Teknobu

Peaky Blinders 6. Sezon Çıkış Tarihi, Oyuncular, Konu, Fragman


Peaky Blinders 6. Sezon Çıkış Tarihi, Oyuncular, Konu, Fragman

Peaky Blinders 6. Sezon Çıkış Tarihi, Oyuncular, Konu, Fragman

Peaky Blinders 6. Sezon Çıkış Tarihi, Oyuncular, Konu, Fragmanı hakkında tüm detaylar bu haberimizde. Peaky Blinders 6. Sezon ile ilgili tüm detayları bu yazımızda öğrenin.

Peaky Blinders 6. Sezon Çıkış Tarihi, Oyuncular, Konu, Fragman burada tartışılacak. Peaky Blinders’ın son sezonu altıncı sezonu olacak; Çekimler bittiğine göre, Tommy Shelby’yi küçük ekranda bir kez daha görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Peaky Blinders 6. Sezon

Peaky Blinders 6. Sezon
Peaky Blinders 6. Sezon

Dizinin beşinci sezonu, Haziran 2021’de çekimlerin sona ermesinden sonra söz verilen resmi Twitter hesabı “destansı” olacak. Hayranların en sevdiği karakterler geri döndüğünde bir “patlama” meydana gelecek ve sonunda çok sayıda yüksek profilli aktör belirecek. Peaky yaratıcısı Steven Knight kısa süre önce “Geri döndük ve daha da iyiyiz” dedi. COVID virüsü nedeniyle bir üretim gecikmesinin ardından, aile şimdi daha da savunmasız.

Netflix, BBC’nin şu anki dizileriyle birlikte diziyi ve önceki sezonları yılın ilerleyen aylarında sunacak. Peaky Blinders 6. Sezon resmi olarak Haziran 2021’de tamamlandı. Bolton News tarafından Nisan ayında Bolton’un Le Mans Crescent’inde çekimlerin başladığı bildirildi. Nisan 2021’de geçen Peaky Blinders bölümü de Emmett J Scanlan tarafından paylaşıldı ( Billy Sınıfı).

Bu Yazımızda Okuyun :   İzmir'deki selde can kaybı 02.02.2021

Peaky Blinders 6. Sezon Çıkış Tarihi

Peaky Blinders’ın resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşılan videoya göre dizinin final sezonu 2022 yılında yayımlanacak.

Peaky Blinders 6. Sezon Oyuncu Kadrosu

Peaky Blinders’ın yaratıcısı Steven Knight, aktör Cillian Murphy ile birlikte

Ne yazık ki, Helen McCrory, Doctor Who’nun beş serisinin hepsinde göründükten sonra 16 Nisan 2021’de kanser teşhisi konduktan sonra öldü.

Polly, dizinin yeni bölümlerinde yer almıyor, bu nedenle McCrory’nin çekimlere katılıp katılamayacağı belli değil. 

McCrory, Cillian Murphy’nin Peaky’deki “en yakın meslektaşı”ydı ve McCrory’nin hayatını nasıl yaşadığı onu eğlendiriyordu.

Peaky’de en yakın meslektaşım olmasının yanı sıra birlikte çalışmaktan en çok keyif aldığım oyunculardan biriydi. Malzemesi ne olursa olsun, onu her zaman özel yaptı. Birbiri ardına güç ve kırılganlık sergiledi. Havalı ve eğlenceli olmasının yanı sıra karşılaştığı herkese karşı şefkatliydi. The Guardian ile yaptığı röportajda, hayatından ne kadar etkilendiğini, işini ve ailesini nasıl bu kadar güzel bir şekilde dengelediğini anlattı.

Bu Yazımızda Okuyun :   2021 Asgari Ücret Ne Kadar Olacak ?

Peaky Blinders oyuncusu Benjamin Zephaniah kısa süre önce diziyi Helen McCrory olmadan çekmenin “zor” olduğunu, ancak bu, dizide görünmeyecek anlamına gelmediğini açıkladı.

Dizinin nasıl sona erdiğine bağlı olarak, faşist politikacı Oswald Mosley rolünde yeniden ortaya çıkacağı kesin. Ancak dizi finalinden sonra Oswald, Tommy’den çok farklı olacak.

Paul Anderson (Arthur Shelby), Harry Kirton (Finn Shelby) ve Sophie Rundle’ın (Ada Thorne) yanı sıra, diğer önde gelen oyuncular muhtemelen geri dönecek.

En yeni kadro üyesi Conrad Khan, Peaky Blinders 6. Sezon senaryolarının “harika” olduğunu söylüyor. Karakteri hala biraz gizemli olsa da aktör NME’ye rolün “bir rüyanın gerçekleşmesi” olduğunu söyledi.

”Google
Beğen