Teknobu

Garena Free Fire Max Mod Apk (Güncel Sürüm) 2021


Garena Free Fire Max Mod Apk (Güncel Sürüm) 2021

Garena Free Fire Max Mod Apk (Güncel Sürüm) 2021

Android için Garena Free Fire Max Mod Apk 2021 Son Sürümü ücretsiz indirin. Garena free max mod apk ile sınırsız para elmas sınırsız özellikler mevcut.

Android için Garena Free Fire MAX APK Son Sürümü ücretsiz indirin. Popüler battle royale oyununun güncellenmiş sürümünün keyfini çıkarın. Gelişmiş grafikler, haritalar ve daha fazlasıyla dolu. 

Garena Free Fire, hepsinin en iyisi için bu kategoride olabilir. 50 oyuncu haritaya girer ve sadece bir tanesi üstte kalabilir. Silahları ve kaynakları toplayın , kendinizi korumak için barikatlar kurun ve yaklaşan fırtınadan kaçının.

Tek başınıza oynayın veya arkadaşlarınızla 4 kişilik bir takıma katılın . Mobil Battle Royale’ın güncellenmiş ve geliştirilmiş versiyonu olan Android için Garena Free Fire MAX indirmesini edinin!

Garena Free Fire Max Nasıl Oynanır ?

Garena Free Fire Max Mod Apk
Garena Free Fire Max Mod Apk

Battle Royale oyunlarını nasıl oynayacağınızı biliyorsanız, bu bölüme göz atabilirsiniz. Garena Free Fire MAX’ın nasıl oynanacağını anlamak oldukça basittir:

 • Bir uçaktan toplam 50 oyuncu fırlatılır ve haritaya paraşütle iner.
 • Ek olarak, herkes herhangi bir kaynak olmadan başlar. Her oyuncu silah, zırh ve diğer her şeyi toplamak için haritayı aramalıdır.
 • İçindeyseniz, yavaş yavaş size zarar verecek yaklaşan bir fırtına var. Zaman geçtikçe fırtına büyümeye devam edecek.
 • Ayakta kalan son oyuncu (veya takım) galip gelecektir.
Bu Yazımızda Okuyun :   Granny Outwitt Mod Apk İndir Hileli 2021

Oyun Modları

İşte 9 farklı Garena Free Fire MAX oyun modu. Hepsini deneyin ve favorilerinizi oynayın:

 • Savaş Royale
 • Hız Savaşı
 • Bomba Timi
 • Çatışma Kadrosu
 • Kartları Topla
 • Ele Geçirme Noktaları
 • Usta Silahlar
 • Uygulama

Garena Free Fire Max İpuçları

Garena Free Fire Max Mod Apk
Garena Free Fire Mod Apk

Oyunda yeniyseniz veya sadece becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız endişelenmenize gerek yok. Burada, gerçekten hızlı bir şekilde iyileşmek için bazı Garena Free Fire MAX profesyonel ipuçlarımız var!

 • Kasalar – Her şeyden önce, House Trick , her maçın en başından avantaj elde etmenin kolay bir yoludur. Temel olarak, paraşütünüzden fırladığınızda, hemen bulabileceğiniz en büyük evi hedeflemek istersiniz. Evler her zaman faydalı silahlar, zırhlar ve kaynaklarla doludur. Sadece bu da değil, evleri yağmalamaya çalışan düşman sürüleri olacak. Yani bir ev talep eden ilk kişi olmak istiyorsunuz.
 • Grenade Fake Out – İkinci Garena Free Fire MAX numarası el bombası kullanmaktır. El bombaları, gerçek bir silahtan ziyade bir saptırma olarak harcanması daha iyidir. Demek istediğimiz, bir el bombası kullanırken patlama, çevredeki diğer oyuncuları uyaracak. Bunu kendi avantajınıza kullanabilirsiniz. 4-5 saniye içinde bir el bombası patlayacak. Hedef konumunuza bir el bombası atın ve oradan uzaklaşın. Oyuncular patlamayı takip etmeye başladığında, onlara cehennemi yönetmekte özgürsünüz!
 • Tersine Kamp – Bir kampçıdan daha kötü olan nedir? Ters kamp . “Ters kamp nedir?” diye sorabilirsiniz. Bu, bir bölgede kamp kurma ve düşmanları bulunduğunuz yere çekme sürecidir. Birçok evde oyuncuların kendilerini gizleyebilecekleri dar köşeler ve mobilyalar vardır. Kampı tersine çevirmenin püf noktası tüm bu noktaları bilmektir. Bir ev talep edin ve bölgedeki tüm kampçıları uzaklaştırın. Bu yapıldıktan sonra, birkaç dikkat dağıtma turu ateşleyebilirsiniz. Ardından kendinizi olay yerinden uzaklaştırın ve oyuncuların konumunuzu takip etmesini bekleyin. Bu, el bombası numarasına benzer, ancak yalnızca evlerde yapılır.
 • Hareket Halinde Kalın – Bu, not edilmesi gereken en önemli şey olmalıdır. Garena Free Fire Max’te profesyonel olabilir ve bu yöntemle battle royale oyunlarında en iyi olmayı öğrenebilirsiniz. Daima hareket halinde kalın, 360 derecelik hareketler yapın ve her yönü izleyin. Bu özellikle evler için geçerlidir. ASLA tek bir yerde kamp yapmayın. Tek bir atış yapıldıktan sonra diğer oyuncuların sizi bulması için ısınırsınız. Öyleyse hareket et, hareket et, HAREKET ET! Ve unutmayın, atlama sizin arkadaşınızdır, ne kadar çok zıplarsanız, oyuncunun size nişan alması o kadar zor olur.
Bu Yazımızda Okuyun :   Android için Chikii Mod Apk Hileli 1.7.0 İndir

Garena Free Fire MAX Mod APK’sını indirin – Sınırsız Elmas

Destansı Battle Royale oyununa başlayın ve Garena Free Fire MAX APK ücretsiz indirmesini yükleyin. Bu sürümün sizin için herhangi bir kısıtlaması yoktur ve her açıdan oynaması gerektiği şekilde %100 keyif alabilirsiniz.

Garena Free Fire Max Mod Apk
Free Fire Max Mod Apk
Free Fire Max Mod Apk
Free Fire Max Mod Apk
”Google
1 Beğenmekten Vazgeç