Teknobu

Otobüs Simulator Ultimate Apk Para Hilesi 1.4.7 İndir


Otobüs Simulator Ultimate Apk Para Hilesi 1.4.7 İndir

Otobüs Simulator Ultimate Apk Para Hilesi 1.4.7 İndir

Otobüs Simulator Ultimate Apk oyununu zevkle oynuyor musunuz , oynarken paranız mı yetmiyor. O zaman Otobüs Simulator Ultimate Apk Para Hilesi1.4.7 mod apk’yı sizlerle paylaşalım paranız hiç bitmesin.

Otobüs simulator ultimate apk oyununu severek oynayanlarda mısınız ? sizlerde bu oyunda daha fazla özellik keşfetmek oyunu sınırsız ve kilitsiz bir şekilde oynamak istiyorsanız o zaman size vereceğimiz Otobüs Simulator Ultimate Apk Para Hilesi 1.4.7 sürümünün indirme bağlantısına tıklayara bu oyunu ücretsiz indirebilirsiniz.

Otobüs Simulator Ultimate Apk Hakkında

Bu, başka ilginç oyunlar yayınlayan bir geliştirici olan Zuuks Games’ten yeni çıkan bir otobüs oyunudur. Bu şirket tarafından piyasaya sürülen bir diğer ilginç oyun ise Truck Simulator 2018’dir. Bu yeni otobüs simülatöründe sizi pek çok ilginç şey bekliyor. Bu oyunda tamamen gerçekçi otobüs sürüşünü ve rotalarını deneyimleyin.

Türkiye, İspanya, Brezilya, Rusya, Almanya ve daha fazlasını kapsayan bu oyunun gerçekçi şehir haritalarını keşfedin. Hiç kendi otobüs firmanız olmasını düşündünüz mü? Bu muhteşem oyunda bir tane kurabilirsiniz. Tarihteki en büyük otobüs şirketini kurmak için oyunu hemen indirin.

Bu Yazımızda Okuyun :   Hileli Brawl Stars Mod Apk 33.151 (Sınırsız Para / Kristaller / Biletler)
Otobüs Simulator Ultimate Apk Para Hilesi

Otobüs Simulator Ultimate Apk Oyun özellikleri

Otobüs Simulator Ultimate Apk, gerçekçi özellikleri deneyimlemek için herhangi bir mobil cihazda oynanabilecek bir oyundur. Oyun, sahip olduğu tüm özellikler sayesinde çok ilginç. Bu özellikler aşağıda vurgulanmıştır.

 • Farklı yerlerdeki ofisler: Büyük bir otobüs şirketine sahip olmak için dünyanın farklı yerlerinde ofislere ihtiyacınız olacak. İlginç bir şekilde, bunu bu oyunda yapabilirsiniz.
 • Sunduğu çok oyunculu ligin keyfini çıkarın. Bu, gerçekleştirilecek pek çok aktivite içeren ilgi çekici bir oyundur.
 • Gerçekçi Tepkiler: Bu oyundaki tüm yolcularınız, siz onları varış noktalarına götürürken gerçekçi ve sosyal tepkiler verecektir.
 • Yolcular da sizin için yorumlar bırakacak. Bu nedenle, onlara en iyi hizmeti vermeniz gerekir.
 • Otobüs Simulator Ultimate Apk, otobüsler için gerçekçi iç mekanlar sunar ve 13 adede kadar tur otobüsü vardır.
 • Otobüsünüz de çalabileceğiniz 250’den fazla radyo istasyonu var
 • Hava durumu ve trafik sistemi gibi gerçekçi özellikler. Bunlar oyunu daha gerçekçi kılar.
 • Yolcunuz için, özellikle uzun yolculuklarda olanlar için bir dinlenme alanı
 • Kolay ve sezgisel kontroller, gerçekçi otobüs ve oyun ses efektleri
Bu Yazımızda Okuyun :   Modlu Bip Apk İndir 2021

Bu harika özelliklerle, bu oyunu oynama fırsatını kaçırmak istemezsiniz. İşin iyi yanı, Google Play Store’da ücretsiz olarak indirilebiliyor olmasıdır. Ayrıca herhangi bir Android cihaza da yükleyebilirsiniz. Bus Simulator Ultimate, farklı diller için destek sunar.

Yukarıda bahsedilen tüm özelliklerin keyfini çıkarmak için Otobüs Simulator Ultimate Apk Para Hilesini mobil cihazınıza indirin.

Otobüs Simulator Ultimate Apk Nasıl Oynanır

Sezgisel ve basit kontrolleri sayesinde bu oyunu oynamak kolaydır. Bu oyunu mobil cihazınızda oynamak için aşağıdaki adımları izleyin:

 • Otobüsünüzü başlatmak için Durdur / Başlat Düğmesini kullanın
 • Ekranınızın sağ tarafında kaymayı görürsünüz. D pozisyonuna getirin
 • Otobüsünüzü kontrol etmek için hızlanma ve molalar düğmesini kullanın.

Otobüs Simulator Ultimate Apk Para Hilesi 1.4.7 İndir

Yükseltmeler ve yeni otobüslerin kilidini açmak için sınırsız para ve para kazanın. Bu teklife ve daha fazlasına sahip olmak için Otobüs Simulator Ultimate Apk Para Hilesi 1.4.7 İndirin.

APK MOD 1
Otobüs Simulator Ultimate Apk Hilesi 1.4.7 İndirin.
”Google
10 Beğen

Yapılan Yorumlar