Web Analytics
Teknobu

My Child Lebensborn Apk Türkçe İndir (Tam Sürüm)
My Child Lebensborn Apk Türkçe İndir (Tam Sürüm)

My Child Lebensborn Apk Türkçe İndir (Tam Sürüm)

My Child Lebensborn Apk Türkçe İndir; My Child Lebensborn Apk uygulaması için tükçe sürümünü hemen indirin. Bu yazımızda sizlere türkçe versiyonunu sunuyoruz.

My Child Lebensborn Apk Türkçe gerçek olaylara dayanan bir hikayeler dizisidir. Oyun, İkinci Dünya Savaşı’nın trajik olaylarını ve sonrasında yaşananları konu alıyor. Norveç’ten bir çocuğu evlat edinip büyüteceksin. Ona kendi çocuğunuzmuş gibi davranmalısınız.

Oyunda çok fazla duygu olduğu için bazı kullanıcılar oyunun belirli sahnelerinden rahatsız olabilir. Geçmişlerini keşfedin ve onları tanıyarak geleceğe hazırlanın.

Savaşlar, geçmişte dünyamızda yaşanan korkunç şeylerdi. Bugün, birçok fedakarlık ve başarı nedeniyle yüzyıllar öncesine göre daha barışçıl bir dünyada yaşıyoruz. Ancak savaşların sadece ölülere değil, yaşayanlara da pahalıya mal olduğunu inkar edemeyiz. My Child Lebensborn Apk Türkçe oyununda savaştan sonra evlat edindiğiniz bir simülasyon oyunu oynuyorsunuz. Burada Lebensbourne çocuklarının gerçek hikayelerine dayanan gerçek bir taklit yaşayacaksınız.

My Child Lebensborn Apk Türkçe diğer simülasyon oyunlarından farklı olarak biri diğerinden daha ilginç bir hikaye anlatıyor. Norveç, II. Dünya Savaşı sırasında Almanya tarafından işgal edildi, ancak savaş kazanıldıktan sonra Almanlar ülkeden kovuldu. Şimdi bir erkek ya da kız evlat ediniyorsun ve onları büyütmelisin! Çocuğunuzun gelişimini etkileyecek cevaplarınızı seçebilirsiniz. Çocuğu iyi yetiştirip besleyebilecek misiniz?

My Child Lebensborn Apk Türkçe Hakkında

My Child Lebensborn Apk Türkçe
My Child Lebensborn Apk Türkçe

Çocuk evlat edinme on yıllardır yaygın bir uygulamadır. Benim Çocuğum Lebensborn Apk Türkçe, kendisi çocuk sahibi olamayanlar için bir sonraki en iyi seçenek! Çocuğun yeni bir ailesi olduğu ve çocuğun velayeti anne-babaya ait olduğu için her iki taraf için de bir kazan-kazan durumudur. Ancak her çocuk benzersizdir ve çocuk yetiştirirken birçok zorlukla karşılaşacaksınız. My Child Lebensborn Apk Türkçe, özellikle Almanya ile savaşın bitiminden hemen sonra 3 yıl gözlemlerseniz doğrudur.

My Child Lebensborn Apk Türkçe’de evlat edinip Klaus veya Karin arasında seçim yapmalısınız. Bu oyunda seçimleriniz bir çocuğun düşüncesini, kişiliğini ve duygularını etkileyebilir. Bu yüzden nasıl konuştuğunuza dikkat etmeli ve oyun oynarken çocuğu disipline etmelisiniz. Ardından bebeğinizle oynayabilir, banyo yapabilir, besleyebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Burada para kazanmanın ve bebeğe bakmanın bir yolunu bulmanız gerekiyor.

Sarepta Studios tarafından yayınlanan Lebensbourne oyunu, çocuklarla ilgili gerçek bir hikayeye dayanıyor. Bu oyunun amacı, bugün insanlara savaşın etkilerini ve dünyanın gerçeklerini öğretmektir. Çocuğum Lebensborn Apk Türkçe, çocuğa söyleyeceğiniz sözleri ve yapacağınız şeyleri özenle seçmeniz gereken yerdir. Unutmamalısın ki, her eylemin sonucu burada! Çocuğunuzu dikkatle izleyin ve gurur duyabileceğiniz bir çocuk yetiştirmeye çalışın!

My Child Lebensborn Apk Türkçe Özellikler

Herkes çocuk yetiştirmenin kolay bir iş olmadığını bilir. My Child Lebensbourne’da bir çocuğun evlat edinilmesini ve yetiştirilmesini bizzat yaşarsınız!

