Teknobu

Postegro Apk indir Güncel Sürüm v1.50 – İnstagram Gizli Profil Görüntüleme (2021)


Postegro Apk indir Güncel Sürüm v1.50 – İnstagram Gizli Profil Görüntüleme (2021)

Postegro Apk indir Güncel Sürüm v1.50 – İnstagram Gizli Profil Görüntüleme (2021)

Merhaba arkadaşlar bugün bu yazımızda sizlere Postegro Apk indir v1.50 – İnstagram Gizli Profil Görüntüleme (2021) uygulamasından bahsedeceğiz ve güvenle indirebileceğiniz adım adım indirme adımlarını sizlere anlatacağız.

Android için Postegro APK Son Sürüm ücretsiz indirin. Her türlü Instagram bilgisine doğrudan telefonunuzdan parola olmadan erişin. Postegro son sürüm yeni apk’yı indirmek için yazımızı okumaya devam edin.

Postegro Apk nedir ?

Postegro apk son sürüm yeni sürüm Herhangi bir kullanıcının kullanıcı adını girin, profil resmini arayın ve yakınlaştırın! Oturum açmaya gerek yok.
Artık Instagram DP’yi galeriye kaydedebilirsiniz. Kaydet simgesine dokunmanız yeterlidir. Herhangi bir Instagram kullanıcısının profil resmini, fotoğraflarını ve videolarını veya Instagram gönderilerini full HD resim ile görmek ister misiniz? Tam profil fotoğraflarını görüntülemek için Postegro – Any Profile Viewer’ı indirin ve cihazınıza kaydedebilirsiniz.
Postegro harika bir profil analiz aracıdır. Listedeki her girişe dokunduğunuzda size daha fazla ayrıntı görme fırsatı verecektir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Dream League Soccer 2019 Galatasaray Modu İndir
Postegro Apk indir
Postegro Apk indir

Postegro APK Özelliklerİ:

+ Profil resmini görüntülemek için giriş kullanıcı adıyla herhangi bir Instagram kullanıcısını arayın.
+ İlgili instagram adını önermek ve takip numarasını gösterin.
+ Sizin için instagram kullanıcısının tam kullanıcı adını görüntüleyin, kopyalayabilirsiniz.
+ Fotoğrafları tam HD olarak kaydedin ve yakınlaştırın.
+ İnstagram yayınlarından yüksek kaliteli fotoğrafları ve videoları kaydedin.
+ Takip edilen profilleri görmek için.
+ Profilleri kimin takip ettiğini görmek için.
+ Profil fotoğrafı büyütme
+ İstediğiniz tüm profilleri görüntüleyebilirsiniz.

Postegro Uygulaması Güvenli Mi ?

Postegro tarzı uygulamalar geçmiş yıllarda çok popüler olan arayanı bil uygulamaları gibi çalışmaktadır. Yani A kişinin instagram profilinin gizli olduğunu düşünelim. B kişisi onun takipçisi ve bu sebeple profilini görebiliyor. B kişisi uygulamayı yüklediği an o uygulamadaki diğer kişiler B kişi üzerinden A kişisinin profilini görüntüleyebilmektedir. Şimdiye kadar postegro uygulaması sebebiyle hesabını çaldıran görmedim ancak sonuçta 3.parti yazılımdır. Bilgileriniz verip vermemek size kalmış. Herhangi bir endişeniz var ise sahte profil hesapları ile de giriş yapabilirsiniz.

Postegro Uygulaması Yorumları

Sosyal medyada postegro uygulaması için söylenmiş yorumları sizler için derledik.

  • Yıllardır görmediğim eski sevgilimi stalkladım. Kendimi çok kötü hissediyorum. Kız resmen beni bırakıp hayatını kurtarmış.
  • Bir stalk canavarı olarak uygulama tam benlik. Adamın yedi ceddini araştırırım.
  • Herkesi stalkladım tam istediğim kişiyi stalklayamadım. Profiline gireceğiniz kişinin takipçilerin veya takip ettiklerinden birisi postegro yüklememiş ise göstermiyormuş. Bu sorunu aşan varsa bi el atsın.
  • Postegro uygulaması güvenli mi diye tereddütlerim olduğu için fake hesaptan girdim. Bakacağıma baktım yeter artık çıkıyorum ben.
Bu Yazımızda Okuyun :   Mobile Legends Bang Bang Apk İndir Güncel 2021

Postegro Apk indir Güncel Sürüm v1.50 – İnstagram Gizli Profil Görüntüleme (2021)

Postegro apk’yı aşağıda verdiğimiz bağlantıdan güvenle indirebilirsiniz. Bu bağlantıda verdiğimiz link postegro uygulamasaının yeni sürümüdür. Postegro apk 2021 yeni sürümü indirmek için tıklayınız. İnstagram gizlilik gösterme uygulamasını ücretsiz indirebilir ve keyfini çıkartabilirsiniz.

download 22
Postegro Apk indir Güncel Sürüm Son sürüm postegro apk 2021

”Google
20 Beğen

Yapılan Yorumlar