Teknobu

Pelkas’ın son durumu Hastaneye götürülmüştü! İşte 2021


Pelkas’ın son durumu Hastaneye götürülmüştü! İşte 2021

Pelkas’ın son durumu  Hastaneye götürülmüştü! İşte 2021

Pelkas , Skubic ile havada çok sert bir şekilde çarpıştı ve yerde kaldı. Boynunu hareket ettirmekte zorlanan Pelkas, oyundan alındı ve direkt olarak saha kenarında bekleyen ambulansa götürüldü. İşte gelen bilgilere göre, Pelkas’ın son durumu…

Pelkas’ın son durumu

Maç içerisinde topla birlikte sıkça Konyaspor ceza yayına kat eden Pelkas, Konyaspor savunmacılarının en büyük belası oldu.

PELKAS’IN SON DURUMU

Ahmet Selim Kul: Pelkas buraya geldiğinde bilinci açıktı. Boyun ve kafa bölgesi için MR çekiliyor. Tedbir amaçlı testler yapılıyor. Şu an için korkulacak bir şey yok gibi görünüyor. Fenerbahçeli yönetimi de maç biter bitmez hastaneye geldi.Karşılaşmada Fenerbahçe’nin 2-0’lık üstünlüğünün sürdüğü sırada, dakikalar 80’i gösterirken rakip oyuncu Skubic ile havada çarpışma yaşayan Pelkas, çok sert bir şekilde yerde kaldı.Yerde kalmasının ardından özellikle boyun bölgesinin hareket ettirmekte zorlanan yıldız oyuncu, oyundan çıkmak zorunda kaldı.

Pelkas’ın yerine oyuna Samatta dahil olurken, Yunan orta saha direkt olarak ambulansa götürüldü. Yayıncı kuruluştan verilen bilgiye göre, bilinci yerinde olan Pelkas kontrol amaçlı hastaneye götürüldü.

Bu Yazımızda Okuyun :   Galatasaray Sivasspor Maç Tahmini (07.03.2021)
 Pelkas'ın son durumu

Sakatlanan Dimitris Pelkas’ın sakatlık ve sedyeyle götürülüş anı şöyle görüntülendi:

”Google
14 Beğen