Teknobu

NEED FOR SPEED PAYBACK 2 KİŞİLİK NASIL OYNANIR ?


NEED FOR SPEED PAYBACK 2 KİŞİLİK NASIL OYNANIR ?

NEED FOR SPEED PAYBACK 2 KİŞİLİK NASIL OYNANIR ?

Merhaba arkadaşlar bugün bu yazımızda sizlere Need For Speed Payback 2 kişilik nasıl oynanır , bundan bahsedeceğiz. Aklınıza takılan bu soruyu bugün cevaplıyoruz.

Need for Speed Payback, günümüzden beş yıl önce yani 2015 yılında Ghost Games tarafından geliştirilen ve Fifa serisi, Sims serisi ve Apex Legend gibi oyunlardan tanıdığımız Electronic Arts tarafından yayınlanan bir yarış oyunudur.

Need For Speed Payback 2 Kişilik Nasıl Oynanır

Need For Speed Payback 2 Kişilik Nasıl Oynanır
Need For Speed Payback 2 Kişilik Nasıl Oynanır

Need For Speed hayranları farklı cıhazlarından bu oyunu severek oynamaktadırlar. Bu Oyunu multiplayer oynamak isteyen kişiler Need For Speed Payback 2 Kişilik Nasıl Oynanır? sorusuna cevap aramaktadır.

Windows İçin

Need For Speed Payback oyunu, Windows cihazlar için çok oyuncu yani 2 kişilik oynama desteği sağlamamaktadır. Ancak Need For Speed bölünmüş ekranlarda desteğini daha önceki oyunlarında bırakmıştı. Çünkü sistem gereksinimleri yüksek ve grafikleri fazla çarpıcı olan bir oyun olduğu için , bölünmüş ekranlarda sorun çıkarabilmektedir.

Bu Yazımızda Okuyun :   En İyi CS GO Radar Ayarları Nasıl Yapılır? 2021

Alternatif olarak, bir yerel ağ içerisinde bulunan iki farklı Windows PC ile Need For Speed Payback çok oyunculu olarak oynanabilmektedir.

PlayStation 4

Need For Speed Payback PlayStation 4 için çok oyunculu destek sağlamaya isteksiz. ” Oyun, birçok olumsuz yoruma neden olan PlayStation 4 için çok oyunculu destekten yoksun. “Need for Speed” serisi, önceki oyunlarda PlayStation için çok oyunculu destek sağladı ve oyun için bölünmüş ekran desteğini iptal etti.

Need For Speed Payback, ortak ağ ile birbirine bağlanan oyunculara ekran bölme desteği olmadan farklı cihaz ve televizyon olmak şartıyla çok oyuncu desteği sağlamaktadır. Kısacası tek bir cihaz için destek sağlanmamaktadır.

Xbox One

Oyunun geliştiricisi, Windows ve PlayStation gibi milyonlarca kullanıcısı olan cihazlara çok oyunculu destek getirmedi ve Xbox One’ın özel koşullarını dikkate almadı. Need for Speed: Xbox One için çok oyunculu destek yok.

”Google
11 Beğen