Teknobu

Night City’de Başlamak İçin 5 Temel Cyberpunk 2077 İpuçları


Night City’de Başlamak İçin 5 Temel Cyberpunk 2077 İpuçları

Night City’de Başlamak İçin 5 Temel Cyberpunk 2077 İpuçları

İlk başladığınızda, Cyberpunk 2077 gerçekten çok zor olabilir. Cyberpunk 2077 İpuçları ile bu zorlukları kolaylıkla atlatabilirsiniz. Harita simgelerle dolu, tonlarca menü ve mekanik aletler var ve dikkatiniz tonlarca farklı şekilde çekiliyor.  İster açık dünya RPG’lerinde deneyimli olun, isterse bu kapsamlı ve sürükleyici maceralara tamamen yeni adım atmış olun , bu Cyberpunk 2077 ipuçları bir adım önde başlamanıza yardımcı olacaktır.

Başlamak için bu Cyberpunk 2077 ipuçları, savaşın inceliklerine, karakterinizi yükseltmeye ve Night City’de gezinmeye odaklanmıştır. Karakterlerden, arsa noktalarından veya göreve özgü ayrıntılardan bahsedilmeyecek.

Cyberpunk 2077 İpuçları

1. Hareket Bulanıklığını ve Mercek Parlamalarını Kapatın

Modern oyunlarda hareket bulanıklığı giderek daha yaygın hale geldi ve bu iyi bir şey değil. Doğru koşullar altında kullanıldığında etkili olsa da, Cyberpunk 2077 gibi bir oyunda hareket bulanıklığı korkunçtur . Oyunun ultra-neon estetiği zaman zaman çok zor olabilir ve ortamdaki öğeleri veya düşmanları seçmeye çalışırken, her şeyin net ve temiz görünmesini istersiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Cyberpunk 2077 The Corpo Lifepath Görevi
Cyberpunk 2077 İpuçları
Cyberpunk 2077 İpuçları

Night City’deki yolculuğunuzu görsel olarak çok daha çekici hale getirmek için, seçenekler menüsünde hareket bulanıklığını mümkün olan en kısa sürede devre dışı bıraktığınızdan emin olun. Ayrıca bu renkli yansımalar çok fazla kullanıldığından mercek parlamalarını kapatmanızı öneririm, ancak bazı oyuncular karşıladıkları atmosferik dokunuşu takdir edebilir. Bu ekstra filtre efektleri, donanımınız için daha fazla vergilendirir ve genellikle oyunun daha yavaş çalışmasına ve daha fazla görsel aksaklık üretmesine neden olur. Her iki durumda da, özellikle bir konsolda oynuyorsanız, grafik ayarlarıyla uğraşmaktan korkmayın.

2. Düşman Cesetlerini ve Konteynırlarına Ateş Açın

Night City’de maceranıza bir paralı asker olarak başladığınızda, envanteriniz oldukça zayıf olacak. Birkaç parça kıyafet ve bir tabancanın yanı sıra, karakteriniz eli boş olacak. Neyse ki, gördüğünüz her kabı ve gövdeyi tarayın oldukça faydalı şeyler bulabilirsiniz. Cyberpunk haritasının her köşesi , yararlı ganimet kutuları ile doludur, ancak bunlar mini haritanızda işaretlenmemiştir.

image 59

Tarama düğmesine (konsollarda L1 / LB) dokunarak, genellikle renkli simgelerle gösterilen yakındaki herşeyi tarayarak nesneleri ortaya çıkarabilirsiniz. Satıcılara satmak için el bombaları, cephane, sağlık paketleri, rastgele önemsiz eşyalar ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz. Tarama konusunda gayret ediyorsanız, kısa sürede güzelliklerle dolu ağır bir sırt çantanız olacak.

