Teknobu

Truck Simulator Ultimate 2021 Apk (Güncel Sürüm)


Truck Simulator Ultimate 2021 Apk (Güncel Sürüm)

Truck Simulator Ultimate 2021 Apk (Güncel Sürüm)

Merhaba arkadaşlar Truck Simulator Ultimate 1.0.4 2021 Apk oyunu çıktı. Bu oyun artık yayında sizde hemen Truck Simulator Ultimate Apk 1.0.4 (Güncel Sürüm) 2021’i indirip oyunun keyfini çıkartabilirsiniz.

US Truck Simulator 1.0.4 European: Ultimate Edition EN GÜZEL Kamyon simülatörü 2021’İ SÜRÜYOR VE Kamyon SÜRÜŞ YOLCULUĞU BAŞLIYOR …!

Truck Simulator Ultimate 1.0.4 2021 Apk

Truck Simulator Ultimate 2021
Truck Simulator Ultimate 2021

Tüm sürüş becerilerinizi test edecek zorlu yollarda dünyanın en ünlü Truck Simulator Ultimate 1.0.4 2021‘ini sürün, Kamyoncunun yaşadığı yolu hissedin! Kamyon sürme oyunlarında. Yeni Truck Simulator 2021, beklediğiniz oyun! Google Play’de mobil cihazlar için mevcut en gelişmiş, detay odaklı ve en büyük sürüş simülasyon oyunu.

Tüm zorlu görevleri bitirmek ve bir sonraki göreve devam etmek için usta sürüş yeteneğinizi göstermeniz gerekiyor.

Ayrıntılı grafiklere sahip bir kamyon sürüş simülatörü. Birçok kamyon ve arazi aracının bulunmasına ek olarak, oyun harika araba fiziğine sahiptir. Aşırı sürüş becerilerinizi şehirleri ve çölleri kapsayan açık haritaya uyarlayın. Araçlarınız beğeninize göre geliştirilebilir ve özelleştirilebilir.

Bu Yazımızda Okuyun :   PUBG New State APK - İndirme, Özellikler ve Çıkış Tarihi 2021
Truck Simulator Ultimate
Truck Simulator 2021 Ultimate

1.0.4 Ultimate Truck Simulator, mobil cihazlarda en iyi araba sürüş simülatörünü oluşturmak için gerçekçiliği ve eğlenceli sürüş fiziğini gelişmiş araba sürüş fiziği motoruyla birleştirir. En iyi fizikle kamyon sürüşünü simüle etmek en iyi seçenektir! Euro kamyonları veya canavar kamyonları olsun, her türden aracın kendi fiziği vardır!

Kendi kamyonetinizi yaratarak tarzınızı sergileyin! Bu oyun, sayısız plak ve araba parçasından kendi hayalinizdeki arabayı yapmanızı sağlar. Sadece hayal gücünüzle sınırlısınız! Kamyonunuzu maksimuma kadar özelleştirebilirsiniz!

Açık dünya haritası, olağanüstü sürüş becerilerinizi sergileyebilmeniz ve en iyi oyun deneyimini sunabilmeniz için yaratıcı bir şekilde tasarlanmıştır. Son derece ayrıntılı ortamlara sahip en büyük açık dünya haritasına sahip Ultimate Truck Simulator, şehirlerden çöllere kadar her şeyi içerir. Uçsuz bucaksız off-road alanında en gerçekçi kamyon sürüş oyununu mobil cihazınızda oynayın.

Truck Simulator Ultimate 1.0.4 2021 Özellikleri

Truck Simulator Ultimate
Truck Simulator 2021 Ultimate Apk
 • Gerçekçi kamyon fiziği
 • Doğru Motor Sesleri
 • Taşınacak çok sayıda römork
 • Gerçekçi trafik sistemi
 • Sürülecek 6 farklı kamyon
 • Çeşitli kamera açıları (İç kamera, Ön kamera, dış kamera ve daha fazlası)
 • Otoyol Ücretli yollar
 • Kolay kontroller (eğim, düğmeler veya dokunmatik direksiyon)
 • Mükemmel HD grafikler ve performans
 • Çöl, Kar, Dağ ve Şehirler
 • Başarılar ve Lider panolar
 • Geliştirilmiş AI trafik sistemi
 • Kamyon imparatorluğu BOSS ol!
Bu Yazımızda Okuyun :   Android İçin Tentacle Locker Apk İndir 1.1 2021

Truck Simulator Ultimate Apk 2021 İndir

Aşağıdaki bağlantıdan en güncel yeni olan Modlanmış hileli kilitsiz ve para hileli Truck Simulator Ultimate 1.0.4 2021 apk dosyasını indirebilir bu oyunun keyfini çıkartabilirsiniz.

Truck Simulator Ultimate
Truck Simulator 2021 Ultimate

”Google
1 Beğenmekten Vazgeç