Teknobu

Nintendo Switch’te Netflix Nasıl İzlenir 2021


Nintendo Switch’te Netflix Nasıl İzlenir 2021

Nintendo Switch’te Netflix Nasıl İzlenir 2021

Nintendo Switch’te Netflix Nasıl İzlenir ; Nintendo Switch sadece oyun oynamak için değildir. Switch’inizle Netflix izleyebilir ve bunun gibi çok daha fazlasını yapabilirsiniz . Bu makale tamamen Nintendo Switch’te Netflix Nasıl İzlenir hakkındadır . Nintendo Switch, bir Japon çok uluslu tüketici elektroniği ve video oyunu şirketi olan Nintendo tarafından geliştirilen karma bir video oyun konsoludur. Taşınabilir cihaz ve ev konsolu olarak kullanılabilir. Standart düğmelere ve hareket algılamaya sahip kablosuz Joy-Con denetleyicileri, elde tutulan tarzı oynamayı desteklemek için konsolun her iki tarafına da takılabilir.

Çoğunuz Netflix’in ne olduğunu zaten biliyorsunuzdur , ancak Netflix’in ne olduğunu bilmeyenler için Netflix, Inc. bir Amerikan yapım ve medya yardımları sağlayıcı şirketidir. Temel olarak, en sevdiğiniz filmleri, dramaları, dizileri ve TV şovlarını tek bir yerde izleyebilirsiniz. Nintendo Switch, Microsoft’un Xbox One ve Sony’nin PlayStation 4 ve Playstation 5’iyle rekabet halinde olan sekizinci nesil bir konsoldur .

Nintendo Switch'te Netflix Nasıl İzlenir 2021

Nintendo Switch’te Netflix İzleyin İşte Detaylar :

Netflix ; Android, iOS, Windows ve Nintendo Switch, Firestick, Roku ve çok daha fazlası gibi çoklu akış cihazları dahil olmak üzere çeşitli platformlarda desteklenir. Şu anda, YouTube ve Hulu gibi uygulamalar resmi olarak Nintendo Switch’te mevcuttur. Bununla birlikte, Switch Netflix’i resmi olarak desteklemiyor, ancak yine de milyonlarca kullanıcı zaten Netflix’ten keyif alıyor. Şimdi bunu nasıl yaptıklarını göreceğiz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Samsung Galaxy M11 İddia Edilen Özellikler, Renderler Sızdı
image 66

Aşağıda verilen adımları izleyin ve kolayca yapabilirsiniz.

 1. Öncelikle televizyonunuza Nintendo Switch’i kurmanız gerekir .
 2. İkinci olarak, Netflix uygulamasını yükleyin ve oturum açın. Alternatif bir yöntem, Nintendo Switch ana ekranına gidip arama filtrelerinden Netflix’i seçip yüklemektir.
19538 Switch 1 1 scaled

Switch’te Netflix Nasıl Kullanılır

Netflix uygulaması Nintendo e-Shop’ta mevcut değil. Yalnızca Yeni Nintendo 3DS, Nintendo 2DS, Yeni Nintendo 3DS XL, Nintendo 3DS ve Nintendo 3DS XL dahil olmak üzere Nintendo’nun 3D ailesi tarafından desteklenir. 

Netflix Geçiş Yapma-2020

TV’nizde Nintendo Switch’i Kurma Adımları

 • Adım 1: Nintendo Switch Dock’un arka kapağını açın.
 • Adım 2: USB fişini NintendoSwitch’den AC adaptörüne bağlayın ve ardından AC adaptörünün diğer ucunu bir duvar prizine bağlayın.
 • Adım 3: HDMI kablosunun bir ucunu HDMI OUT terminaline ve ardından diğer ucunu TV’nizdeki bir HDMI bağlantı noktasına bağlayın.
 • 4. Adım: TV’yi açın ve doğru HDMI girişini seçin.
 • Adım 5: TV’nizde Nintendo Switch’i başlatın ve ana menü seçeneğini açın.

Nintendo Switch’te Netflix Yükleme Adımları

 • Adım 1: Nintendo Switch TV’nizde başlatıldığında, oturum açma kimlik bilgileriyle açın.
 • Adım 2: Ana ekrana gidin ve e-mağaza simgesini seçin.
 • 3. Adım: E-mağaza mağazası açıldığında, ekran klavyesini almak için arama çubuğunun yanındaki kutuyu seçin.
 • Adım 4: Arama kutusuna Netflix girin ve ardından Tamam’a tıklayın.
 • Adım 5: Arama sonucundan Netflix uygulamasını seçin.
 • 6. Adım: Netflix uygulamasını yükleyin ve kesintisiz akıştan yararlanmak için Netflix kimliğinizle oturum açın.
Bu Yazımızda Okuyun :   Uluslararası Şirketleri Hackleyen 16 Yaşındaki Hacker Yakalandı

Bu yöntem birçok kişi tarafından test edildiğinden ve sorunsuz çalıştığından bu yöntemin sizin için çalıştığını umuyoruz.

”Google
12 Beğen

Yapılan Yorumlar