3. Ekipmanınızla Esnek Olun

Yeni silahlar ve zırhlar satın almak pahalıdır, bu yüzden başlangıçta cephaneliğinizi genişletmek için düşmüş düşmanları taramanızı öneririm. Çok geçmeden daha güçlü bir şey bulacağınız için belirli bir donanıma fazla bağlanmayın. Bu özellikle giyim için geçerlidir, bu nedenle başlangıçta mükemmel kıyafeti bulmak konusunda çok fazla endişelenmeyin.

Bu Yazımızda Okuyun :   Cyberpunk 2077 Information Braindance Görevi Nasıl Tamamlanır ?
image 60

Birkaç saatlik oyundan sonra, karakterim ganimet şortları, güneş gözlükleri, motorcu ceketi ve kırmızı sıcak spor ayakkabılar giydi, çünkü bu giysiler bulduğum en iyi şeylerdi. Birkaç saat sonra, üst düzey düşmanlarla yapılan birkaç dövüş karşılaşması daha iyi (ve daha şık) teçhizat verdikçe tüm kıyafetleri çoktan değişmişti. İlk başta istatistiklerinizi en çok artıran şeylere bağlı kalın.

4.Kanuna Kadar Ana Görevlere Odaklanın

Cyberpunk 2077’nin hikayesi, Night City’nin çeşitli bölgelerinde size rehberlik eden üç ana eyleme bölünmüştür. Göz atmanız gereken tonlarca yan görev, savaş karşılaşması ve ilgi çekici nokta var, ancak 2. Perdeye ulaşana kadar haritanın çoğuna erişilemez. İlk bölgeyi keşfetmek için bolca zaman harcayabilseniz de, muhtemelen ekstra içeriğin çoğunu üstlenemeyecek kadar güçsüz hissedeceksiniz.

image 61

İlk ana görevler, dünya ve karakterler için çok sayıda anlatı bağlamı sunar, bu nedenle bonus görev işaretçilerine doğru koşmadan önce, hikayede biraz ilerleme kaydedin. Bazı kullanışlı araçların kilidini açacak, seviye atlayacak ve çok kısa sürede Night City’nin tüm tekliflerine hazır olacaksınız.

Teknik Yeteneğinizi ve Bedeninizi 7. Seviyeye Yükseltin

Oyunun başında, Karakterinizin yükseltebileceğiniz beş istatistiği vardır: Vücut, Refleksler, Teknik Yetenek, Zeka ve Havalı. Her istatistik oyunun farklı yönlerine karşılık gelir ve bu istatistikleri tercih ettiğiniz oyun tarzına göre yükseltmelisiniz. Örneğin, gizliliği tercih eden oyuncular Soğuk statının ve ondan kazanabileceğiniz farklı avantajların tadını çıkarırken, silahşörler Refleksler statüsünü tercih edecek. Bununla birlikte, genel oyun planınız ne olursa olsun, Vücudunuzu ve Teknik Yeteneğinizi en az 7. seviyeye yükseltmeyi düşünmelisiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Cyberpunk 2077'de FOV Nasıl Değiştirilir ?
image 62

Başlangıç ​​olarak, Vücut istatistiği size ekstra sağlık, dayanıklılık ve yakın dövüş hasarı verirken, Teknik Yetenek istatistiği zırhınızı her yükselttiğinizde% 5 artırır. Bunlar, başladığınızda sahip olabileceğiniz harika pasif bonuslardır, ancak bu ipucunun ana nedeni değildir. Bunun yerine, yüksek bir Teknik Yetenek statüsüne sahip olmak, kapıların kilidini açmanıza izin verir, bu da sık sık yapmanız gereken bir şeydir. Bazı erken yan görevler, söz konusu kapıları atlamanızı gerektirecektir, bu nedenle alternatif rotalar bulmak için zaman ayırmak istemiyorsanız, başlangıçta Teknik Yeteneğe yatırım yapmaya başlayın. Bazı kapılar yüksek bir Gövde statıyla da açılabilir, ancak diğer kapılar daha yaygındır, bu nedenle mümkün olduğunda Teknik Yeteneğe her şeyden önce öncelik verin.

”Google
17 Beğenmekten Vazgeç

Yapılan Yorumlar