Teknobu

Football Manager 2021 Çıkış Tarihi


Football Manager 2021 Çıkış Tarihi

Football Manager 2021 Çıkış Tarihi

Football Manager 2021 Çıkış Tarihi açıklandı. Evet, doğru duydunuz, destansı futbol simülasyon oyunu 24 Kasım 2020 tarihinde PC, Mac Steam ve Epic Games Store üzerinden kullanıcılara sunulacak. 

Tüm detayları öğrenmek için aşağıdaki basın bülteninin tamamını okuyabilirsiniz.

Football Manager 2021 Çıkış Tarihi

 Beklenti nihayet sona erdi – Football Manager 2021 Beta artık Epic Games Store  ve Steam’de yayında  ve  yöneticilere kariyerlerini erken başlatma şansı veriyor.

FM21’i SEGA onaylı bir dijital perakendeciden * önceden satın almış olan herkes, şu anda Epic Games veya Steam’de oturum açabilir ve oyunu doğrudan kendi kitaplıklarından başlatabilir. Çok geç herkes gibi yer almak değil emin olabilirsiniz önceden satın almamış Fanlar şimdi arasında bir katılımcı dijital satıcıdan PC ve Mac FM21 önceden satın alır ve 24 Kasım’da oyunun tam sürüm inci  erişim alacak Beta ve% 10 indirim.

Ön sürüm Beta, oyunun neredeyse tamamlanmış (ancak tam olarak nihai olmayan) bir sürümüdür, bu nedenle oyuncular oyun sırasında bazı hatalar ve sorunlarla karşılaşabilir. Bunlar, oyun içi kenar çubuğundaki ‘Hata Bildir’ düğmesi aracılığıyla doğrudan Sports Interactive ekibine bildirilebilir. Çevrimiçi oyun da etkindir, ancak 24 Kasım tarihinde oyunun tam sürümünü kadar Buhar Atölye veya maç öncesi veya oyun içi ya editörlere erişim yok olacaktır th .

Bu Yazımızda Okuyun :   Cyberpunk 2077 Sistem Gereksinimleri Nelerdir ?

FM21, oyunun çok çeşitli alanlarında bir dizi yeni özellik ve dikkate değer iyileştirmeler sunar.

Yöneticiler, yeni oyun sistemleri, artırılmış analiz ve bilgi düzeyi ve emrindeki ek kaynaklarla takımlarının başarısı üzerinde saha içinde ve dışında her zamankinden daha fazla kontrole sahip olacaklar.

Oyuncularla ve medyayla olan etkileşimler, daha gerçekçi bir deneyim yaratmak için elden geçirildi ve maç günleri, bir dizi grafik ve sunum iyileştirmesinin yanı sıra yeni maç öncesi ve sonrası etkinliklerle daha muhteşem bir görünüm ve his yarattı. Ek olarak, menajerlerin oyuncu alımı konusunda daha fazla gücü ve sezon sonunda başarıyı kutlamanın yeni yolları olacak.

FM21 Beta’da başlayan tek oyunculu kariyerler tam oyuna taşınabilir.

FM21 ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi için www.footballmanager.com adresini ziyaret edin. 

Daha Fazla Oyun İçeriği

Bunun gibi daha harika oyun içeriği için oyun kategorisi sayfalarımıza bakın. En son oyun haberleri, incelemeler, teknoloji, kod ve çok daha fazlasıyla dolu!

Football Manager 2021 Çıkış Tarihi
”Google
12 Beğen