Teknobu

Saints Row 5 Çıkış Tarihi Ne Zaman ?


Saints Row 5 Çıkış Tarihi Ne Zaman ?

Saints Row 5 Çıkış Tarihi Ne Zaman ?

Saints Row 5 Çıkış Tarihi ; Oyuncular ve hayranlar, Saints Row 5‘in Çıkış Tarihini erken bekliyorlardı . Endişelenmeyin, bu makalemizde Saints Row Serisi hakkında bilmeniz gereken bazı şeyleri, özellikle de Saints Row 5 çıkış tarihi hakkında bilgi vereceğiz. Saints Row, birkaç yıldır piyasada olan ve pek çok kişi tarafından sevilen bir oyundur. Şu anda 1’den 5’e gelişmiştir.

Saints Row Serisi

Saints Row, Volition tarafından oluşturulan ve ilk olarak THQ ve daha sonra Deep Silver tarafından yayınlanan bir açık aksiyon dünya oyunu serisidir. Oyun, komik unsurları ile ünlüdür. Saints Row I’den IV’e kadar gelişti ve gelişti ve şimdi V’nin yayınlanmasını bekliyor. Saints Row I ile başlayan her oyunun hikayesini biraz paylaşalım.

Saints Row 1: İlk Saints Row’daki aksiyon Stillwater’da gerçekleşir ve ortada, çete savaşı ile Los Carnales, Vice Kings ve Westside Rollerz arasında bir oyuncu vardır. Oyuncu neredeyse öldürülüyor ancak Troy Bradshaw tarafından kurtarılıyor.Bu, Julius Little liderliğindeki bir çetenin parçası olan 3. Sokak Azizleri’nin bir üyesi. Oyuncuya çetesine katılma ve şehri ele geçirme isteği sunar.

Bu Yazımızda Okuyun :   Valorant Satın Alma Geçmişi (Nasıl Kontrol Edilir?) 2021

Saints Row 2: İlk oyunun çıkışından birkaç güzel yıl sonra gerçekleşir. Oyuncunun komadan hapishanede uyanmasıyla başlar. Ultor’un Saint’s Row şehrini ele geçirmesiyle 3rd Street Saints’in dağıtıldığını fark eder. Ronin, Samedi’nin Oğulları ve Azizlerin topraklarının çoğunu ele geçiren Kardeşlik adlı üç yeni çetesi var. Artık 3. Sokak Azizlerini geri alacak ve Stilwater’ı çetelerden ve Ultor’dan kurtaracak oyuncu.

Saints Row 3: Saints artık güçlü ve bir medya imparatorluğuna dönüştü. Alarmı devreye sokan ve kaçan Josh Birk ile bir banka soygunu hazırlarlar, böylece Azizleri polis tarafından yakalanmak üzere bırakırlar. 

Saints Row 4: MI-6 ajanı Asha Odekar ve Matt Miller, Azizleri Cyrus Tapınağı’nın yıkılmasına yardımcı olmaya davet eder. Birkaç yıl sonra, Cyrus’u öldürmeyi ve oyuncuyu ABD Başkanı yapan bir nükleer füzeyi durdurmayı başardılar. Dünya artık yabancı bir ırk olan Zin ve liderleri Zinyak tarafından saldırıya uğruyor. Bu yarışta Zin oyuncuyu yakalar.  

Saints Row 5 Çıkış Tarihi

Saints Row 5 Çıkış Tarihi

Saints Row 5 çıkış tarihi için resmi bir tarih açıklanmadı . Planlanan çıkış tarihinin 2020 olduğu varsayıldı, ancak bazı geliştirme sorunları ve COVID salgınının salgını nedeniyle 2021’e uzatılabileceği görülüyor. Yukarıdakilerden, oyunu oynamak için önümüzdeki yıl bir süre veya muhtemelen 2022 başlarına kadar beklememiz gerekecek gibi görünüyor.

Bu Yazımızda Okuyun :   Saints Row 5 Sistem Gereksinimleri Nelerdir ?

Bununla birlikte, Saints Row Series oyuncuları için heyecan verici haber, yeni oyunun hazırlık aşamasında olması ve bundan sonra piyasaya çıkması için sabırsızlanıyoruz.  Olası konum, şimdi iptal edilen E3 2020 olacaktı, ancak oyun endüstrisini büyük ölçüde etkileyen devam eden koronavirüs ile hayranların sadece beklemesi ve görmesi gerekecek.

PlayStation 5 için Saints Row 5

Bu, Saints Row 5’in Sony’nin PS5 olan Oyun Konsolları için mevcut olacağından emin, Oyun PS5 için geçerli olacaksa, o zaman oyunun PS4 kullanıcıları için de mevcut olma ihtimali çok fazla.

 

”Google
19 Beğen