 • Bir çocuğu evlat edinmek – Bir çocuğu büyütün ya da büyütmeyin, hepimiz ebeveynliğin kolay bir iş olmadığını biliyoruz. Sadece ailene bunu sor ve sana büyümenin bizim için ne kadar zor olduğunu söyleyecekler. Ama ne kadar zorluk yaşarsa yaşasın bizi asla terk etmez ve bizi daha çok sever. O halde My Child Lebensborn Apk Türkçe’de farklı bir simülasyon oyunu deneyimleme sırası sizde. Burada tercihinize bağlı olarak bir erkek veya bir kız evlat edinebilirsiniz.
 • Tepkilerinizi seçin – Birçok simülasyon oyununda olduğu gibi, her seferinde tepkilerinizi seçebilirsiniz. Önceden ayarlanmış hattı kullanarak çocuğunuzla özgürce konuşabilirsiniz. Doğru ya da yanlış cevap yoktur, ancak her tepkinin sonuçları vardır. Çocuğunuzla katı veya aşırı mutlu olabilirsiniz. Ya da dengeli kalıp çocuğunuz için en iyisini seçebilirsiniz. Çocuğum Lebensborn Apk Türkçe oyunu özellikle çocuklar için sözlerimize dikkat etmemiz için bizi zorluyor!
 • İlginç bir hikaye bul – My Child Lebensborn Apk Türkçe gerçek bir olaya dayanmaktadır. Çoğu insanın bilmediği şey, savaş bittiğinde etkilerinin bir ömür boyu devam edeceğidir. Bu oyunda, oyunu oynadığınız andan itibaren heyecan verici bir hikayeye dalacaksınız. Burada savaşın bitiminden sonra bir çocuğu evlat edinebilir ve birçok ilginç şey öğrenebilirsiniz. Çocukların geçmişini burada bulacak ve burada onlara destek olmak için elinizden geleni yapacaksınız.
 • İşe gitmek, yemek yapmak, oyun oynamak – Çocuğum Lebensborn Türkçe’de bebeğinizi beslemek için de işe gitmeniz gerekiyor. Daha sonra Bond’a yardım etmek için çocuğunuzla birlikte yemek pişirebilir ve oynayabilirsiniz.
 • Eşsiz Grafikler – Çocuğum Lebensborn Apk Türkçe, geçmişte yaşıyormuş gibi hissetmenizi sağlayan eşsiz grafiklere sahip!

My Child Lebensborn Apk Türkçe Temel Özellikler

 • Duygular, kişilikler ve dünya görüşleri kararlarınızdan etkilenebilir.
 • Seçiminiz çocuğunuzun jest ve jestlerinde görülebilir.
 • Gerçek hayata dayanan ilgi çekici bir hikayeyi keşfedin.
 • Yemek yaparak, iş yaparak, besleyerek ve oyun oynayarak para kazanın.
 • Elinizde olanı kullanın.
 • O zaman erkek veya kız çocuğuna hayatlarında bir dönüm noktası olacak bir yıl geçirmelerine yardımcı olun.

My Child Lebensborn Apk Türkçe Apk nasıl indirilir ve kurulur?

Bu benzersiz özellik, kullanıcılarının her zaman korunmasını sağlar. Bu uygulamayı Google Play Store’da bulamazsanız, her zaman bu web sitesinden indirebilirsiniz. Fikri tamamlamadan önce bu uygulamayı Android cihazlara yüklemek için aşağıdaki adımları izleyin.

 1. Ayarlar’da “Bilinmeyen Kaynaklar”a gidin. Bundan sonra, Güvenlik’e gidin ve Güvenlik seçeneğini etkinleştirin.
 2. Android cihazınızın indirme yöneticisine gidin ve My Child Lebensborn Apk Türkçe’ye tıklayın. Şimdi indirme zamanı.
 3. Mobil ekranda iki seçenek bulunabilir. Bir işletim sistemi kurmanın iki yolu vardır ve tek yapmanız gereken onu Android cihazınızda hızlı bir şekilde başlatmaktır.
 4. Mobil ekranınızda seçenekler içeren bir açılır pencere göreceksiniz. Görünmesi için bir süre beklemeniz gerekiyor.
 5. Tüm indirmeler ve kurulumlar tamamlandığında, “Aç” seçeneğine tıklamanız ve ekranı mobil cihazınızda açmanız yeterlidir.
My Child Lebensborn Apk Türkçe
My Child Lebensborn Apk Türkçe
”Google
11 Beğenmekten Vazgeç