Teknobu

Netflix’i Ücretsiz Olarak Nasıl İzleyebilirim?


Netflix’i Ücretsiz Olarak Nasıl İzleyebilirim?

Netflix’i Ücretsiz Olarak Nasıl İzleyebilirim?

Netflix şu anda dünyanın en büyük OTT (over-the-top) orijinal içerik sağlayıcısıdır. Platformunda dünyanın en beğenilen ve en çok beğenilen şov ve filmlerinden bazılarına sahiptir ve bu nedenle dünyanın her yerinden insanlar tarafından çok beğenilmektedir. Ancak eski klişe ilerledikçe, iyi olan her şeyin bir bedeli vardır. Netflix de hizmetleri için çok yüksek abonelik ücretleri talep ediyor ve pek çoğu bunu karşılayamıyor.

Netflix Abonelik Planları nelerdir?

Netflix Hindistan fiyatlandırması

Hindistan’da şu anda dört Netflix Abonelik Planı bulunmaktadır. Bunlar şunları içerir –

1- 199 Mobil Plan -Başlangıç ​​planı ayda 199 INR’dir, ancak çeşitli kısıtlamalarla birlikte gelir. Yalnızca Akıllı Telefonlarda desteklenir ve başka herhangi bir cihazda çalışmaz. Ayrıca içeriği sadece standart kalitede ve tek bir cihazda izleyebilirsiniz.

2- 499 Temel Plan – Aylık 499 INR tutarındaki bu plan, akıllı telefon, tablet, dizüstü bilgisayar ve TV dahil olmak üzere istediğiniz herhangi bir cihazda SD içeriğini izlemenizi sağlar. Aynı anda yalnızca bir cihazda sınırsız içerik akışı gerçekleştirebileceksiniz.

3- 649 Standart Plan – Aylık 649 INR için olan bu Plan, Full HD 10180p’de daha yüksek video kalitesi, birden fazla cihazda izleme yeteneği, aynı anda 2 ekranda izleme yeteneği, içeriğe sınırsız erişim ve seçenek gibi bazı ekstra özellikler sağlar. üyeliği istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Nvidia RTX 3080 Ti Sızdırıldı

4- 799 Premium Planı – Bu, ayda 799 INR ile mevcut en yüksek plandır ve 4K + HDR kalitesinde sınırsız içeriğe erişim sağlar. İçeriği 4 ekrana kadar aynı anda izleyebilirsiniz. Her türlü cihazda mevcuttur.

Amazon ise yalnızca 999 INR tutarında yıllık abonelik ve 129 INR tutarında aylık abonelik sağlayarak tüm içerik ve özelliklere erişim sağlar. Disney Hotstar + iki plan sunuyor: VIP yıllık 349 ve Premium yıllık 1499 INR ve yine tüm özellikleri veriyor. Netflix’in yayın planlarını Amazon Prime ve Disney Hotstar + ile karşılaştırdığımızda, Netflix fiyatlarının çok daha fazla olduğunu görebiliyoruz, bu da izleyicilerin Netflix Planlarını satın almasını çok zorlaştırıyor.

Ancak yine de, Netflix’te başka hiçbir yerde bulunamayan birçok benzersiz içerik ve özellik var ve bu nedenle birçok kişi Abonelik planlarına harcama yapmadan Netflix izlemenin herhangi bir yolu olup olmadığını soruyor.

Size iyi haberlerimiz var. Evet, herhangi bir abonelik planı almadan Netflix’i ücretsiz izlemenin bir yolu var. Peki bu yol nedir? Hadi bulalım –

Ücretsiz Netflix Nasıl İzlenir

Netflix'i ücretsiz izleyin

Netflix kısa süre önce yeni kullanıcıların bazı içerikleri ücretsiz olarak izlemelerine izin veren bir seçenek sundu. Bir Netflix aboneliği için ödeme yapmak zorunda kalırken Netflix’in sunduklarını deneyimlemek isteyen kullanıcılar, İzle-Ücretsiz bölümüne gidebilir (adres aşağıda verilmiştir). Buna Android akıllı telefonunuzdaki herhangi bir tarayıcıdan erişebilirsiniz. Dizüstü bilgisayar, masaüstü ve hatta Smart TV. Ancak Netflix’i iPhone veya iPad’de ücretsiz olarak izleyemezsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Nintendo Switch Deneyimini İyileştirmek İçin İpuçları

Abonelik Olmadan Ücretsiz Netflix İzleme Adımları

Netflix’i herhangi bir plana abone olmadan izlemek için aşağıda belirtilen adımları izleyin –

1- Tarayıcınızı yukarıda listelenen desteklenen cihazlardan herhangi birinde açın.

2- Aşağıdakileri tarayıcınızın adres çubuğuna kopyalayıp yapıştırın veya sadece https://www.netflix.com/in/watch-free bağlantısını tıklayın .

3- Web Sitesine ulaşmak için Enter’a tıklayın.

4- Mevcut olan ve ücretsiz olarak izlenen dizi ve filmlerden birini seçin.

Netflix ücretsiz dizi

Mevcut olan popüler şov ve filmlerden bazıları arasında Stranger Things, Murder Mystery, Bird Box, The Boss Baby Back in Business, Our Planet and Elite, Murder Mystery, Love is Blind ve çok daha fazlası yer alıyor. Şimdi Netflix İzle-Ücretsiz bölümüne gidin ve Netflix’teki en sevdiğiniz programı abone olmadan ücretsiz olarak izleyin.

”Google
24 Beğen