Teknobu

PUBG Kaldıran Tabletler 2021 En iyileri


PUBG Kaldıran Tabletler 2021 En iyileri

PUBG Kaldıran Tabletler 2021 En iyileri

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere pubg oyunu için en iyi tabletlerden bahsedeceğiz. İşte PUBG Kaldıran Tabletler, tablet önerileri.

  • PUBG Mobile oynamak için en iyi tabletlerin listesi.
  • Tüm bu tabletler muhteşem bir oyun deneyimi sunuyor.

PUBG Mobile , oyuncuların rakiplerine üstünlük sağlamak için daha yeni ve daha iyi donanımlar aradığı çok rekabetçi bir oyundur.

Bu açıdan bir tablette daha büyük bir ekran boyutu, iyi bir işlemci hızı ve iyi bir RAM, PUBG Mobile oynamak için faydalıdır. İşte oyuncuların PUBG Mobile oynamak için kullanabileceği en iyi tabletlerden bazıları.

En İyi PUBG Kaldıran Tabletler

PUBG Kaldıran Tabletler
PUBG Kaldıran Tabletler

Aşağıda sizlere en iyi pubg oynatan tabletlerin listesini paylaştık. İşte Pubg kaldıran tabletler;

1: Apple iPad Pro 11 inç 2020

PUBG Kaldıran Tabletler
PUBG Kaldıran Tabletler
  • Apple iPad Pro, 120 Hz 11 inç uçtan uca Liquid Retina ekrana sahiptir.
  • Neural Engine’e sahip inanılmaz A12Z Bionic çip, çok akıcı bir oyun oynama sağlar. iPad Pro, Mart 2020’de piyasaya sürüldü.
  • PUBG Mobile oynayabileceğiniz en iyi tabletlerden biridir. Oyuncuların depolama gereksinimlerine bağlı olarak iPad’in birden fazla çeşidi mevcuttur.
Bu Yazımızda Okuyun :   Brawl Stars Pc İçin İndir Windows Xp / 7/8/10 ve Mac (Güncellendi)

Daha Fazla Detay İçin Buraya Tıklayın

2: Samsung Galaxy Tab S6

PUBG Kaldıran Tabletler
PUBG Kaldıran Tabletler

Samsung Galaxy Tab S6, 10,5 inç Süper AMOLED ekrana sahip. Bu sekme, muhteşem bir oyun performansı sağlayan SM8150 veya Snapdragon 855’e sahiptir.

Ağustos 2019’da piyasaya sürüldü, performans açısından bir canavar. Bu sekmenin 6 GB RAM veya 8 GB RAM varyantı alınabilir. Samsung Galaxy Tab S6’nın dahili depolama alanı sırasıyla 128 GB ve 256 GB modelleriyle geliyor.

Daha Fazla Detay İçin Buraya Tıklayın

3: Samsung Galaxy Tab S5E

PUBG Kaldıran Tabletler
PUBG Kaldıran Tabletler

Samsung S5E sekmesi Nisan 2019’da piyasaya sürüldü ancak yine de PUBG Mobile kaldıran tabletler arasında yer alır ayrıca bunun gibi oyunları oynamak için orta sınıf segmentte mükemmel bir tablet.

10.5 inçlik Süper AMOLED ekrana sahip. PUBG Mobile’ı herhangi bir gecikme olmadan iyi bir ayarda çalıştırabilen SDM670 veya Snapdragon 670’e sahiptir. Bu cihazın temel varyantı 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolamaya sahiptir.

Daha Fazla Detay İçin Buraya Tıklayın

Bunlar, PUBG Mobile oynamak için piyasada bulunan en iyi tabletlerden bazılarıdır. Bu tabletler için herhangi bir fiyat aralığı dikkate alınmamıştır.

Bu Yazımızda Okuyun :   The Long Drive Sistem Gereksinimleri, Kaç Gb ? 2021

Yukarıda belirtilen üç tabletin tümü en yüksek kalitededir. Oyuncular ayrıca Samsung Tab S4 ve Honor Pad 5 gibi daha düşük seviyeli tabletleri de tercih edebilirler. Ancak, iyi bir oyun perspektifinden bakıldığında, 2 GB RAM’e ve daha düşük işlemci hızına sahip bir tablet ile gitmek pek mantıklı değil.

Sonuç

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza pubg oynamak için en iyi tablet önerilerinde bulunduk. Sizlerde yukarıdaki tabletleri kullanarak pubg oynayabilirsiniz. Bunlar gibi birçok pubg kaldıran tabletler bulunmaktadır.

”Google
3 Beğenmekten Vazgeç