Teknobu

Playstation Plus Ocak 2022 Oyunları Belli Oldu






Playstation Plus Ocak 2022 Oyunları Belli Oldu

Playstation Plus Ocak 2022 Oyunları Belli Oldu

Playstation Plus Ocak 2022 Oyunları Belli Oldu. 2022 Yılının Ocak ayında playstation plus’da hangi oyunlar olacak işte tüm detaylarıyla açıkladık.

PlayStation Plus Ücretsiz Oyunları Ocak 2022: Tahminler, Söylentiler, Sızıntılar ve Daha Fazlası hessini bu haberimizde açıkladık.

Her ay PlayStation Plus aboneleri, gelecek ayın ücretsiz oyun serisinin ne olacağını merakla bekliyor. Yarı heyecan ve yarı korkudan oluşan bir bekleyiş bu. Ne de olsa Sony, değerli taşlar kadar, bazen de daha fazlasını veriyor.

Playstation Plus Ocak 2022 Oyunları
Playstation Plus Ocak 2022 Oyunları

2021 biraz karışık geçti, ancak Ocak 2022’nin PlayStation Plus programına ilişkin son sızıntı doğruysa, yeni yıla iyi bir başlangıç ​​yapacağız gibi görünüyor. İşte Ücretsiz olacak Playstation Plus Ocak 2022 Oyunları aşağıdadır.

Playstation Plus Ocak 2022 Oyunları Nelerdir?

Ralli oyunları denince akla gelen ilk yapımlardan biri olan DIRT serisinin son oyunu ‘DIRT 5’ hem PS4, hem de PS5 sahiplerine hediye ediliyor.

Bu Yazımızda Okuyun :   GTA 5 PS4 Sınırsız Para Hilesi 2021

Bir başka hediye edilen oyun ise Coffee Stain Publishing tarafından piyasaya sürülen FPS oyunu ‘Deep Rock Galactic’ oldu.

Dikkat çeken bir başka yapım ise, gelmiş geçmiş en iyi JRPG serilerinden biri olan ve sıra tabanlı oynanış yapısıyla milyonlarca hayranı olan Persona serisinin son halkası, Persona 5 Strikers oldu.

Deep Rock Galactic (PS5 / PS4)

Dirt 5 (PS5 / PS4)

Persona 5 Strikers (PS4)

”Google
1 Beğenmekten Vazgeç