Teknobu

Mobile Legends Bang Bang Apk İndir Güncel 2021


Mobile Legends Bang Bang Apk İndir Güncel 2021

Mobile Legends Bang Bang Apk İndir Güncel 2021

Merhaba sevgili dostlarım bugün bu yazımızda sizlere en güncel 2021 Mobile Legends Bang Bang Apk son sürüm indirme bağlantısını paylaşıyorum.

Mobile Legends Bang Bang Apk

Mobile Legends Bang Bang Apk
Mobile Legends Bang Bang Apk

Mobile Legends Bang Bang, Android için oynaması ücretsiz bir çok oyunculu çevrimiçi savaş arenası (MOBA) uygulamasıdır . Mobile Legend Bang Gang’da, insan rakiplere karşı 5vs5 MOBA yarışmasında en fazla 4 arkadaşınızla oynayabilirsiniz. 10 saniyelik eşleştirme ile bir sonraki oyununuz için uzun süre beklemek zorunda kalmayacaksınız. 

Devasa kahramanlar arasından seçim yapın ve 10 dakikalık yoğun savaşlara katılın. Oyunun kendisi, özellikle League of Legends olmak üzere diğer MOBA oyunlarına benzer . Genel amacınız, şeritlerin kontrolünü ele geçirerek, ormancılık yaparak ve karşıt kahramanları fethederek düşmanın üssünü yenmek.  

Oyun, ByteDance’in Moonton adlı bir yan kuruluşu tarafından 2016 yılında geliştirildi ve yayınlandı. O zamandan beri, Güneydoğu Asya’da büyük bir takipçi kitlesi kazandı ve 2019 Güneydoğu Asya Oyunları esporlarında ilk madalya etkinliği için seçilecek kadar ileri gitti.

Bu Yazımızda Okuyun :   Bloons TD 6 Apk V29.4 (Son Sürüm) İndir

Mobile Legends Bang Bang Apk’nin En İyi Özellikleri

  • Gerçek rakiplere karşı gerçek zamanlı 5v5 savaşlar. Düşmanın kulesini almak için 3 şeritte savaşın. 4 orman alanı. 18 savunma kulesi. 2 Vahşi Patron. Klasik MOBA haritalarının tam reprodüksiyonları. Tam kapsamlı 5v5, İnsana Karşı İnsan savaşları. Orijinal MOBA oyununa muzaffer bir dönüş.
  • Hasarı engelle, düşmanı kontrol et ve takım arkadaşlarını iyileştir! Takımınızı demirlemek veya MVP ile eşleşmek için Tanklar, Büyücüler, Nişancılar, Suikastçılar, Destekler vb. arasından seçim yapın! Sürekli olarak yeni kahramanlar piyasaya sürülmektedir.
  • Klasik MOBA’larda olduğu gibi, kahraman eğitimi veya istatistikler için ödeme yoktur. Kazananlar ve kaybedenler, rekabetçi oyun için bu adil ve dengeli platformda beceri ve yeteneğe göre belirlenir. Kazanmak için Oynayın, Kazanmak İçin Ödeyin.
  • Eşleştirme sadece 10 saniye sürer ve savaşlar 10 dakika sürer, oyunun başındaki sessiz seviye atlama ve doğrudan yoğun savaşlara atlamanın üstesinden gelir. Daha az sıkıcı bekleme ve tekrarlayan çiftçilik ve daha heyecan verici aksiyon ve yumruk pompalayan zaferler.
  • Çoğu MOBA’da, bağlantının kesilmesi, ekibinizi kuruması için asmak anlamına gelir, ancak güçlü yeniden bağlantı sistemi ile, düşerseniz, saniyeler içinde savaşa geri dönebilirsiniz.
Bu Yazımızda Okuyun :   Doodle Army 2 Mini Militia Apk (Son Sürüm) İndir 2021

Bunlar mobile legends bang bang 5v5’in bazı özellikleri . İndirmek ve oynamak ücretsizdir, ancak bazı oyun öğeleri gerçek parayla da satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, lütfen Google Play Store uygulamanızın ayarlarında satın alma işlemleri için şifre koruması ayarlayın.

Apk’yi Android veya ios’a yükleyin

Bu bölümde, herhangi bir Android Cihazda bang bang mobile legends’ı nasıl indireceğinizi ve yükleyeceğinizi öğreneceksiniz . Bu işlemi yapabilmek için aşağıda verdiğim bazı kurallara uymanız gerekmektedir.

Bilinmeyen bir dosya olarak, tüm cihazlar onu yüklerken bazı sorunlar yaratır. Böylece önce cihaz komut bölümünde buna izin vermiş oldunuz. Bilinmeyen kaynağı
kontrol edin, Ayarlar> Güvenlik> Bilinmeyen Kaynaklar adımlarını izleyin.

Mobile Legends Bang Bang Apk
Mobile Legends Bang Bang Apk
”Google
3 Beğenmekten Vazgeç