Teknobu

Realme 7i Realme UI 2.0 Beta Güncellemesi erken yayınlandı!


Realme 7i Realme UI 2.0 Beta Güncellemesi erken yayınlandı!

Realme 7i Realme UI 2.0 Beta Güncellemesi erken yayınlandı!

Realme, Realme 6, Realme X2 / X3, Realme Narzo 20 ve daha fazlası dahil olmak üzere bir dizi akıllı telefon için en son Realme UI 2.0 beta güncellemesini başarıyla yayınladı. Şirket ayrıca bu ay güncellemeyi üç telefona daha aktaracağına söz verdi ve Realme 7i de bunlardan biri.

Güncelleme, Realme 7i’ye yeni özelliklerin, iyileştirmelerin ve düzeltmelerin bir listesini getirecek. Realme 7i Realme UI 2.0 Beta Güncellemesi (Android 11) ve Erken Erişim Programı hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Realme 7i’nizi Realme UI 2.0 tabanlı Android 11 güncellemesine erken erişim programı ile güncellemek istiyorsanız, cihazınızı mevcut en son yazılım sürümüne güncellediğinizden emin olun. Realme, cihazı RMX2103PU_11.A.37 sürüm numarasına güncellemenizi önerir. Beta sürümü normal yapılar kadar kararlı olmasa da, şirket ayrıca bu beta sürümünde bilinen bazı sorunlar olduğundan da bahsetti.

Özellikler ve değişiklikler hakkında konuşursak, güncelleme Realme UI 2.0’ın tüm temel özelliklerini getiriyor ve Android 11. Güncelleme, yeni AOD’ler, bildirim paneli, güç menüsü, yenilenmiş ana ekran kullanıcı arayüzü ayarları, gelişmiş karanlık mod ve çok daha fazlası gibi özelliklerle gelecek.

Bu Yazımızda Okuyun :   İxiaomi Redmi Note 9 ve Redmi Note 9 Pro Tanıtıldı 2020

Realme 7i Realme UI 2.0 Beta Güncellemesi – Bilinen Sorunlar

Bu sürüm, ön kamera gece sahne modunu ve arka gece sahnesi geniş açı modunu geçici olarak devre dışı bırakır ve sonraki sürümlerde geri dönecektir.

Realme UI 2.0 Realme 7i için Erken Erişim

Realme 7i kullanıyorsanız ve Realme UI 2.0 güncellemesini bekliyorsanız, artık Realme UI 2.0 tabanlı Android 11 güncellemesinin tadını almak için beta programına katılabilirsiniz. Bununla birlikte, birincil akıllı telefonunuzu beta sürümüne güncellemenizi önermiyorum, çünkü normal yapılar kadar kararlı değil.

Betaya başvurmadan önce, bunlara dikkat ettiğinizden emin olun.

Ön koşullar:

Realme 7i’de Realme UI 2.0 Beta’ya Nasıl Başvurulur

  1. Realme 7i’nizde Ayarlar’ı açın.
  2. Şimdi, Yazılım Güncellemesine gidin.
  3. Şimdi sağ üst köşede bulunan Ayarlar simgesine dokunun.
  4. Buradan Trail Versiyonuna başvurabilirsiniz.
  5. Firma tarafından paylaşılan forma bilgilerinizi girebilirsiniz.
  6. Tamamlandığında, akıllı telefonunuzu Realme UI 2.0’a güncellemek için özel bir OTA alacaksınız.
  7. Bu kadar.
Bu Yazımızda Okuyun :   İOS Uygulamaları Hangi Dilde Yazılmıştır?

Uygulamanız seçildiyse, Realme 7i cihazınızda Realme UI 2.0 tabanlı Android 11 güncellemesini alacaksınız. Genellikle Realme, OTA’ları ilk gelen ilk hizmet esasına göre sağlar, bu nedenle yeni güncellemeyi almak için şimdi başvurun.

Herhangi bir sorunuz varsa, yorum kutusuna bırakın. Ayrıca bu makaleyi sosyal medyada arkadaşlarınızla paylaşın.

”Google
13 Beğenmekten Vazgeç