Teknobu

Modlu Bip Apk İndir 2021


Modlu Bip Apk İndir 2021

Modlu Bip Apk İndir 2021

Merhabalar sevgili dostlarım bugün bu yazımızda sizlere Bip uygulamasının modlu bip apk 2021 dosyasının son sürümünü paylaşıyoruz.

Modlu Bip Apk

Modlu Bip Apk
Bip Modlu Apk

Bip sürpriz nokta hilesini kullanarak bulunduğunuz yerden istediğiniz lokasyonun sürpriz noktalarını kolayca toplayabilirsiniz. Bu işlemleri yapabilmek için cihazınızdaki mevcut Bip uygulamasını silmeniz ve ardından cihazınıza verdiğim modlu bip apk sürümünü indirip uygulamaya giriş yapmanız gerekmektedir.

Süpriz Nokta Hilesi Nasıl Yapılır ?

Öncelikle size verdiğim Fake GPS uygulamasını cihazınıza kurun. Uygulamayı indirdikten sonra sahte GPS konumlandırma uygulamasının çalışması için telefon ayarlarından geliştirici seçeneğini açın.Geliştirici seçeneğini nasıl açacağınızı bilmiyorsanız Android geliştirici seçeneğini hemen nasıl açabilirsiniz? Linkten bulabilirsiniz.

Geliştirici seçeneklerinden simüle edilmiş bir konum uygulaması, sahte bir GPS konumu veya herhangi bir sahte GPS uygulaması seçebilirsiniz. Daha sonra bulunan noktaları belirleyip Fake GPS uygulamasından bulup oraya gidiyoruz. Hediye noktasına gittikten sonra BiP’e geri dönecek ve herhangi bir konum hatası olmadan hediyenizi alacaksınız.

Bu Yazımızda Okuyun :   PUBG New State APK - İndirme, Özellikler ve Çıkış Tarihi 2021

FakeGPS APK İndir

Bip APK İndir

”Google
4 Beğen