Teknobu

Vodafone Çark Hilesi 2 Kere Çevirme Nasıl Yapılır?


Vodafone Çark Hilesi 2 Kere Çevirme Nasıl Yapılır?

Vodafone Çark Hilesi 2 Kere Çevirme Nasıl Yapılır?

Vodafone Çark Hilesi 2 Kere Çevirme Nasıl Yapılır? Vodafone Yanımda Sınırsız Çark Çevirme Hilesi, Vodafone hediye çarkı kaç günde bir çevir işte tüm hile yöntemleri.

Vodafone Yanımda Bana Ne Var Çarkı İnternet Hilesi ve Taktiği ile ilgili herşeyi öğreneceksiniz Vodafone çark hilesi 2 kere çevirme nasıl yapılır bilgileneceksiniz.

Vodafone yanımda uygulaması vodafone hat sahiplerinin sıklıkla kullandığı uygulamalardan biridir. Müşteri hizmetleri aramadan tüm işlemlerini rahatlıkla yapabildiğiniz vodafone yanımda ayrıca parasız internet veren bana ver ile kullanıcılarına internet dağıtmaktadır.

Vodafone yanımda bana ne var çark çevirerek internet kazanmak isteyenler son günlerde gelen hediye çeklerinden dolayı fazlaca keyifsiz olduklarını görmekteyim. Hediye çeklerinden yada kampanyalardan ziyade parasız internet kazanmak isteyen vodafone hat sahipleri için bu yazımızda vodafone bana ne var hakkında ayrıntılı bilgi vermeye çalışacağım.

Vodafone Çark Hilesi 2 Kere Çevirme Nasıl Yapılır?

maxresdefault 1 1

Vodafone bana ne var çarkını haftada 1 defa çevirebilirsiniz. Vodafone yanımda bana ne var kısmını tıkladıktan sonra kazandığınız hediye size hemen tanımlanır. Çarkı haftada 1 defa çevirebilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Yazılım Öğrenmek İstiyorum Nereden Başlamalıyım 2021

Her hafta Pazartesi çekiliş sıfırlanır ve size yeni bir hak tanınırız. Genelde sorulan sorulardan biri ise Vodafone Çark Hilesi 2 Kere Çevirme Nasıl Yapılır sorusudur. İster faturalı olun isterse faturasız haftalık 1 defa çark çevirme hakkınız vardır. 2 kere çark çeviremezsiniz.

Vodafone Yanımda Çark Çevirme Paralı Mı

Vodafone yanımda uygulaması tamamen ücretsiz olarak hizmet sunan uygulamalardan biridir. Uygulama içerisinde bana ne var çark çevirme aynı şekilde parasız olarak sunulan hizmetlerden biridir. Bana ne var çarkını çevirdiğinizde her hangi bir ücret ödemezsiniz.

vodafone bana ne var hediye

Vodafone Yanımda Çark Çevirme Nasıl Yapılır

Vodafone yanımda çark çevirme hakkınız pazartesi hattınıza tanımlar eğer hakkınız varsa uygulama içerisinde Bana Ne Var kısmını tıkladığınızda çark karşınıza çıkıyorsa çevirme hakkınız olduğunu gösterir. Çevirme hakkınız yoksa en son kazandığınız hediye ne ise onun görürsünüz.

Çark çevirme hakkınız olduğunuz çarkı dilediğiniz yöne çevirdiğinizde çark dönmeye başlayacaktır. Çark durduğunuzda size çıkan hediye ne ise anında hattınıza yüklenecek yada size bildirilecektir. Çarktan size çıkan hediye 1 hafta boyunca geçerli olacaktır.

Bu Yazımızda Okuyun :   Hep Yek 4 Gürkan Yok mu, Gürkan Neden Yok?

Bana ne var çarkında 2GB – 1GB – 500MB ve 4GB internet, dakika, sms, hediyeler, indirim kuponları ve sürpriz hediyeler çıkabilir.

”Google
1 Beğenmekten Vazgeç