Teknobu

Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama Nasıl Yapılır? %100 Çalışıyor 2021


Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama Nasıl Yapılır? %100 Çalışıyor 2021

Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama Nasıl Yapılır? %100 Çalışıyor 2021

Sevgili dostlar merhabalar bugün Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama Nasıl Yapılır , nasıl indirilir kurulur bunu sizlere detaylı olarak anlatacağız.

Red Dead Redemption 2 %100 Türkçe Yama yapma , Red Dead Redemption 2 Türkçe yama PS4 ,Red Dead Redemption 2 Full Türkçe Yama, RDR2 Türkçe Yama PC, Red Dead Redemption 2 Türkçe yama nasıl yapılır ,Red Dead Redemption 2 Türkçe yama Steam, Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama 2021 ,Red Dead Redemption 2 Türkçe yama OpenIV gibi soruların cevapları bu yazımızda. İşte Detaylar. Red Dead Redemption 2 Türkçe nasıl oynanıyormuş, gelin bakalım!

Red Dead Redemption 2 (RDR2) hakkında

Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama
Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama

Rockstar, bu muhteşem serinin devamı için bizi uzun süre bekletti. İlk bölüm 18 Mayıs 2010’da PS3 ve Xbox 360’ta yayınlandı. Oyun yüksek puanlar aldı ve genel beğeni topladı, hem oyun basını hem de oyuncuların beğenisini kazandı. Sekiz yıl sonra Rockstar Games konuya geri dönüyor, ancak bu sefer hikaye bizi zamanda geriye götürüyor (RDR2 bir prequel). Ünlü Hollandalı van der Linde’nin çetesi, Blackwater’daki başarısız saldırının sonucu olarak hayatta kalmak için savaşmak zorunda kalır. Ana karakter Arthur Morgan, kendisinin ve tüm çetenin hayatta kalmasına izin verecek kararlar vermek zorundadır.

Bu Yazımızda Okuyun :   Horizon Chase Turbo Sistem Gereksinimleri, Kaç Gb 2021

Geliştiriciler FPP görünümünü kullanma yeteneğini de eklemiş olsalar da, RDR2 hala bir üçüncü şahıs bakış açısı (TPP) oyunudur. Elbette birkaç düşmanın hızlı bir şekilde ortadan kaldırılmasına olanak tanıyan ünlü Dead Eye mermi zaman sistemi bu bölümde geri dönüyor. Prequel hala açık ve kusursuz bir dünya oyunudur ve dünya haritası kelimenin tam anlamıyla çok büyüktür. Dünya GTA5’ten daha büyük ve yaratıcılar, Red Dead Redemption’ın ilk bölümünden bilinen haritanın ikinci bölümünde New Austin ve Armadillo’yu da ziyaret edebileceğimizi ortaya çıkardı. RDR2, GTA 5 motorunda çalışır, ancak yeni proje için önemli ölçüde iyileştirilmiştir. Oyunun motoru, diğer şeylerin yanı sıra, Euphoria sisteminin faydalarını, yani NaturalMotion tarafından tasarlanan, tüm figürü veya vücut kaslarını kapsayan bir karakterin 3D animasyonunu kullanacak. Örneğin, bunun sayesinde,

Red Dead Redemption 2 ayrıca çok oyunculu bir moda sahiptir. Sözde Red Dead Online, oyunun galasından sonra başlayacak (Kasım ayında beta olarak). Ayrıca, çok oyunculu modda referanslar ve bazı hikaye arka planı olacak. Red Dead Online’ın galası Ocak 2010’da PS4 ve XONE konsollarında yapılacak.

Red Dead Redemption 2 Türkçe yama nedir? Nasıl çalışır?

Bu dosyalar oyunun orijinal dilini bizim dilimize çevirir ve birçok oyunda karşımıza çıkacaktır. Yetenekli oyuncular tarafından yapılmıştır ve bu oyunlar, geliştiriciler tarafından dilimiz tarafından resmi olarak desteklenmemektedir. Bu gramer oyuncuları, çeşitli programlar aracılığıyla oyunun dil dosyalarına erişir ve oyun içindeki metni alır. Bu çeviriler genellikle İngilizce olup, metnin yerini Türkçe karşılıkları almıştır. Çalışmanın sonunda oyun tamamen Türkçe oynanacaktır. Normalde, geliştiriciler bu tür içeriğe ve hatta destekçilere müdahale etmezler, ancak RDR2 Türkçe yamasındaki sorun çok daha acı verici. İhraççı Take Two’nun bu konuda bazı önlemler alması bizi biraz kızdırıyor. Şimdi, “Charlesherman” yeni bir mod yayınladığından, kolayca kurulabilir ve oynanabilir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Paralives Sistem Gereksinimleri ve Oyun İncelemesi 2021
Red Dead Redemption 2 99

Red Dead Redemption 2 Türkçe yama kurulumu nasıl yapılır?

