Teknobu

Poppy Playtime Apk (Güncel Sürüm) 2021


Poppy Playtime Apk (Güncel Sürüm) 2021

Poppy Playtime Apk (Güncel Sürüm) 2021

Poppy Playtime Apk oyunu için güncel mod apk sürümünü web sitemizden indirebilirsiniz. Sizde hemen Poppy Playtime Apk oynamak için indirin.

Eşsiz korku oyunlarını seviyorsanız, Poppy Playtime APK Modunu oynamanın tam zamanı! Burada, beyninizi kullanarak bir binadan kaçmalısınız! Ancak garip varlıklar olduğu için dikkatli olun.

Poppy Playtime Apk

Poppy Playtime Apk
Poppy Playtime Apk

Şu anda tadını çıkarabileceğiniz birçok fantastik korku oyunu var. Korku türünden hoşlanıyorsanız, şu anda oynayabileceğiniz tonlarca oyun var.

Evil Nun, Endless Nightmare, The Ghost, Specimen Zero, Death Park, Horror Hospital, Sinister Edge, Horror Haze, Scary Mansion ve daha fazlası gibi benzersiz ve eğlenceli oyunların keyfini çıkarabilirsiniz. Bu oyunlar size ürkütücü ama zorlu bir macera yaşatmak için tasarlandı! Poppy Playtime ile bugün eşsiz bir korku oyununun keyfini çıkarabilirsiniz.

Bu, tonlarca korku oyununun yarattığı başarılı tarifi takip eden bir oyundur. Burada, çözülmesi gereken bir sürü bulmaca ve gidilecek yerler olan bir binadan kaçmalısınız.

Ama canavarlar karanlıkta gizlendiği için buradaki korkutucu şey bu değil. Canavarlar yaptığınız her şeyi görür ve duyar, bu yüzden her zaman sessiz ve tetikte olmalısınız. Beynini odalardan çıkmak ve burada başka şeyler yapmak için kullanman yardımcı olurdu.

Bu Yazımızda Okuyun :   Farming Pro 3 Apk Son Sürüm İndir 2021

Poppy Playtime Apk Özellikleri

Poppy Playtime Apk
Poppy Playtime Apk

Poppy Playtime varken başka korku oyununa ihtiyacın yok! Şimdi indirin ve tüyler ürpertici bir maceranın tadını çıkarın.

Binadan kaçış – Mobil oyun dünyasında oynayabileceğiniz pek çok korku oyununun keyfini çıkarabilirsiniz. Başka kategoriler de var ama korku oyunları şu anda oynanabilecek en iyi oyunlar arasında.

Korkarken becerilerinizi test edeceğiniz için oynaması eğlencelidir. Ancak korku oyunlarında, bulmacaları falan çözmeniz gerekeceğinden çok fazla çaba sarf edebilirsiniz. Ancak Poppy Playtime ile bugün benzersiz bir korku bulmaca oyununun keyfini çıkarabilirsiniz.

Bu oyunda senin görevin de kaçırıldığın binadan kaçmak. Bilmediğiniz bir binada uyanıyorsunuz ve kaçmak için bulmacaları çözmeli, görevleri tamamlamalı ve başka şeyler yapmalısınız.

Burada, birçok alan ve kapının kilidini açarken toplanacak çok şey var. Çıkış yolu uzun bir yoldur, ama oraya yavaş yavaş varabilirsiniz! Ancak, yaptığınız her şeyi duyup gördüklerinde gölgelerde gizlenen canavarlar için dikkatli olun.

Poppy Playtime APK Modunu indirin

Bir binada hayatta kalmak ve kaçmak istiyorsanız, bugün Poppy Playtime’ı indirin ve benzersiz bir oyunun tadını çıkarın.

DOWNLOAD APK 8
”Google
1 Beğenmekten Vazgeç