Teknobu

Şanlıurfa’da Çatışma 5 Ölü ve Yaralı Var


Şanlıurfa’da Çatışma 5 Ölü ve Yaralı Var

Şanlıurfa’da Çatışma 5 Ölü ve Yaralı Var

Şanlıurfa’da Çatışma Çok Sayıda Ölü ve Yaralı Var İşte Detaylar

Son dakika güncel haber… Şanlıurfa-Bozova yolunda Remzi mahallesinde iki grup aile arasında çıkan silahlı kavgada 5 kişi öldü, 1’i ağır 2 kişi ise yaralandı. Kavga, Şanlıurfa Adıyaman kara yolu Remzi köyü yol ayrımında yaşandı. Edinilen bilgiye göre, Çimento fabrikasının yakınlarında kara yolunda, aralarında daha önce husumet bulunan Avcı ve Polat akraba aileler arasında arazi anlaşmazlığı varmış bu yüzünden tartışma çıktı. Tartışma kavgaya dönüştü. Şanlıurfa-Bozova kara yolunda devam eden silahlı kavgada Elif, Mustafa ve Ömer Avcı olay yerinde hayatını kaybetti.

Mehmet Emin Avcı ve İbrahim Polat ise yaralandı. Olay yerine çok sayıda ambulans ve güvenlik güçleri gönderildi. Çıkan Kavga nedeniyle kara yolu ulaşıma kapandı.

Şanlıurfa'da Çatışma
Şanlıurfa’da Çatışma Çok Sayıda Ölü ve Yaralı Var

SİLAHLI ÇATIŞMADA ÖLENLERİN İSİMLERİ

Kavgada ölen kişilerin Mehmet Emin Avcı, Ömer Avcı, Mustafa Avcı, Elif Avcı ve İbrahim Polat olduğu belirtildi. Hastanede tedavileri süren 3 yaralının ise sağlık durumlarının ciddiyetini koruduğu bildirildi.

çatışma

MAHALLEDE YOĞUN GÜVENLİK ÖNLEMİ ALINDI

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, olay yerine giderek yetkililerden bilgi aldı. 5 kişinin yaşamını yitirdiği mahallede jandarma ekipleri yoğun güvenlik önlemi alırken, kavgaya karıştığı belirlenen 3 kişi ise gözaltına alındı.

Bu Yazımızda Okuyun :   İntihar eden muhtarın son isteği yürek burktu

Jandarma ekipleri, kavgaya karışan diğer kişilerin de yakalanmasına yönelik çalışmasını sürdürüyor.

”Google
17 Beğen