Teknobu

Prism Coin Nedir, Geleceği Ve Yorumları 2022


Prism Coin Nedir, Geleceği Ve Yorumları 2022

Prism Coin Nedir, Geleceği Ve Yorumları 2022

Prism Coin Nedir, Prism Coin nereden ve nasıl satın alınabilir? Prism Coin geleceği hakkında tahminler, Prism Coin yorumlar ve hakkında bilinmesi gereken herşey bu yazımızda.

Merhaba sevgili dostlarım son zamanlarda Prism Coin gündem oldu. Kripto para yatırımcıları Prism coini araştırmaya başladılar. Bu yazımızda neleri öğreneceğiz diye merak ediyorsanız. Prism coin nedir, nereden satın alınır, nasıl satın alınır Prism coin geleceği var mı, Prism coin hakkında yorumlar ve Prism coin güvenilir mi, satın almalı mıyım ve daha fazlası bu yazımızda yer alacak. İşte Prism coin hakkında bilgiler.

Arkadaşlar öncelikle şunu belirtmeliyim ki sitemizde her zaman sizlere en güncel konuları yayınlıyoruz. Sizlerde her zaman güncel oyun haber içeriklerinden faydalanmak için lütfen bizleri Google News’ten Teknobu’yu Takip ederek destek olabilirsiniz. Çok teşekkür ederiz.

Prism Coin Nedir?

Prism, kullanıcıların kripto piyasasında oldukça değişken fiyatlar ve istikrarsız getirilerle ilgili riskleri azaltmasını sağlayan bir türev protokolüdür. Protokol bunu, dijital varlıkları 2 ayrı bileşene bölerek yapar: getiri ve asıl bileşen. 

Bu Yazımızda Okuyun :   Key Coin Geleceği 2021 En İyi Fiyat Tahminleri
Prism Coin
Prism Coin

Prism Network, çapraz zincir belirteci PRISM aracılığıyla Ethereum, Binance Smart Chain, Polygon, TomoChain ve xDAI üzerindeki projelere hizmet sağlayan kendi köprüleme ve çapraz zincir altyapısına sahip Evrensel bir DeFi hizmet merkezidir.

Prism Coin Geleceği Ne Olur?

Prism coin’in geleceği hakkında araştırmalarınız varsa sizlere kendi tahminlerimize dayanarak açıklayacağız. Prism coin geleceği için yapılan yorumlar sadece tahminidir. Burdaki hiçbir açıklamamız yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmadan önce iyice araştırmanızı tavsiye ederiz. İşte Prism Coin geleceği hakkında tahminlerimiz.

Prism Network için önümüzdeki günlerde yapacağı sıçrama ile 24.2698 USD olan denge fiyatını kırması ile $0 olan 24 saatlik hacminin etkisi de göz önünde bulundurularak 0% olan kullanım alanının getireceği değerleme kısa vade için Prism Network Geleceği 48.54 olarak görünmektedir.

Prism Coin Yorum

Prism Coin için yorumları merak ediyorsanız sizlere burada Prism coin hakkında yapılmış yorumlardan bahsedeceğiz.

Güncel fiyatı 24.2698 dolar bandında iken yapılan analiz ve değerlemelerde ilk kırılım olan 48.54 dolar seviyesini kırmasının ardından 121.35 dolar ve 242.70 dolar hedeflerini seri geçeceği analistler tarafından değelernedirilse de önümüzdeki 2 yılı geçtiğimizde uzun vadeli yatırımcılar için süpriz rakamımız 2,426.98 USD değeri olarak görünmetkedir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Contentos COS Coin Nedir? Ayrıntılarıyla COS Coin 2021


”Google
Beğen