Teknobu

Göksenin Köksal Kimdir, Kaç yaşında, Nereli? 2022


Göksenin Köksal Kimdir, Kaç yaşında, Nereli? 2022

Göksenin Köksal Kimdir, Kaç yaşında, Nereli? 2022

Göksenin Köksal kimdir, kaç yaşında, nereli? Göksenin köksal hakkında tüm merak edilenleri bu haberimizde sizlere açıkladık.

Göksenin Köksal kimdir, kaç yaşında, nereli? MasterChef’in konuğu Göksenin Köksal hangi takımda oynuyor? Göksenin Köksal İnstagram Hesabı Nedir?

Göksenin Köksal, bu akşam MasterChef Türkiye’ye konuk olacak. Basketbol Süper Liginin başarıya ulaşmış oyuncularından olan Göksenin Köksal, yarışmada yemeğe dair bilgilerini, hünerlerini sergileyecek. Peki, Göksenin Köksal kimdir, kaç yaşında, nereli? Hangi takımda oynuyor?

Sevilen yarışma MasterChef Türkiye’de bu akşam sürpriz konuklar yer alacak. Basketbol Süper Liginden gelecek olan konuklardan biri de Göksenin Köksal. MasterChef izleyicileri, Göksenin Köksal kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kaç, hangi takımda oynuyor merak edip araştırıyor. İşte Göksenin Köksal hakkındaki bilgiler…

Göksenin Köksal Kimdir?

Göksenin Köksal Kimdir
Göksenin Köksal

Hüseyin Göksenin Köksal, 8 Ocak 1991 tarihinde Trabzon’da doğdu. Aslen Trabzonlu olan Göksenin Köksal, Basketbol Süper Ligi takımlarından Galatasaray’da şutör gard pozisyonunda görev almaktadır.

Galatasaray altyapısından yetişen oyuncu, 2009-10 sezonunda Türkiye Basketbol Ligi’nde ilk maçına çıktı. 2010-11 sezonunda ise normal sezonda 13 ve play-offta ise 3 olmak suretiyle toplam 16 maçta oyuna girdi. Normal sezonda 2,31 sayı 1,46 ribaund 1,15 asist ortalamasıyla oynadı. 2014-15 sezonunda ise Darüşşafaka’ya kiralandı.

Bu Yazımızda Okuyun :   Ayhan Teltik kimdir? (Kayseri İl Milli Eğitim Müdürü)

Göksenin Köksal İnstagram Hesabı

24 senedir basketbol oynayan Göksenin Köksal, Instagram’da “gokseninkoksal” kullanıcı adıyla yer alıyor. Şu an 181 bin takipçisi bulunuyor.

”Google
1 Beğenmekten Vazgeç