoları izlemek için kullanabilirsiniz. Bu uygulamayı kullanarak farklı kaynaklardan medya içeriğini de izleyebilirsiniz.

Android için Vavoo Uygulaması, indirilen içeriği daha büyük ekranda izlemekle ilgileniyorsanız en iyi bilgisayarda ve hatta televizyonda çalışır. Kodi tabanlı kullanıcı arayüzü ile, çevrimiçi içeriği Vavoo APK’sının son sürümünden içeriğinizde daha büyük ekranda yayınlamanız daha kolay hale gelir.

İşte bu yazıda, Android için Vavoo apk hakkında her türlü bilgiyi paylaşacağız. Bu uygulamanın özelliklerini, kullanımlarını ve VAVOO PRO APK 2021’i nasıl indireceğinizi ve cihazınıza nasıl yükleyeceğinizi öğreneceksiniz. Android akıllı telefonlar için Vavool APK 2021’i öğrenmeye başlayalım ve akıllı telefonunuzda Filmler, TV Dizileri ve Müzik videoları izlemek için kullanalım.

Bu Yazımızda Okuyun :   Gyroscope Explorer Apk İndir Son Sürüm 2021
VAVOO PRO APK
VAVOO PRO APK

Vavoo TV

Vavoo TV tıpkı diğer IPTV uygulamaları gibidir, ancak çoğunlukla Almanca dilinde gelmesine rağmen İngilizce versiyonunu da indirebilirsiniz. Kodi’ye aşina iseniz, o zaman Vavoo TV manevra yapmanız zor olmamalı, bu uygulamayı zorlanmadan kullanabildim çünkü Kullanıcı Arayüzü neredeyse Kodi ile aynı. Bazı özellikleri aşağıdakileri içerir.

 • Eklentiler kurabilirsiniz
 • Farklı medya içerik kaynaklarına erişim sağlar
 • Bu uygulamanın işlevlerini özelleştirebilirsiniz
 • Basit ve kullanımı kolay bir kullanıcı arayüzüne sahiptir
 • Eski ve eski cihazlarda çalışabilir
 • Vavoo TV, kullanıcıların çevrimiçi video içeriğine erişimini sağlayan internet tabanlı ücretsiz bir akış uygulamasıdır.
 • Vavoo TV uygulaması ile videoları çevrim içi izleyebilir veya çevrimdışıyken izlemeyi düşündüğünüz videoları indirebilirsiniz.

Vavoo Pro nedir?

Vavoo Pro, Vavoo TV’nin reklamsız sürümüdür. Vavoo Pro eskiden aylık 9,99 € veya 12 aylık bir süre için aylık 3,99 € olan aboneliğe dayanıyordu. VAVOO BOX üzerinde VAVOO yazılımını reklamsız ve ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Android için Vavoo Pro Apk Uygulamasının Özellikleri

Kolay Kullanıcı Arayüzü – Bu uygulamanın kullanıcı arayüzü oldukça basittir ve çevrimiçi olarak film ve TV izlemek için hızlıca gezinebilirsiniz. Android’de film akışını seviyorsanız, kesinlikle VAVOO APK İngilizce sürümünü indirmelisiniz. Sol taraftaki hamburger menüsünde bulunan filmler, TV Dizileri ve Müzik videoları arasından seçim yapmak için karmaşasız seçeneklerle.

Bu Yazımızda Okuyun :   Office Suite Pro + Pdf Apk Download

Ek İşlevsellik – Yalnızca Filmler, TV dizileri ve Müzik videoları değil, Vavoo TV uygulaması çevrimiçi radyo ve oyunlar gibi seçeneklerle birlikte gelir. Evet! En sevdiğiniz radyo istasyonunu çevrimiçi olarak ayarlayabilir ve programları dinleyebilir veya bazı eğlenceli oyunları indirebilir ve akıllı telefonunuzda oynayabilirsiniz.

Paketler – Kullanıcı uygulamayı ilk kez başlattığında Paket URL’sini girmesi gerekir. Paket URL’si ile gerekli tüm dosyalar ve demo içeriği uygulamaya otomatik olarak yüklenir. Böylece, çevrimiçi içeriğe erişmek için ayarları yapılandırma konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

Dil – Almanca konuşanlar, bu uygulama yalnızca Almanca olarak mevcut olduğundan sevinmelidir. Uygulama maalesef Almanca dışındaki bir dilde mevcut değildir, bu nedenle Almanca olmayanların doğru şekilde kullanması biraz zor olacaktır. Uygulamanın en son özelliklerini almak için, aşağıdaki bağlantıdan VAVOO v2.6 APK indirmesi yapmanız gerekecektir.

Yasal içerik – Uygulamayı indirmek ücretsizdir ancak ücretsiz oturum açma gerektirir. Bu, kullanıcıların uygulamanın tüm özelliklerine ve içeriğine erişmek için bir abonelik ücreti ödemesi gerektiği anlamına gelir. Abonelik ücretleri, eriştiğiniz içeriğin yasal ve lisanslı olmasını sağlar. Ülkeniz çevrimiçi medya gizliliği konusunda katı ise, bu uygulamayı kullanırken güvendesiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Off The Road Apk 1.5.1 Araba Hilesi İndir

Android’de Vavoo Pro APK v2.6 Nasıl Kurulur

Sizinle paylaşmak üzere olduğum aşağıdaki kılavuz, Vavoo TV uygulamasını Android cihazınıza nasıl yükleyeceğinizdir. Bu adımları dikkatli bir şekilde uygularsanız, kurulum sürecinde herhangi bir zorluk yaşamazsınız. Windows cihazları için de buradan indirebilirsiniz .

 • Öncelikle, cihazınızın minimum gereksinimleri karşıladığından emin olmanız gerekiyorsa. Android cihazınız Android 5.0’dan alınmış olmalıdır. ve yukarıda.
 • İkinci olarak, önceki bölümden Vavoo Pro APK dosyasını indirin.
 • Android cihazınızda Ayarlar > Güvenlik > Bilinmeyen Kaynaklar’a giderek ve Etkinleştirerek “Bilinmeyen Kaynaklar” ın etkinleştirildiğinden emin olun .
 • Bu yapıldıktan sonra, .apk dosyasının indirildiği indirme klasörünüze gidin, kurulumu başlatmak için üzerine tıklayın.
 • Bir komut istemi belirecek ve Bundle -URL’yi “Vavoo.tv” den “Vavoo.to” ya değiştirmelisiniz ve ardından ileri düğmesine tıklayın.
 • Kurulum sadece birkaç saniye sürecektir ve tamamlandığında bazen otomatik olarak yeniden başlayacaktır. Ancak değilse, ana ekranınıza gidebilir ve uygulamayı başlatmak için Vavoo simgesine tıklayabilirsiniz.
DOWNLOAD APK 29
”Google
20 Beğen