Teknobu

Nova Launcher Prime Apk Son Sürüm v7.0.22 (2021) İndir


Nova Launcher Prime Apk Son Sürüm v7.0.22 (2021) İndir

Nova Launcher Prime Apk Son Sürüm v7.0.22 (2021) İndir

Nova Launcher Prime APK Son Sürümünü şimdi android için ücretsiz indirin. Android mobil cihazınızın renkler, arka planlar, temalar ve efektler gibi birçok farklı özelliğini değiştirin. Hadi şimdi Son sürüm nova launcher prime apk’yı indirmek için yazımızı okuyun.

Nova Launcher prime apk ile android cihazlarınız şekillenecek bu güzel uygulamayı indirmek için yazımızın sonunda sizlere nova launcher prime apk indirme bağlantısını vereceğiz. 2021 yılı için en güncel sürümdür.

Nova Launcher Prime APK 7.0.22 Bilgileri

İsim SoyisimNova Launcher Prime
İle uyumluAndroid 4.3+
Son sürüm7.0.22
Google Play Bağlantısıcom.teslacoilsw.launcher.prime
Fiyat4.99
Boyut10 bayt
ModPrime özelliklerin kilidi açıldı
KategoriKişiselleştirme

Başlamak için kendinize Nova Launcher Prime nedir ve nasıl çalışıyor diye soruyor olabilirsiniz. Eh, bu soruların ikisi de basit terimlerle cevaplanabilir.

Temel olarak, Nova başlatıcısı, telefonunuzun genel görünümünü değiştirmenize ve özelleştirmenize olanak tanıyan bir başlatıcı yükleyici aracıdır. Bu, farklı renkleri, temaları, arka planları, widget’ları ve hatta görsel efektleri içerir. Nihayetinde Nova Launcher Prime’ın amacı, Android mobil cihazınızda en kişisel, duyarlı ve sezgisel deneyimleri yaratmaktır. Bu nedenle, bu başlatıcının tüm kullanıcıları genel olarak onu süper rahat ve kullanımı kolay bulacaktır.

Bu Yazımızda Okuyun :   Roblox Mod Apk 2.476.421365 Sınırsız Robux Hileli Güncel Sürüm
Nova Launcher Prime Apk Son Sürüm v7.0.22 (2021) İndir
Nova Launcher Prime Apk Son Sürüm v7.0.22 (2021) İndir

Nova Launcher Prime APK Özellikleri

Şimdi Nova Launcher Prime uygulamasının farklı özelliklerinden bahsedelim. Bir başlatıcı aracı olarak, açıklanmadıkça kullanıcıların bilmeyeceği çeşitli yönler vardır. Bu şekilde, başlatıcı uygulamasını indirmeyi seçtiğinizde tam olarak ne aldığınızı size bildirebiliriz.

Bir bütün olarak, bu uygulamalar, kullanıcılara en iyi ve en sorunsuz deneyimi sunmak için entegre edilmiştir. Kullanıcıların erişmekten keyif alacakları uygulamanın en önemli özelliklerinin tümü şunlardır:

nova launcher prime apk free download
Nova Launcher Prime Apk Son Sürüm v7.0.22 (2021) İndir

Özelleştirilebilir Simgeleri Kullanın: İlk olarak, akıllı telefonlar ve diğer mobil cihazlardaki simgeler hakkında konuşmak için bir dakikanızı ayıralım. Zaman geçtikçe, bu simgeler giderek daha az çekici görünüyor. Daha basit ve daha az sezgisel yaklaşımlar benimsemek. Bununla birlikte, Nova Launcher Prime ile tüm simgelerinizi olmasını istediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz. Telefonunuzla daha kişisel ve eğlenceli bir deneyim yaşayın.

Uygulamalarınızı Düzenlemek için Alt Izgaralar ve Klasörler Oluşturun: Artık zamanınızı boşa harcayan dağınık ve düzensiz uygulamalar asla olmayacak. Çok sayıda farklı uygulamaya sahip olduğunuzda, aralarında gezinmek zor olabilir. Böylece, artık kolay bulgular için tüm farklı uygulamalarınızı uygun klasörlerde ve alt ızgarada yeniden tahsis edebilirsiniz. Her uygulama doğru klasör ve türe yerleştirilecektir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Kingdom Guard Mod Apk (Güncel Sürüm) 2021

Cihazınızın Renklerini Değiştirin: Favori renkler söz konusu olduğunda birçok farklı tercih vardır. Öyleyse neden cihazınız tarafından yapılan belirli renklerle sınırlı kalmalısınız? Tüm spektrumda yer alan düzinelerce harika renge erişmek için bu uygulamayı kullanın. Cihazınızın birçok yönünün renklerini değiştirin. Bu, klasörleri, arka planları, kaydırma çubuklarını, aramayı ve daha fazlasını içerecektir!

Farklı Animasyonları Değiştirin: Renklerinizi değiştirmenin yanı sıra, kaydırma geçişlerinin ve diğer animasyonların etkilerini de değiştirebilirsiniz. Kaydırma gibi basit bir şeyin biraz sıkıcı görünebileceğini anlıyoruz. Bu nedenle, deneyime biraz eğlence katmaya ne dersiniz? Cihazınızda farklı ekranlar arasında geçiş yaparken tüm animasyonları değiştirebilirsiniz.

download nova launcher prime for android
Nova Launcher Prime Apk Son Sürüm v7.0.22 (2021) İndir

Hızlı ve Kolay Kullanıcı Arayüzü: Birçok özelliğin olmasının yanı sıra, uygulama yine de şaşırtıcı derecede hızlıdır. Tüm eylemleri göz açıp kapayıncaya kadar kontrol edebilirsiniz. Uygulamanın varlığından dolayı kalitede herhangi bir gecikme veya düşüş olmaz.

Reklamsız Deneyim: Android için Nova Launcher Prime’ı seçerken ek özellikler elde edersiniz. Temel sürümde hala deneyiminize göre bir sürü reklam var. Ancak, bu premium sürüm sizin için tüm bunlardan kurtulacaktır. Dikkatiniz dağılmadan veya sınırlama olmadan uygulamanın keyfini çıkarın.

Bu Yazımızda Okuyun :   ReBrawl Apk indir Son Sürüm 2021

Nova Launcher Prime APK Ücretsiz İndir

Doğru, Nova Launcher APK Prime sürümünü indirmeyi seçtiğinizde, cebinizden veya kartınızdan tek bir kuruş ödemenize gerek yok.

Bunun yerine, cihazınızı kişiselleştirmek için kullanılan tüm harika özelliklere ve eklemelere odaklanın. Bunun bir bedeli olması gerekmiyor. Aslında, tüm bu özelliklerin kendi cihazınızın temel işlevlerine dahil edilmiş olması gerekirdi.

Böylelikle temelde böyle bir uygulamaya borçlu oluyorsunuz. Bununla birlikte, Android’iniz için Nova Launcher APK full Prime indirmesine kendinizi yönlendirmeye devam edin. Ardından, telefonunuzun veya tabletinizin tüm çeşitli yönlerini özelleştirmeye başlayabilirsiniz.

Downlaod APK 300x55 39
”Google
18 Beğenmekten Vazgeç