Teknobu

Pubg Kurmalı Tüfekler Hangileri (Güncel) 2021


Pubg Kurmalı Tüfekler Hangileri (Güncel) 2021

Pubg Kurmalı Tüfekler Hangileri (Güncel) 2021

Pubg oyununu severek oynuyor ama tüfekler hakkında bilginiz yok mu ? Bu yazımızda sizlere Pubg Kurmalı Tüfekler Hangileridir bunları paylaşacağız.

PUBG 5 yıl önce piyasaya sürülmesine rağmen insanlar oynamaya devam ediyor. Genel olarak, haftalık görevlere veya olaylara dayalı olarak PUBG Kurmalı Tüfekler hangileridir diye çok sık aranmaya başlandı. Son zamanların en aktif oyunlarından biri olan PUBG’de görevleri tamamlamanıza yardımcı olmaya devam edeceğiz.

PUBG Kurmalı Tüfekler Hangileri? 

PUBG tüfekleri, gerçek hayatta ve klasik oyunlarda bildiğimiz haliyle, halk arasında aslında Pubg kurmalı tüfekler olarak adlandırılmaktadır. Son güncelleme ile PUBG oyununda çok sayıda silah bulunuyor, Tüfek sayısı 4 ama bunları güçlüden zayıfa doğru şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Kr 98 (7.62 Mermi)
  • M24 (7.62 Mermi)
  • Awm (.300 Magnum Mermi)
  • Win 94 (0.45 Mermi)

Oyun içinde daha rahat bulabilmeniz için aşağıya bu tüfeklerin resmini bırakıyorum.

Kr 98 (7.62)

Pubg Kurmalı Tüfekler
Pubg Kurmalı Tüfekler

PUBG KR 98 silahı mermisi 7.62 mm’dir. Oyuncular arasında bu tüfek çok sevilenler arasında yer alır, bu silahı haritanın Okul bölgesinde bulabilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Unreal Engine 4.25 Yayınlandı, PlayStation 5 ve Xbox Series X Desteği Sunuyor

M24 (7.62)

Pubg Kurmalı Tüfekler
Pubg tüfekler

PUBG M24 silahı mermisi 7.62 mm’dir. Oyuncular arasında vazgeçilmez olan bu silahı haritanın Okul bölgesinde ve diğer yerlerde sıklıkla bulabilirsiniz. Eğer M24 görürseniz gözünüzü kırpmadan diğer silahınızı atabilirsiniz.

Win 94 (0.45)

Pubg Kurmalı Tüfekler
Pubg Kurmalı Tüfekler

Bu tüfek silah bulamadığınız zamanlarda seçebilirsiniz, yakın çatışmalar için Win 94 oldukça iyidir. Win 94 mermisi ise 0.45mm’dir.

Awm (.300 Magnum)

Pubg Kurmalı Tüfekler
Pubg Tüfekler

Tüm oyunlardan bildiğimiz Awm PUBG oyununda da bulunmaktadır ve sadece hava sandıklarından çıkar.AVM PUBG en iyi silahlarındandır. Kurmalı tüfek seviyorsanız sakın kaçırmayın. AVM .300 magnum mermi kullanır.

”Google
13 Beğen