Web Analytics
Teknobu

Haikyuu 6. Sezon Ne Zaman Çıkacak?
Haikyuu 6. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Haikyuu 6. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Haikyuu 6. Sezon Ne Zaman Çıkacak? Haikyuu 6. Sezon Çıkış tarihi ne zaman? Haikyuu 6. sezon hakkında merak edilen herşey bu yazımızda.

Birçok anime sever, Haikyuu 6. Sezonun ne zaman çıkacağını merak ediyor. Haikyuu, dünyanın her yerinden hayranlar tarafından sevilen en popüler anime ve manga serilerinden biridir. Haikyuu manga serisi Haruichi Furudate tarafından yazılmış ve resimlenmiştir. Anime dizisi Haikyuu, Susumu Mitsunaka ve Masako Sato tarafından yönetiliyor ve Taku Kishimoto tarafından yazılıyor.

Haikyuu 6. Sezon Çıkış Tarihi

Haikyuu 6. Sezon
Haikyuu 6. Sezon

Haikyuu 6. sezon çıkış tarihi hakkında resmi bir açıklama yapılmadı . Bunu yeniden ifade edelim, Production IG, Haikyuu Anime Serisinin bir sonraki bölümü olan Haikyuu Sezon 5’in yenilenmesi hakkında herhangi bir resmi açıklama yapmadı.

Şimdiye kadar dört sezon yayınlandı. İlk üç sezon 2014’ten 2016’ya kadar sırayla yayınlandı. Ancak, Haikyuu’nun dördüncü sezonu iki cilt halinde geldi. İlk bölüm 2020’nin başında yayınlanırken, ikinci bölüm Ekim 2020’de yayınlandı.

Dördüncü sezonun bölünmesi birçok hayran ve haber kuruluşunun kafasını karıştırdı ve dördüncü sezonun ikinci bölümünün 5. Sezon olarak kabul edilmesine yol açtı. Kafanız karışmasın! 5. sezon henüz çıkmadı. Biz arasındaki boşluğu yılları olduğunu görmek üzere Sezon 3 ve Sezon 4. Haikyuu nedeniyle, hatta önümüzdeki sezonda gerçekleşmesi muhtemeldir. Şirket bir sonraki seriyi yenilemeye karar verirse, Haikyuu Sezon 5’in prömiyeri 2022’nin başında (alabileceğimiz en erken tarih) veya 2022’nin sonlarında olabilir. Her şey Production IG’ye bağlıdır Umarım, Haikyuu Sezon 5’in çıkış tarihini yakında duyacağız.

”Google
15 Beğenmekten Vazgeç