Teknobu

Sadakatsiz Ali Diziden Ayrılıyor mu, Ali Öldü mü?


Sadakatsiz Ali Diziden Ayrılıyor mu, Ali Öldü mü?

Sadakatsiz Ali Diziden Ayrılıyor mu, Ali Öldü mü?

Sadakatsiz Ali Diziden Ayrılıyor mu, Ali Öldü mü? Sadakatsiz Ali ölecek mi? Sadakatsiz Ali diziden neden ayrılıyor? Sadakatsiz Ali kimdir?

Fragmanda Ali’nin hastaneye kaldırıldığı sahneler sonrası Sadakatsiz Ali ölüyor mu? Sorusu gündeme geldi. Ali’nin kalbinin durması nedeniyle Alp Akar’ın diziye veda edeceği iddiası toplumsal medyanın gündemine geldi. Peki, Sadakatsiz Ali diziden ayrılıyor mu? İşte Sadakatsiz Ali hakkında…

Kanal D’nin sevilen dizisi Sadakatsiz’de Alp Akar’ın canlandırdığı Ali karakterinin geçirdiği kaza sonrası kaldırıldığı hastanede kalbinin durduğu ekrana geldi. Gelişmenin ardından ‘Sadakatsiz Ali diziden ayrılıyor mu?’ sorusu araştırılıyor. İşte konuya ilişkin detaylar.

Sadakatsiz Ali Diziden Ayrılıyor mu

Sadakatsiz Ali Diziden Ayrılıyor mu
Sadakatsiz Ali Diziden Ayrılıyor mu

Her Çarşamba soluksuz izlenen Sadakatsiz yeni bölüm fragmanıyla yine gündem oldu. Dizide anası Asya’nın Aras ile evlenmesine sıcak bakmayan Ali çeşitli yollara baş vurarak annesini bu ilişkiden vazgeçirmeye çalışıyordu. Sadakatsiz yeni bölüm fragmanında ise Ali’nin hastaneye kaldırılmasının arkasından kalbinin durması izleyicide Ali diziden ayrılıyor mu şüphesi yarattı. Konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapılmazken, bu akşam Kanal D ekranlarında yayınlanacak Sadakatsiz yeni bölümde Ali’nin akıbeti belli olacak.

Bu Yazımızda Okuyun :   Aktay isminin anlamı nedir, Aktay ne demektir? Kuranda geçiyor mu?

Alp Akar Kimdir?

Sadakatsiz dizisinde Ali karakterine yaşam veren Alp Akar, 2006 doğumlu. Canım Ailem dizisi ile ekran hayatına süregelen Akar birçok dizide rol almıştır.

Alp Akar’ın rol aldığı diziler arasında Geniş Aile, Umutsuz Ev Kadınları, Hayat Dediğin, Vicdan, Kertenkele, Çifte Saadet, Güldüy Güldüy Show ve Vatanım Sensin bulunuyor.

Ünlü isim en son Doğduğun Ev Kaderindir’de Remzi karakterini canlandırmıştı.

Sadakatsi̇z 45. Yeni̇ Bölümde Neler Olacak?

Asya’nın yeni seneye dair umutlarını bekleyen büyük tehlike ne olacak?

Asya’nın Aras’ın evlilik teklifini kabul etmesi, Volkan ve Ali cephesinde soğuk rüzgarlar estirse de Asya kararından dönmemeye kararlıdır. Volkan ile Derin’in boşanma davası yeni bir dönemece doğru ilerlerken Haluk’un Aras’ın geçmişi konusundaki ketum tavrı soru işaretlerini derinleştirir. Aras’ın Ali’yle bir araya gelmek üzere yarattığı fırsat gerilimi bir kez daha yükseltirken, Asya’nın yeni seneye dair umutlarını bekleyen büyük tehlike ne olacaktır?

”Google
Beğen