Teknobu

Pokemon UNITE Apk (Güncel Sürüm) 2021


Pokemon UNITE Apk (Güncel Sürüm) 2021

Pokemon UNITE Apk (Güncel Sürüm) 2021

Pokemon UNITE sürümü yayınlandı bu yayınlanan yenin güncel sürümü oynamak için hemen Pokemon UNITE Apk’yı sizde indirin.

Uzun bir bekleyişin ardından Pokémon Unite nihayet dünya çapında mobil cihazlar için piyasaya sürüldü. Eğitmenlerin çevrimiçi rakiplere karşı savaşmak için Pokémon’larını seçebilecekleri Pokémon tabanlı bir MOBA oyunudur .

Oyuncular daha sonra Pokémon’a karşı düşen Aeos enerjisini toplamalı ve puan kazanmak ve galibiyeti güvence altına almak için hedef bölgelerinden birine yatırmalı.

Pokemon UNITE Apk
Pokemon UNITE Apk

Pokémon Unite,   Google Play Store ve Apple App Store’dan indirilebilir . Ön kayıt yaptıran oyuncular, Pikachu Unite lisanslarını ve Holowear—Festival Style: Pikachu’yu ücretsiz olarak almak için oyuna giriş yapabilirler. Ancak Google Play Store’dan Pokémon Unite indirirken bir hata ile karşılaşıyorsanız bunun için APK ve OBB dosyalarını kullanabilirsiniz.

Diğer Pokémon oyunlarında bulunmayan Pokémon UNITE’de deneyimleyeceğiniz çok şey var ve şimdi nihayet Nintendo Switch’e sahip olmayanlar tarafından oynanabilir. İşte APK aracılığıyla Pokémon UNITE’ye başlama süreci .

Pokemon UNITE Apk + Obb İndir

Bu Yazımızda Okuyun :   ExpressVPN Mod Apk İndir v10.1.1 (Premium Sürüm)

OBB 155 MB’de biraz daha büyük olduğundan, APK yaklaşık 26 MB olduğundan bu dosyaların indirilmesi çok uzun sürmemelidir. Oyunu yüklemek için fazladan depolama alanına ihtiyacınız olacak, çünkü cihazınızda 400 MB boş yer gerekiyor.

Pokemon UNITE Apk nasıl indirilir?

Pokemon UNITE Apk
Pokemon UNITE Apk
  • İlk olarak, yukarıda listelenen iki dosyayı Android mobil cihazınıza indirin.
  • Şimdi APK dosyasını bulup yüklemek isteyeceksiniz. Bunu yapmak için, Güvenlik ve Gizlilik ayarları aracılığıyla yapılabilecek, bilinmeyen kaynaklardan uygulamaların yüklenmesini etkinleştirmeniz gerekebilir.
  • APK’yı yükledikten sonra her iki OBB dosyasını da Android > OBB > com.tencent.baiyeint’e taşımanız gerekir.
  • Şu andan itibaren oyunu normal şekilde oynayabilmelisiniz.
”Google
1 Beğenmekten Vazgeç