Teknobu

Last Day On Earth Mod Apk v1.17.13 Sürümünü İndirin


Last Day On Earth Mod Apk v1.17.13 Sürümünü İndirin

Last Day On Earth Mod Apk v1.17.13 Sürümünü İndirin

Last Day On Earth Mod Apk Becerilerinizi sınamak ve bir arazide yeni bir hayat kurmak için Last Day on Earth Survival Mod APK – son sürüm – indirin.

Kıyamet sonrası bir çorak arazide ne kadar hayatta kalırsınız? Becerilerinizi ve sezgilerinizi test etmek ve son duaların ardından yeni bir hayat kurmak için Last Day on Earth Survival mod APK’sini indirin. Her şey öldü ve bitti ve sen, doggo arkadaşlarından başka hiçbir şirket olmadan çorak topraklarda bırakıldın.

Last Day On Earth Mod Apk Oynayışı

Last Day On Earth Mod Apk
Last Day On Earth Mod Apk

Daha önce de söylediğimiz gibi, Last Day On Earth Mod Apk’ın oynanışı karmaşık bir yığın. Sporun hikayesi yıkılmış bir inşaatla başlıyor. İnşaatta, bir birey olarak, içeride hapsolursunuz; bu, gerçek sporun gelişmeye başladığı yerdir. İlk kez kumar oynarken, spora başlamak için gerekli olan binanın içindeki tüm başlangıç ​​araçlarını keşfedeceksiniz. Bu rekreasyondaki en önemli amacınız, zombi kıyametinin hikayesini anlatmak için yaşamaktır. Hayatta kalmak için, belirli araçlar, eşyalar, silahlar vb. İnşa etmek için sağlıklı olmak isteyeceksiniz. Bakmak, kereste biriktirmek, toplanmak vb. Gibi gerekli tüm yükümlülükleri yerine getirmek zorundasınız.

Bu Yazımızda Okuyun :   Roblox Mod Apk 2.476.421365 Sınırsız Robux Hileli Güncel Sürüm

Silahlarınızı yapmanız gerekmiyorsa, toplayabileceğiniz düzinelerce havalı silah olduğu için sorun değil. Silahlar, mızraktan kafatası kırıcıya ve ölümcül av tüfeğinden tüfeklere değişir. Ancak, belirli miktarda gadget’ı en iyi şekilde biriktirebileceğinizi unutmayın. Yol boyunca en değerli nesneleri taşıdığınızdan emin olun. Seyahat etmek için yürümeyi seçebilir veya arabaları kullanabilirsiniz. Motorlardan, bisikletlerden, kamyonlardan, Zombi araçlarından, ATV’den, helikopterden vb. Baskı uygulayabileceğiniz çeşitli istisnai otomobiller vardır. Dolayısıyla bu öğeler, bu rekreasyonu ekstra enerjik ve eğlenceli hale getirir. Bununla birlikte, yaratma konusunda planlar edinmeniz gerekecek. Planları toplayın ve özel nesneler, demirbaşlar, silahlar, tavsiye edilenler vb. Oluşturun. Taslaklarla 119 adede kadar farklı öğeyi bir araya getirebilirsiniz. Hayatta kalmanızı sağlamlaştıracak çeşitli zorlu durumlar olabilir. Arkadaşlarla oynama seçeneği de var. Bu hayatta kalma macerasını arkadaşlarınızla oranlayabilir ve sporu birlikte deneyimleyebilirsiniz.

last day on earth survival 7294

Last Day On Earth Mod Apk Özellikleri

Bir vuruş

Last Day On Earth Mod Apk oynadığınız noktada bir şey zombileri öldürmeniz gerekiyor. Bununla birlikte, sırayla her zombiden daha fazlasını idare etmeniz gereken bir durum olabilir. Daha az şaşırtıcı bir silaha sahip olduğunuzda, bu en belirgin şekilde korkunçtur. Bu sorunu sizin için çözmek için, mod apk’mız tek seferlik bir katliamı vurgulamaktadır. Bununla, zombileri tek vuruşta katletme seçeneğine sahip olacaksınız.

Bu Yazımızda Okuyun :   Gta Vice City Apk V1.09 Nasıl İndirilir ? Son Sürüm 2021

Sınırsız Dayanıklılık

Sağlığınız ve bir zombi saldırısının engellenmesi için güvenlik donanımı kullanmanız gerekir. Olması gerektiği gibi, bu donanım parçaları zaman zaman tükeniyor. Mod apk ile onları düzeltmenize gerek yok. Bu hileli mod ile eşyalarınızın sınırsız tokluğunu elde edeceksiniz.

Mod Özellikleri:

Menü mod V1

 1. Magic Split
 2. Tüm tarifleri aç
 3. Anında Seyahat (etkinliklerin kilidini açmak için biraz enerji harcamalısınız)
 4. Tüm olayların kilidini aç (oyunu bozabilir)
 5. Öğeler tüketmez (öğe koyamazsanız devre dışı bırakın)
 6. Unknow Box + ev konumunda akıncı yaratın
 7. Tanrı modu
 8. Yüksek Hasar
 9. Yüksek hız
 10. Botlar hareket etmiyor

Last Day On Earth Mod Apk Nasıl İndirilir ? v1.17.13

Yöntem 1: Android’de Last Day On Earth Mod Apk

 • Öncelikle, aşağıdaki indirme bağlantısından Last Day On Earth Mod Apk’ı indirin.
 • Şimdi telgraf kanalımıza yönlendirileceksiniz, oradan apk’yi indirin.
 • Şimdi androidinizde bilinmeyen kaynaklara izin vererek Last Day On Earth Mod Apk’ı yükleyin.
 • Stick Cricket Live Mod apk’yı açın.
 • Bu kadar; Cihazınıza Mod APK’sini başarıyla yüklediniz.

Yöntem 2: PC’de Dünyada Son Gün Mod Apk

 • Her şeyden önce, Bluestack Android Emulator’ü bilgisayarınıza indirin ve kurun.
 • Verilen aşağıdaki indirme bağlantısından PC’nize Last Day On Earth Mod Apk’ı indirin.
 • Bluestack kullanarak PC’nize modlanmış APK’yi yükleyin
 • Uygulamayı açın ve Stick Cricket Live mod apk’nın hack özelliklerinin tadını çıkarın.
Downlaod APK 300x55 36

Sonuç

Bu bir aksiyon hayatta kalma oyunudur. Savaşmayı seviyorsanız ve bir hikaye karakteri olarak oynamayı seviyorsanız, bu sizin için tavsiye edeceğimiz oyundur.

Bu Yazımızda Okuyun :   Police Patrol Simulator Apk Mod 1.0.4 Sınırsız Para Hilesi İndir
”Google
8 Beğenmekten Vazgeç