Bu yeni yama, önceki yamadan daha iyi olan Red Dead Redemption 2’deki tüm ana ve yardımcı görevleri kapsıyor. Oyunu daha önce altyazı şeklinde yerelleştirmek için yamalar ile karşılaştık. % 100 Türk RDR2 deneyimi sizi burada bekliyor. RDR2’nin Türkçe yaması NexusMods’ta yayınlandı. Charlesherman tarafından yayınlanan yeni yama, oyunu tamamen Türkçeye çeviriyor ve dil engeline takılan oyuncular için iyi bir çözüm sunuyor.

Yama yükleme işlemini tamamlamak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. Elbette bu modun bazı kusurları var ve kurulum işlemini tamamladıktan sonra tüm bu kusurları tartışacağız. Bu kusurlar oyun deneyiminizi tamamen mahvetmeyeceğinden bunları kolayca indirip kurabilirsiniz.

Red Dead Redemption 2 100

5 adımda RDR2 Türkçe yama kurulumu

  • NexusMods sayfasından dosyayı indirin (Buraya tıklayabilirsiniz)
  • İndirdiğiniz RAR dosyasını açın
  • İçindekileri oyunun kurulu olduğu klasöre taşıyın
  • RDR2_TR.exe dosyası göreceksiniz, bunu çalıştırın
  • Karşınıza çıkan iletideki “Tamam” butonuna basın
  • Kurulum tamamlandı, iyi oyunlar!

RDR2 Türkçe yama kurulum işlemi bu kadardı. Ancak oyuna girdiğinizde bazı sorunlarla karşılaşma ihtimaliniz bulunuyor. Sonuçta bunun bir üçüncü parti yazılımı olduğunu unutmayın. Geliştiricinin kendi yaptığı bir şey olmadığı için bazı sorunlarla karşılaşmanız mümkün. Şimdi dilerseniz gelin Charlesman’ın hazırladığı yamayı kurduktan sonra yaşayabileceğiniz bazı sorunların çözümlerinden bahsedelim.

Bu Yazımızda Okuyun :   CS GO Bunny Kodları, Bunny Hızlanırma Nasıl Yapılır? 2021
Red Dead Redemption 2 102

Yamayla ilgili bazı sorunlar ve çözümleri

  • Eğer fontlarda Türkçe karakterlerin yerine farklı karakterler (soru işareti, kare vb.) görünüyorsa, oyunu Rockstar Launcher ile başlatmayı deneyin. Bunun sorununuzu çözmesi gerekiyor.
  • Sorunların önüne geçmek için oyunu kurduğunuz klasörün isminde Türkçe karakterler kullanmamaya özen gösterin. Örneğin D:/Oyunlar/En Sevdiğim/RDR2 şeklinde yüklediyseniz, buradaki “En Sevdiğim” klasörünün ismini “En Sevdigim” olarak değiştirin.
  • RDR2 Türkçe yama oyununuzda yüklüyken, çevrimiçi modlara girmeyin. Bu bazı sorunlara sebep olabiliyor. Ban yeme ihtimaliniz var.
  • Trainer modu ile birlikte çalışmıyor. Eğer oyunun hikayesini Türkçe oynamak istiyorsanız Trainer modunu bir süreliğine kaldırmak durumundasınız. Nexus’ta forumlarda kullanıcıların da dert yandığı bir sorun bu. Bazı çözümleri olsa da en azından hikayeyi tamamen bitirip keyfini yaşayana kadar tavsiyemiz bu modu yalnız kullanmanız.

İşte bu kadar! Artık sorunsuz bir şekilde Red Dead Redemption 2 oyununu Türkçe diliyle oynama keyfinin tadını çıkartabilirsiniz. Tabi şunu da belirtmekte fayda var, burada kullandığınız üçüncü parti taraflarca geliştirilen bu yazılım bizim ürünümüz değil. Bu nedenle doğacak sorunlar konusunda herhangi bir mesuliyetimiz yok.

”Google
16 Beğenmekten Vazgeç