Teknobu

Cyberpunk 2077’De Erişim Noktaları Nasıl Bulunur ?


Cyberpunk 2077’De Erişim Noktaları Nasıl Bulunur ?

Cyberpunk 2077’De Erişim Noktaları Nasıl Bulunur ?

Cyberpunk 2077’de Erişim Noktalarını nasıl kolayca bulabileceğinizi öğrenmek için doğru yerdesiniz.Bu oyunda erişim noktalarını öğrenmek için yazımızı okuyun.

Cyberpunk 2077‘deki Erişim Noktaları, adından da anlaşılacağı gibi, herhangi bir konuma, veriye veya cihaza erişmenizi sağlayan ara noktalardır. Ayrıca size para, işçiliği bileşenleri ve hızlı hackler dahil olmak üzere bazı ödüller verir, ancak yalnızca doğru sırayı girip bunlara erişebilirseniz. Bu nedenle, Cyberpunk 2077’de, özellikle düşman veya kısıtlı alanlarda Erişim Noktasını bulmak her zaman önemlidir. Bu noktaları bulduktan sonra, oyundaki farklı faktörlere erişmek için onları İhlal Protokolü mini oyunlarında kullanabilirsiniz.

Cyberpunk 2077 Erişim Noktaları Nasıl Bulunur

Erişim Noktalarını Cyberpunk 2077’de üç farklı yolla bulabilirsiniz:

  • Alanı Tara

Çevrenizdeki alanı tarayarak Erişim Noktasını kolayca bulabilirsiniz. Bu Erişim Noktası, bir ağa bağlanabilen herhangi bir cihaz olabilir. Örneğin antenler, dizüstü bilgisayarlar, konsollar, tv ekranları vb. Nesneler Erişim Noktası olabilir.

Alanı taradığınızda, bu noktalar ağ bağlantısına benzeyen küçük kırmızı renkli bir simge ile işaretlenecektir.

  • Quickhacks’i kullanın

Ping Quickhack gibi Quickhacks, yakındaki tüm erişim noktasını kolayca tespit etmenize yardımcı olabilir. Adından da anlaşılacağı gibi, ping hızlı saldırısı Erişim Noktasına ping atacak ve ayrıca sarı renkli çizgilerle sizi konuma yönlendirecektir. Ping Quickhack’i Hediye yan işinden ücretsiz olarak toplayabilirsiniz .

  • Genişletilmiş Ağ Avantajı Kullanın
Bu Yazımızda Okuyun :   Cyberpunk 2077 The Rescue Görevi Nasıl Yapılır ?

Genişletilmiş Ağ avantajı, yakındaki herhangi bir Erişim Noktasını otomatik olarak vurgulayacaktır. Bu yetenek, İhlal Protokolü yetenek ağacındaki İstihbarat özelliğinden gelir. İstihbarat özellik seviyesi 7’ye ulaşarak bunu kolayca açabilirsiniz.

 erişim noktaları
erişim noktaları

Cyberpunk 2077‘de bir Erişim Noktası bulduğunuzda, size giriş yapma seçeneği sunacaktır. Bu seçeneğin seçilmesi sizi bir İhlal Protokolü hackleme mini oyununa götürecektir . Bu oyunu tamamlamak size Erişim Noktasını bulma ve kullanma ödüllerini kazandıracak.

”Google
11 Beğen