Teknobu

Pubg Karakter Kuponu Nasıl Kullanılır? 2021


Pubg Karakter Kuponu Nasıl Kullanılır? 2021

Pubg Karakter Kuponu Nasıl Kullanılır? 2021

Pubg Karakter Kuponu Nasıl Kullanılır? Pubg karakter kuponu nasıl alınır? işte detaylı bir şekilde sizlere bunu açıkladık.

Bazı PUBG Mobile karakterlerinin kilidini açmak istiyorsanız, bazı karakter kuponları biriktirmeniz gerekecek! Neyse ki, bu kapsamlı kılavuzda bilmeniz gereken her şeye sahibiz.

PUBG Mobile, kostümler, görünümler, ifadeler ve daha fazlasını içeren geniş bir özel öğe koleksiyonuna sahiptir. Bu öğelerin çoğu oyun içi para birimleri kullanılarak satın alınabilir.

Pubg Karakter Kuponu Kodlarını kullanın, PUBG Mobile oyuncularının oyunda ücretsiz eşyalar elde etmesinin en iyi yollarından biridir. Bu kodlar, geliştiriciler tarafından periyodik olarak yayınlanır ve oyunun resmi ödeme merkezinde kullanılabilir.

PUBG Mobile’da Ücretsiz Karakter Kuponları Nasıl Alınır?

Bir sürü ücretsiz karakter kuponunu kapmak tam olarak zor bir iş değil, ancak mümkün olduğunca çok sayıda komisyon almak istiyorsanız biraz öğütme gerekiyor:

  • Etkinlikleri Tamamla – Etkinlikler, genellikle karakter kuponları içeren özel sandıklar bırakacaktır.
  • Aktif ol! –  Günde en az bir kez oyuna giriş yapmayı deneyin ve böylece yeni Etkinlik kasalarını kaçırmayacaksınız!
Bu Yazımızda Okuyun :   Cs Go Mouse Bunny Kodu Nasıl Yapılır ? 2021

Karakter kuponlarını toplamaya başlamak için bilmeniz gereken her şey bu kadar!

Pubg Karakter Kuponu Nasıl Kullanılır?

Pubg Karakter Kuponu
Pubg Karakter Kuponu

Kullanım kodlarının bir sınırı vardır ve yalnızca belirli bir süre için geçerlidir. Bu nedenle, oyuncular bunları mümkün olduğunca çabuk kullanmak zorunda kalacaklar. Ücretsiz ifadeler, evcil hayvan, karakter kuponu, popülerlik ve daha pek çok şey için kullanma kodlarını alın.

Oyuncular, PUBG Mobile kullanma kodunu kullanmak için aşağıdaki adımları takip edebilir:

Aşama 1:

Oyuncular önce PUBG Mobile ödeme merkezine gitmelidir. Web sitesine bağlantı aşağıda verilmiştir:

Web sitesi: buraya tıklayın

Adım 2:

Ardından, oyuncular metin alanına PUBG Mobile karakter kimliği, ödeme kodu ve doğrulama kodu gibi tüm ayrıntılarını girmelidir.

Aşama 3:

Daha sonra kullan düğmesine tıklamaları gerekir. Oyuncuların ayrıntılarını doğrulamasını isteyen bir iletişim kutusu belirecektir.

4. Adım:

Oyuncular, kodu başarıyla kullanmak için Tamam düğmesine tıklayabilir. Bu yapıldıktan sonra, ödül hesaplarına yatırılacaktır. Oyuncular ödülü doğrudan oyun içi posta bölümünden alabilirler.

Bir oyuncu “Kullanım Limitine Ulaşıldı” şeklinde bir hata mesajıyla karşılaşırsa, bu muhtemelen kodun süresinin dolmuş olduğu ve daha fazla kullanılamayacağı anlamına gelir. Bu hatanın olası bir yolu yoktur. Oyuncuların yapabileceği tek şey yeni bir dizi kodun yayınlanmasını beklemek.

Bu Yazımızda Okuyun :   En iyi Valorant Hassasiyet Ayarları ve DPI Nasıl Seçilir? 2021
”Google
Beğen