Teknobu

‎PUBG Mobile Arcane İndir (Güncel Sürüm) 2021


‎PUBG Mobile Arcane İndir (Güncel Sürüm) 2021

‎PUBG Mobile Arcane İndir (Güncel Sürüm) 2021

PUBG Mobile Arcane artık yayınlandı. PUBG Mobile yeni güncellemesini duyurdu. Bu yeni güncelleme ile gelen arcane modunu hemen indirin.

PUBG Mobile Arcane nedir? PUBG Mobile Arcane modu nasıl indirilir? PUBG Mobile Arcane nasıl kurulur? işte tüm detaylarıyla açıkladık.

Hem PUBG Mobile hem de League Of Legends’ın ateşli bir hayranıysanız, PUBG yetkililerinin özel bir Arcane modundan oluştuğu için PUBG Mobile 1.7 güncellemesini yayınlamasını sabırsızlıkla bekliyor olabilirsiniz. Güncelleme sunuculara ulaştığı ve yavaş yavaş her cihaza ulaşacağı için bekleyişiniz nihayet sona ermiş görünüyor.

Eşsiz oyun modları, son aylarda yayınlanan her güncellemede olduğu gibi PUBG Mobile’da şu anda rağbet görüyor, geliştiriciler oyuncular için yeni bir şeyler getiriyor, aynı zamanda temel battle-royale konseptini canlı tutuyor. PUBG Mobile 1.7 güncellemesi için Tencent, Mirror World’ü savaş alanlarına getirmeye ve oyunculara kendilerini League Of Legends karakterlerine dönüştürme ve özel yeteneklerinden yararlanma şansı vermeye karar verdi.

PUBG Mobile Arcane
PUBG Mobile Arcane

Android kullanıcıları güncellemeyi alamadıysa, bu makalede PUBG Mobile 1.7 güncelleme APK indirme bağlantılarından ve güncellemeyi sorunsuz yüklemek için bir kılavuzdan bahsedildiği için kurtarmaya geldik.

Bu Yazımızda Okuyun :   ZArchiver Donate Pro Apk v0.9.5 Güncel Sürüm İndir 2021

PUBG Mobile Arcane İndir

Geliştiricilerin en son PUBG Mobile güncellemesini bugün 05:30 AM IST’den, yani 16 Kasım 2021’den itibaren sunmaya başladıkları, ancak sunucu sorunları, oyun kararlılığı ve diğer faktörler nedeniyle Android kullanıcılarının güncellemeyi daha sonra alabileceği ortaya çıktı. . Güncelleme Google Store’da mevcut olacak ancak Android kullanıcılarının PUBG Mobile 1.7 güncellemesine erişmek için başka bir seçeneği var ve bu APK dosyalarını indirerek yapılabilir. İşte indirme bağlantıları:

ADIM 1: Yukarıdaki APK bağlantılarından herhangi birini seçin ve cihazınıza indirin. Küçük APK 689 MB depolamaya ihtiyaç duyarken, diğer APK 989 MB depolamaya ihtiyaç duyduğundan, cihazınızda yeterli depolama alanına sahip olduğunuzdan emin olun.

ADIM 2: İndirme işlemi tamamlandıktan sonra, APK’nın cihazınıza yüklenebilmesi için “Bilinmeyen kaynaklardan yükle” seçeneğini etkinleştirin.

ADIM 3: Oyunu açın ve tercih ettiğiniz sosyal medya hesabını seçin.

ADIM 4: PUBG Mobile 1.7 güncellemesinin kompakt APK’sını indirdiyseniz kaynakları indirin . Sırasıyla 296.7 ve 596,4 MB depolamaya ihtiyaç duyan HD ve Low olmak üzere iki kaynak paketi çeşidi vardır.

PUBG Mobile Arcane
PUBG Mobile Arcane
”Google
1 Beğenmekten Vazgeç