Teknobu

Samsun da kan donduran olay! Görüntüler Türkiye’yi ayağa kaldırdı 2021


Samsun da kan donduran olay! Görüntüler Türkiye’yi ayağa kaldırdı 2021

Samsun da kan donduran olay! Görüntüler Türkiye’yi ayağa kaldırdı 2021

Samsun da kan donduran olay! Görüntüler Türkiye’yi ayağa kaldırdı

Samsun da kan donduran olay Görüntüler Türkiye’yi ayağa kaldırdı

Canik ilçesinde eski eşi tarafından darp edilen, yüzünde ve kafasında ezikler oluşan kadın hastaneye kaldırıldı. Öte yandan, 3 yıl önce boşandığı eski eşi E.M.’ye sokak ortasında saldırıp, 5 yaşındaki kızlarının gözü önünde tekme tokat döven İbrahim Zarap’ın tutuklandığı bildirildi. Eski eşi tarafından öldüresiye dövülen E.M. “Ben daha önce de kendisinden şikayetçi olmuştum, zaten boşanmıştık.

Dışarı çıkmasını asla istemiyorum hep tutuklu kalsın” dedi. Samsun’da sokak ortasında eski kocasının saldırısında yaralanıp, Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde müşahede altında tutulan E.M.’nin tedavisi sürüyor. Olayın görgü tanıkları ise o gece yaşanılanları anlattı.

Alınan bilgiye göre, şüpheli İbrahim Zarap 5 yaşındaki kızını annesine götürmek için eski eşi E.M ile buluşmak istedi. Karşıyaka Mahallesi’ndeki meydanda buluşan İbrahim Zarap ve E.M arasında bir süre sonra tartışma çıktı.

Vali Dağlı, “cani” olarak nitelendirdiği zanlının tutuklandığını hatırlatarak şunları kaydetti:
“Devletimiz konunun arkasında. Tüm bakanlarımız konuya anında müdahale etmek suretiyle hem bilgilendiler hem açıklamalarını yaptılar. Adalet Bakanlığımız, Sağlık Bakanlığımız, Cumhurbaşkanlığımız. Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, İletişim Başkanımız Fahrettin Bey, Aile Bakanımız açıklama yaptılar. Aile Bakanlığımız davanın takipçisi olacaklarını ifade ettiler.

Bu Yazımızda Okuyun :   YKS Sınavı Ne Zaman: Ösym 2021 Sınav Takvimi Yks

Tabii burada Emniyet, Sağlık Müdürlüğü, Aile Müdürlüğü olmak üzere biz de tüm ekibimizle hem çocuğumuzun bir an önce travmadan kurtulması hem mağdurenin bir an önce iyileşmesi hem de faile en ağır cezanın verilmesi için koordineli bir şekilde çalışıyoruz.

Samsun da kan donduran olay

Dün akşam olay anından itibaren konunun üzerindeyiz. Allah böyle bir sıkıntıyı, böyle bir acıyı tekrar yaşatmasın. Maalesef bunlar çok acı olaylar. Bir de 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nün öncesinde bildiğiniz gibi ama bunların olmaması için de hep birlikte uğraşacağız. İçişleri Bakanlığımızın KADES uygulaması var bildiğiniz gibi. İçişleri Bakanlığımız da dün akşamdan beri konuya müdahil. Uygulamanın yaygınlaştırılma için uğraşıyoruz. İnşallah bu tür elim olayları bir daha yaşamayız.”

”Google
15 Beğenmekten Vazgeç