Teknobu

Public Transport Simulator Apk (Güncel Sürüm) 2021


Public Transport Simulator Apk (Güncel Sürüm) 2021

Public Transport Simulator Apk (Güncel Sürüm) 2021

Keyifle oynayabileceğiniz bir oyun olan Public Transport Simulator Apk oyunun en güncel son sürüm para hileli dosyasını hemen indirebilirsiniz.

Public Transport Simulator, oyuncuların bir otobüsün direksiyonuna geçeceği ve kendilerine atanan tüm güzergahlarda seyahat edecekleri bir sürüş simülatörüdür.

Gerçekçi simülasyon oyunlarını sevenler,  Public Transport Simulator, belirlenmiş yolcu taşıma rotalarını takip ederek Alman yollarında seyahat edebilecekleri bir otobüs simülatörü olduğunu göreceklerdir.

Public Simulator v1.35.4 XP HİLELİ APK, otomobil ve otobüs sürme simülasyon oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını SkisoSoft stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz şehir içinde sürüş yapmak ve sizden istenilenler doğrultusunda görevleri yerine getirmektir.

Bir otobüse binin ve yolcuları gidecekleri yere götürün

Public Transport Simulator
Public Simulator Apk Son Sürüm

Bu, yolcuları varış yerlerine götürerek farklı görevleri yerine getirmeniz gereken gerçekçi bir simülatördür . Bunu yapmak için, onları ilgili duraklarından almalı ve aracınıza yakıt ikmali yapmaya ve bu tür bir araç kullanmanın diğer ayrıntılarına dikkat etmelisiniz. Trafikle dolu yollar, uyulması gereken trafik kuralları ve bazen de olumsuz hava koşulları ile karşılaşacaksınız.

Bu Yazımızda Okuyun :   2048 Cube Winner APK (Güncel Sürüm) 2021

Atanan işleri tamamladığınızda, daha iyi lastikler veya motorlar ve hatta sürmek için yeni bir araç satın alarak para kazanacak ve otobüsünüze yatırım yapacaksınız. Ve elbette, direksiyon başındaki ihlallerin ve diğer benzer kötü kararların size paraya mal olabileceğini unutmayın.

Public Transport Simulator Apk İndir

Aşağıdaki bağlantıdan son sürüm para hileli Public Transport Simulator Apk dosyasını indirin. Ve oyunun keyfini çıkartın bence keyifle oynayabileceğiniz bir oyun.

Public Transport Simulator
Public Transport Apk

”Google
Beğen