Web Analytics
Teknobu

PUBG Canavar Kamyon Nerede? Nasıl Alınır? 2022
PUBG Canavar Kamyon Nerede? Nasıl Alınır? 2022

PUBG Canavar Kamyon Nerede? Nasıl Alınır? 2022

PUBG Canavar Kamyon Nerede? Nasıl Alınır? Pubg oyununda canavar kamyonun nerede olduğunu merak ediyor ve nasıl alacağınızı öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin.

Livik, PUBG Mobile’da benzersiz ve özel bir haritadır. Dar ama karmaşık bir harita yapan bu 2x2km genişliğindeki haritaya ek olarak dört büyük haritadan öğeler bulabilirsiniz. Livik haritasındaki özel araç Canavar Kamyondur. Aşağıdaki yazımızda PUBG Mobile Livik haritasında canavar kamyonu bulmak için konum hakkında bilgi vereceğiz.

PUBG Mobil Canavar Kamyon Hakkında

Canavar kamyon, yalnızca en yeni harita Livik’te tanıtılan özel bir kamyondur. Bu canavar benzinli araç, PUBG Mobile’ın araç serisindeki en son öğedir. Canavar kamyon, tam bir ekibin Livik’teki bölgeleri geçmesine izin veren 4 kişilik bir araçtır. Haritanın birçok yerinde bulunur.

Monster Truck PUBG Mobile , şimdiye kadar bu oyundaki en manevra kabiliyetine sahip araçtır. Bu nedenle, bu oyun piyasaya sürüldüğünde büyük bir fırtına aldı. Kum tepeleri, ormanlar ve tepeler üzerinde hareket edebilir. Bu nedenle, canavar kamyon, çok sayıda engebeli arazi parçasına sahip bu harita için en iyi seçimdir.

Bu kamyonun, PUBG Mobile’daki diğer arabalara kıyasla yok edilmesi daha zor olan dört büyük lastiği var. Sağlığı BRDM ve UAZ arasında yatıyor. Bu nedenle, oldukça yavaş olmasına rağmen en dayanıklı ve güçlü araçlardan biridir. Ancak, kamyona yeterince zarar verdiğinizde yine de patlayabilir.

PUBG Canavar Kamyon Nerede Bulunur?

Belirtildiği gibi, PUBG Canavar Kamyon sadece Livik haritasında bazı yerlerde ortaya çıkıyor. İşte bu haritada kesinlikle bir canavar kamyonu bulabileceğiniz bazı noktalar.

1: Holdhus’un kuzeydoğusu

Holdhus, bu haritanın güneybatı kutbunda, çöle benzer araziye sahip büyük bir kasabadır. Miramar haritasının özelliklerine ve yapılarına sahiptir. Bu kasabanın kuzeydoğusuna doğru ilerlerken Holdhus ile Santral arasında yer alan isimsiz küçük bir kasaba buluyorsunuz. Burada ortaya çıkan en az bir canavar kamyon var. Bu nedenle, oyuncular uygun silahları ve malzemeleri yağmalamak ve bu kamyonu oyun alanına sürmek için haritanın bu banliyö konumuna düşebilir.

PUBG Canavar Kamyon Nerede
PUBG Canavar Kamyon Nerede

2: Su Kemerinin Kuzeydoğusu

Su Kemeri’nin saat 2 yönünde küçük bir ev yerleşkesinde başka bir canavar kamyon bulabilirsiniz. Ayrıca Santral ile bu dağlık alan arasında yer almaktadır. Ayrıca canavar kamyonunuzla daha geniş bir alana taşınmadan önce oraya düşebilir, silahlar, zırhlar ve sarf malzemeleri gibi temel şeyleri yağmalayabilirsiniz. Ancak yakındaki Elektrik Santralinin Livik’te bir hot-drop yeri olduğunu unutmayın, bu nedenle yere indikten hemen sonra erken çatışmalara hazırlanmanız gerekir. Diğer birçok oyuncu da bu aracı almaya gelebilir.

PUBG Canavar Kamyon Nerede
PUBG Canavar Kamyon Nerede

3: Iceborg’un Güneydoğusu

Iceborg, haritanın kuzeydoğu kutbundaki buzlu arazidir. Bu nedenle, harita tasarımcısı buraya bir canavar kamyon yerleştirdi, böylece bölge merkezi alanlarda küçülürse PUBG Mobile oyuncuları güvenli bölgeye koşabilir. Iceborg’un güneydoğusundaki küçük köyde bir canavar kamyon bulabilirsiniz.

PUBG Canavar Kamyon Nerede
PUBG Canavar Kamyon Nerede

4: Gronhus

Gronhus kasabasının duvarının hemen dışında bir canavar kamyon park yeri var. Bu kasabanın güneyinde, ana yol kenarında yer almaktadır. Ancak, oyun alanı genellikle bu merkezi kasabanın yakınında küçüldüğü için pek çok oyuncu bu kamyonu alma eğiliminde değildir. Hareket etmek için aracı kullanmanıza gerek yoktur. Ama yine de airdrop’u avlamak istiyorsanız kullanışlıdır.

PUBG Canavar Kamyon Nerede
PUBG Canavar Kamyon Nerede

5:Acı bakla keçesi

PUBG Canavar Kamyon Nerede
PUBG Canavar Kamyon Nerede

Başka bir Canavar Kamyon, Lupin Keçesi’nin batısındaki küçük bir evin yanına park edilmiş. Blomster’a inerseniz saat 11 yönünde. Burası da genellikle oyun alanının dışında olduğu için bu araç çok kullanışlıdır. Bu  PUBG mobil canavar kamyon konumu  bazen sıcak bir düşüş noktasıdır. Saklanmak ve savaşmak için çiçek tarlasını kullanabilirsiniz. Ama etraftaki bazı yılanlara karşı dikkatli olmalısın.

Canavar Kamyon PUBG Mobile Kullanma İpuçları

PUBG Canavar Kamyon Nerede
PUBG Canavar Kamyon Nerede

Bu canavar aracı etkili ve güvenli bir şekilde kullanmak için bazı ipuçlarına da ihtiyacınız var.

  • Sadece kamyonun lastiğinden sonra saklanın çünkü bu aracın yüksek tabanı iyi bir örtü değil.
  • Düşmanları şaşırtmak ve önden ve arkadan vurulmaktan kaçınmak için sallayarak sürün.
  • Kamyonu almak için doğrudan haritada seçilen Monster kamyon konumuna bırakın ve başka yerlere gidin veya diğer oyuncular siz gelmeden önce onu alabilir.
  • Haritayı geçmek için kullanmanız gerektiğinde doldurmak için bir benzin bidonu yağmalayın.
  • Bu kamyon, BRDM gibi suda hareket edemez. Yani sadece karada kullanabilirsiniz.
  • Monster Truck, PUBG Mobile Livik’teki en iyi silahtır. Bu haritada BRDM yok, bu yüzden o zırhlı kamyonu bulmak için zaman kaybetmeyin.
  • Canavar kamyon yine de yok edilebilir. Bu nedenle, kamyon patlayıp sizi yere indirmeden önce inip oradan kaçmalısınız.
  • Kamyonun arkasındaki oyuncular sipersiz vurulabilir. Bu yüzden arabayı durdurun, inin ve savaşa girmek için bir siper bulun.
  • Düşmanın canavar kamyonunu durdurmak için lastikleri vur.

Bunlar PUBG Mobile’daki Monster Truck hakkında bilmeniz gerekenler.

”Google
16 Beğen