Teknobu

War Troops 1917 Mod Apk Para Hileli Son Sürüm İndir


War Troops 1917 Mod Apk Para Hileli Son Sürüm İndir

War Troops 1917 Mod Apk Para Hileli Son Sürüm İndir

War Troops 1917 Mod Apk Para Hileli Son Sürüm İndirin Oyunun keyfini Çıkartın. Sevgili dostlar, Trench Warfare – War Troops 1917 WW1 Strateji Oyunu APK’sinin son sürümünü size sunuyoruz . Bu uygulama bir Strateji Android Uygulamasıdır ve 50.000’den fazla cihaza yüklenmiştir. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinebileceksiniz.

War Troops 1917 Mod Apk

War Troops 1917 Mod Apk Para Hileli Son Sürüm İndir

Trench Warfare – War Troops 1917 WW1 Strategy Game mod APK, 1.2.7’nin değiştirilmiş bir sürümüdür. Bu oyunda sınırsız mücevher, Altın ve İksir ile oynayabilirsiniz. İnternette ücretsiz ve çok oyunculu bir oyun oyunudur. Bu oyunda farklı binalar yapabilir ve kasaba üslerinizi inşa edebilirsiniz, ayrıca kendi ordunuzu diğer klanlara saldırtırabilir ve üssünüzü savaşta savunabilirsiniz. Seviye yükseldikçe, yeni kaynaklarınız ve karakterleriniz var. Bu heyecan verici özellikler oyunu ilginç kılıyor.

War Troops 1917 Mod Apk Para Hileli Özellikler

  • Trench Warfare – War Troops 1917 WW1 Strateji Oyununda, köyünüzün üssünü güçlendirmek ve köy halkına liderlik etmek için sınırsız kaynaklara sahipsiniz.
  • Savaştaki diğer klanlara katılarak oyunun sonunda kupa kazanabilir ve ayrıca koruyucu kalkanı 72 saat boyunca kazanabilirsiniz.
  • Parayı kullanarak karakterlerin, araçların ve diğer kaynakların kilidini açabilirsiniz.
  • Bu oyunda, ordunuzu diğer Trench Warfare – War Troops 1917 WW1 Strateji Oyununa saldırmak için oluşturmanıza izin verilir.
  • Görsel kaliteleri de çok iyi. Bir seferde hem oyunun hem de muhteşem görselin tadını çıkarabilirsiniz.
  • Mod, benzersiz birliklerinizi eğitmenize izin veren çeşitli yükseltme seviyeleriyle birlikte gelir
  • Bu Modda sınırsız mücevherleriniz var. Bu sınırsız mücevherler savunmanız, binalar ve kahramanlar yapmak için kullanılabilir.
  • Bir oyuncu klandaki diğer oyunculara karşı takım olarak savaşabilir.
  • Oyuna başlamadan önce ve sonra ekleme yok
  • Düzenli olarak güncellenir.
Bu Yazımızda Okuyun :   Tachiyomi Apk İndir, Tachiyomi Apk Nedir? 2021

War Troops 1917 Mod Apk Para Hileli Son Sürüm İndir

War Troops 1917 Mod Apk Para Hileli üçüncü parti bir oyundur. Bu oyun oyun mağazasında mevcut değildir, başka bir kaynaktan indirebilirsiniz. War Troops 1917 Mod Apk Para Hileli Sürümü web sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Downlaod APK 300x55 35

War Troops 1917 Mod Apk Nasıl Kurulur ?

İndirdikten sonra, mobil cihazınızın menüsünden bilinmeyen kaynakların etkinleştirilmesine izin vermelisiniz. Bilinmeyen kaynakları etkinleştirdikten sonra APK dosyasını açın ve yükle düğmesine basın. yani Mobil Ayarı => Güvenlik => Gizlilik => Bilinmeyen kaynak ve etkinleştirin.

”Google
32 Beğenmekten Vazgeç